1998. április 25., szombat

Tv műsor - 1998. április 25. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Ficánkoló (ismétlés)
8.15 Rajzfilmsztárok parádéja
9.10 Gyalogbéka
(sorozat, ism. - 10/2.)
A kiásott csatabárd
9.40 Szókimondó
10.30 Emberkék...
11.00 Szenvedélyek
(olasz sorozat, ism.)
11.50 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/6.)
Nincs szükségem senkire
12.40 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
12.55 Forma-1 San Marinó-i
Nagydíj Időmérő edzés
14.05 Energiaábécé
Melegvíz
14.10 A kölcsönkapott Föld
14.30 Telesport
14.55 Julie, a levakarhatatlan
(francia vígjáték)
16.30 Örömhír
16.50 Az én Petőfim
17.00 Manőver
Katonai magazin
17.30 Zóna
(riportmagazin)
17.55 Minden, ami zene
18.00 Thalassa, a tenger magazinja
(francia sorozat)
18.35 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
(sorozat - 11.)
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Uborka
Politikai saláta
20.20 Indokína
(francia film, 1993)
23.00 A homályzóna
(amerikai film, 1983)
0.35 Shabu Shabu együttes Berki Tamás közreműködésével
TeleJazzPódium az Alpok-Adria „MKB” Jazzfesztiválon

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Európa Galéria (ism.)
6.40 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Mai hitvallások
Találkozás Benkó Sándorral (ismétlés)
7.40 Határtól határig
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Família Kft. (ism.)
11.00 Ábel Amerikában
(tévéfilm, ism., 1-2.)
13.15 Európa Ablak
15.00 Zöldövezet
15.30 Azok a csodálatos állatok (ismétlés)
15.50 „Itt artunk”
16.20 Darwin nyomában
Erdőisten szigetén
17.15 Töredék - A múlandóság fölé (ismétlés)
17.40 Forma-1
(francia-kanadai-magyar sorozat, ism. - 13/3.)
18.25 A XX. század nagy románcai
(angol sorozat - 26/2.)
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat - 13.)
21.00 Szálka, hal nélkül
(sorozat, ism. - 6/6.)
21.40 Bors
(sorozat, ism.)
22.35 Mélyvíz

RTL Klub


7.00 Kölyökklub
Varázslatos álmok; Spirou és Fantasio; Icipici pók; Nanook, a bátor eszkimó; Repülő mackók; Kimba; Dinó dili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Felfedező úton a Robinson család
(amerikai sorozat - 2.)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 11.)
12.00 Amazónia élővilága
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ismétlés)
15.55 Nehéz kesztyűk
(magyar film)
17.35 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat)
18.25 Kész átverés
19.00 Híradó
19.30 RTL Sport Klub
20.00 Őrangyalok
(olasz sorozat - 5.)
21.40 Hosszú nagypéntek
(angol krimi, 1982)
23.40 Én és a gorillám
(amerikai vígjáték, ism.)

TV2


6.55 Homokvár
Csak gyerekeknek!
Izgalmas játék, mese akadályverseny, várépítés, a hét gyereke, muzsikálás, titok, nyomozás, sztárvendégek, rajzfilm
- Pizsamás banánok
7.27 Pufóka
7.55 Sandokan
8.38 Kutyavilág
9.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat, ism., 16-20.)
10.50 Top 10
11.20 Copperfild Dávid
(amerikai rajzfilm)
12.45 Hét x hét
(kulturális magazin)
13.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés - 140-143.)
14.55 Bogáncs
(magyar film, ismétlés)
16.20 Hawaii hullámok a Duna partján
16.50 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 A sárkány - Bruce Lee élete
(amerikai karatefilm, 1994)
22.10 Mozivarázs
Szép remények
22.25 Családi összeesküvés
(amerikai thriller)
0.20 A szirén csókája
(amerikai erotikus film)
1.25 Közvetlen ajánlat

Duna TV


8.05 Összkép (ismétlés)
8.40 Jelenko (13/5.)
9.10 Szimba - 27.
9.35 Ami igaz, az igaz
9.50 Zengő ábécé
10.00 Tarkabarka
11.05 Csodálatos vízi utak
(német sorozat - 4/4.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
12.20 Élő egyház
12.35 Tánc
A mozdulat művészetének napja
12.40 Forog a tánc, forog...
13.05 Gondolatok a táncról
13.10 Interbalett ’98
13.40 25 év a színpadon
14.35 A tánc kottája
15.10 Gondolatok a táncról
15.15 Hajrá, Honvéd!
16.00 A néptáncról
16.45 Verbunkok
16.55 Eltáncolt versek
17.10 A kortárs tánc
17.40 Mese
18.00 Híradó
18.25 Cigánylélek
(spanyol film)
20.00 Az Europa’S Magyar Táncdíj átadása
20.35 A klasszikus balettről
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Ritmus - tánc - sport
22.05 Gondolatok a táncról - Össztánc
22.15 Elvis
(amerikai film, 1990)
0.40 Híradó
0.50 Gondolatok a táncról - Násztánc

HBO


7.00 Elvtársak! Baseball!
8.50 Sztárközelben: Julia Ormond
9.15 Lidércfény
11.00 Melrose Place
11.45 Baráti kör
(amerikai film)
13.25 A hírek szerelmesei
(amerikai film)
15.30 Bundesliga-forduló 32.
17.35 Noé bárkája
18.30 Tiszta Mennyi? 30!
19.05 National Geographic
20.00 Nincs kegyelem
(amerikai akciófilm)
21.50 Az én pasim
(francia film)
23.30 Street Fighter - Harc a végsőkig
1.10 Sztriptíz
(amerikai szexfilm)
2.45 Füst
(amerikai filmdráma)
4.35 Glengarry Glen Ross
(amerikai vígjáték)
6.15 Sztárközelben: Harrison Ford

TV3


9.40 72 óra (ismétlés)
10.05 Jövőnéző (ism.)
10.30 Cinema (ism.)
10.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 34.)
11.55 Alf
(sorozat)
12.30 Star Trek
(amerikai sorozat - 26.)
Édenkert kis szépséghibával
13.25 Az Angyal
(angol sorozat - 26.)
Hatalmi játékok
14.20 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism.)
15.15 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ism.)
16.15 NBA - rájátszás
18.15 Profitvadász
18.45 Hír3
19.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 61.)
Brúnó hazatér
19.45 Egy kopó a paradicsomban
(amerikai krimi, 1989)
21.50 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 12.)
A nagyi
22.20 Őfelsége titkosszolgálatában
(angol film, 1969)

MSat


1.50 Music Box
12.00 Sztárok civilben
12.30 Rocktükör
13.00 Hatlábú birodalom
A bogarak élete
(sorozat, ism. - 4.)
13.30 Face to face
(sorozat, ism. - 1.)
14.00 A skorpió gyűrűje
(sorozat, ism. - 2.)
15.00 Szelep
(spotműsor)
16.00 Hatlábú birodalom
A bogarak élete
(sorozat, ism. - 5.)
16.30 Face to face
(sorozat, ism. - 2.)
17.00 A skorpió gyűrűje
(sorozat, ism. - 3.)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat - 10.)
18.30 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism.)
19.30 Dühöngés a becsületért
(amerikai film)
21.20 A gyilkosság ideje
(amerikai film, ism.)
23.10 Electric Blue
(erotikus sorozat - 20.)

Szív TV



7.10 Music Box
16.00 Lazítson Cindy Crawforddal
16.30 NASA - Az amerikai őrhajózás története
(sorozat, ismétlés)
17.00 Németalföldi kolostorok
(sorozat)
17.30 Celeste
(sorozat, ismétlés)
18.30 Konyhashow
19.00 Autósport magazin
19.30 G. I. Joe
(amerikai sorozat)
20.00 „Nem boszorkányság”
Csongrádi Kata műsora
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Vietnam, Texas
(amerikai film)
23.30 Sztárbár
Újdonságok a popzenében
0.10 Vietnam, Texas
(amerikai film, ismétlés)

ATV


24.00 Képes magazin
7.45 Telehit (ism.)
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.15 DVD-videozás
19.50 László atya műsora
20.00 Ismeretlen dimenziók
20.30 Lan-guszta (ism.)
21.00 Autók-motorok '98
22.30 És mégis igazak a Táltos mesék

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése