2017. július 5., szerda

Tv műsor - 1997. szeptember 6. - Szombat

MTV 1


6.00 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Metodista ifjúsági műsor
8.10 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
- Nyegleó
- Foxi Maxi
- Frédi és Béni
- Tom és Jerry
(amerikai rajzfilmsorozatok)
9.10 Ficánkoló
Gyermektorna (ism.)
9.15 Dörmögőék kalandjai
(bábjáték, ism.)
A cukrászkodók
9.25 40 éves a Magyar Televízió
A fantasztikus nagynéni
(tévéfilm, ism.)
2/1. rész
10.10 Ki tud róluk?
Rick Nóra és Becsy Zoltán filmje
„Katiélet” (ism.)
11.00 Még egyszer
Família Kft. (ism.)
11.30 Hélene szeme - Megperzselt szívek
(francia tévéfilmsorozat)
18/7. rész (ism.)
12.20 Autók
Autósmagazin
12.45 Híradó - Időjárás
12.55 Telesport
Benne: Forma-1 Olasz Nagydíj
Időmérő futam
14.05 Muzsikás együttes
14.25 Az élő tenger - John Stoneman tengerbiológiai sorozata
(kanadai ismeretterjesztő sorozat)
26/26. rész: A tengeri halak világa
14.50 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
15.00 Örömhír
A református egyház műsora
15.25 Gregory Peck filmjeiből
A vezér
(amerikai film)
17.05 Tranzit
17.35 Vers mindenkinek
17.45 Panoráma
18.20 Az Újvilág ajándékai
(német kultúrtörténeti sorozat)
3/1. rész: Növények és hasznuk
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó
(Feliratozva is!)
Időjárás - Sporthírek
20.00 Szatelit
Egy hónap kabaré negyven percben!
20.45 Magyarok cselekedetei
20.50 A színész, a színésznő és a gyerek egy év múlva
(olasz tévéfilm)
2/1. rész: Róma-Párizs
(Feliratozva is!)
22.35 Mediterrán esték
Belle epoque
(spanyol film, 1995)

MTV 2


8.05 Műsorismertetés
8.10 Váratlan utazás
(kanadai filmsorozat, ism.)
13/3. rész: Magányos szívek
9.00 PC abc
Számítástechnikai, informatikai magazin
9.30 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű magazin)
9.55 Unser Bildschirm
(német nyelvű magazin)
10.20 Ecranul nostru
(román nyelvű magazin)
10.45 Slovenski utrinki
(szlovén nyelvű magazin)
11.10 Nasa obrazovka
(szlovák nyelvű magazin)
11.35 Patrin - Üzenet - Vorba
(cigánymagazin)
12.00 Déli harangszó
Környezetünk hírei
12.05 Körkép
12.40 Csibész
(amerikai film)
14.30 A tóparti ház
(német tévéfilmsorozat)
8/6. rész: A lavina
15.20 Álljunk meg egy szóra!
15.35 Kisfilmek a nagyvilágból
- Kémek
(amerikai dokumentumfilm-sorozat)
26/25. rész: CIA típusú diplomácia
- Ausztrál képeskönyv
(ausztrál természetfilm-sorozat)
10/9. rész: Broome, az északnyugat ékköve
- A sebesség bűvöletében
(angol dokumentumfilm-sorozat)
13/9. rész: Azok a piros autók
17.00 Telesport
19.00 Sörhinta
Károlyi majális
19.30 Família Kft.
20.05 Hírek az Unióról
20.10 A cárné összeesküvése
(tévéjáték, ism.)
21.45 Yehudi Menuhin
(francia portréfilm, ism.)
2/2. rész: Az évszázad hegedűhangja
22.40 Telesport
Benne:
- Tornász vb
Szerenkénti döntők
- Öttusa jubileumi verseny
- Azerbajdzsán-Norvégia vb-selejtező összefoglaló
- Cselgáncs országos bajnokság
0.40 Magyarok cselekedetei (ismétlés)

Duna TV


6.45 A Vatikáni Rádió adása
7.00 Hírek - Műsorismertetés
- Reggeli muzsika: Karádi dalok
- Hubertus (ism.)
- Barangoló (ism.)
7.40 Szpiru és Fantázió
(francia-spanyol-német rajzfilm)
26/24. rész
8.05 Az én szeretett városom
(francia ismeretterjesztő sorozat)
8.15 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
Az aranybánya
8.40 A Fehér agyar legendája
Hasonmás
9.10 Kicsoda a micsoda
9.40 Csillagjel
10.10 Tarkabarka
11.10 Cousteau kapitány újra felfedezi a világot
(francia filmsorozat)
Utazás az időgépen - Pápua Új-Guinea
12.00 Déli harangszó
Hajnal Anna: Vonuló évszakok
Elmondja: Ilosvay Katalin
- Műsorismertetés - Lapozó
12.25 Pentaton (ism.)
12.55 Simor Erzsi filmjeiből
Behajtani tilos!
(magyar film)
14.00 Gyógyító otthon
(ismeretterjesztő film)
14.15 Protestáns világ
Egyházi híradó
14.35 Dunakorzó
16.05 Pop-sa-rock
16.30 Popeye, a tengerész
Kinek van emlékezetkiesése?
A fekete lovag
16.40 Sólyomszem
(amerikai sorozat)
22/9. rész: A harcos
17.30 Vackor
- Misi mókus kalandjai
- Bojan mackó
A szivárvány
17.50 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Trópusi hőség
(kanadai sorozat - 12.)
Ne felejts el!
19.10 Agatha Christie Poirot történetei
A néma tanú
(angol tévéfilm)
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó
21.20 Sportpercek
21.35 Szelek szárnyán
(amerikai film)
23.35 Híradó
0.10 Az éjszaka filmje
Takard el a szemem!
(angol film)

HBO


8.00 Bolondos dallamok
8.30 Lois és Clark
9.30 Egyről a kettőre
10.00 Jó barátok
10.30 Kaliforniába jöttem
11.05 Melrose Place
11.50 Mozi! Mozi! Mozi!
12.20 Lidércfény
(amerikai film)
14.00 Folytassa, Doktor!
15.35 Két tojás százat csinál
(amerikai vígjáték)
17.05 National Geographic
18.00 Ébredések
(amerikai filmdráma)
20.05 Gotti
(amerikai film)
22.10 Adj rá kakaót!
(amerikai zenés film)
23.50 JFK - A nyitott dosszié 1.
(amerikai filmdráma)
1.40 Poltergeist - Kopogó szellem
(amerikai horror)
3.35 Felső tízezer dollár
(lengyel film)

TV3


15.10 Műsorajánlat
15.15 Negyedóra kultúra
15.35 Égből pottyant barát
(amerikai vígjáték)
17.15 Top trend - avagy iránytű a jövőbe
17.50 Rózsa utca 12.
(amerikai film)
18.45 Stíluspercek
19.00 Híradó - Sporthírek
19.15 Sok hűhó semmiért
(amerikai-angol film)
21.25 Szilágyi cseveg
22.10 Arany
(új-zélandi-kanadai sorozat)
10/10. rész
23.10 Cinema (ism.)
23.45 A törpe bosszúja 2.
(amerikai horror)

MSat

0.30 Music Box
10.00 Mosó macik
10.30 Állati mesék
11.00 Popeye
11.30 Pufóka kalandjai
12.00 Ma esti Muppet!
12.30 Music Box Top Ten
13.00 Bulivonal
13.30 Rocktükör
14.00 MSAT Klub
14.30 Scherlock Bond (ism.)
16.00 Budo magazin
16.30 Autó-motor
17.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat, ism. - 5.)
18.00 Gyilkos utcák
(amerikai sorozat - 2.)
19.00 Cops
(amerikai sorozat, ism. - 6.)
19.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat, ism. - 1.)
20.00 Terror a jachton
(amerikai film)
22.00 A horror háza
(angol sorozat - 2.)
23.00 Dzsigoló (ism.)

Szív TV

8.30 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat)
9.00 Kimba
9.30 Rin-Tin-Tin
(amerikai sorozat)
10.00 Kimba
10.30 Vidramese
11.30 Kockáztató
12.00 Zsaruszív (ism.)
12.30 Dokumentumfilm: A mosómedve és a hód
13.30 Semmelweis (film)
15.30 Más (ism.)
16.05 Tengerparti akadémia
(amerikai film)
18.00 Konyhashow
18.30 Palánta
19.00 Kimba, a fehér oroszlán
19.30 Pepsi Show City
20.00 Gulliver
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Hárman az ágyban
(amerikai film)
23.30 Más

ATV

19.05 Mese gyerekeknek
19.20 ATV-divatmagazin
19.45 László atya műsora
19.55 Őrült hold
(amerikai vígjáték)
21.25 A hang
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
22.30 Vendégünk az Első Emelet

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése