1998. március 26., csütörtök

Tv műsor - 1998. március 26. - Csütörtök

MTV 1


5.30 Gazdatévé
5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 193/76.)
10.05 Helló, világ! (ismétlés)
10.50 Délutáni rendelés
11.10 Frankenberg-kastély
(német sorozat, ism.)
Cserbenhagyás
12.00 Déli harangszó
Híróra: Híradó; Időjárás; Akt; Gazdaság; Öt perc tőzsde
13.00 Az „örökzöld örökzöldek”
A „Ko-Ko-Ko”, azaz Koós János, Korda György és Komár László felvételeiből
14.00 Rondó
Nemzetiségi magazin
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.30 Kísértetkastély
(cseh sorozat - 6/4.)
Cserebogár zsályával
16.00 Jövő-Menő
Gyereksportmagazin
16.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 160/103.)
17.00 Gyorssegély
17.10 Csellengők
17.20 Bohózatalbum
A főszerepben: Bodrogi Gyula és Kabos László
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Vízipók, csodapók
(sorozat, ismétlés)
Őszi szél
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/88.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.35 Desszert
Kepes András műsora
Vendég: Székhelyi József, Geszti Péter, Lövey Nóra
21.40 Kenó
21.45 Hírek
21.50 Aktuális
22.15 VilágKép
(Feliratozva is!)
22.45 Rjaba, tyúkocskám
(francia-orosz film, 1994)
0.35 Híradó

MTV 2


5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Szabad verseny (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Kincsestár
11.00 Gólyavári esték (ism.)
11.45 Nekem ne lenne hazám?
(sorozat, ismétlés)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 A Szórád-ház
(sorozat, ismétlés)
14.45 Mesterművek
15.00 Repeta
17.30 Kormányváró
18.00 Sim, a bohóc
(ausztrál sorozat - 8/1.)
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 A mi XX. századunk
(angol sorozat)
21.00 TS-extra
21.30 Othello Gyulaházán
(tévéfilm, ism., 1967)
22.55 Időjárás és környezeti hírek
23.05 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
8.30 100-ból egy (ism.)
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
9.45 Klip Klub (ismétlés)
10.05 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Dragon Ball
- Hello, Sandybell!
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok, ism.)
11.40 Az első csók
(francia sorozat, ism.)
12.10 Knight Rider
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Híradó
13.15 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 16-17.)
14.15 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- A pálya ördögei
- Hello, Sandybell!
- Dragon Ball
- Varázslatos álmok
16.20 Az első csók
(francia sorozat - 19.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 29.)
17.30 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Knight Rider
(amerikai sorozat - 53.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
(közszolgálati magazin)
20.00 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 20.)
20.50 A nő hétszer
(amerikai vígjáték, 1967)
22.30 Meztelennek látom
(olasz vígjáték, ism.)
0.30 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Gyökereink
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
10.25 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat - 119.)
11.15 Marienhof
(német sorozat, ism.)
11.40 Mindent vagy semmit! (ismétlés)
12.00 Stádium
A TV2 üzleti híradója
12.15 Szerencsekerék (ismétlés)
12.40 Egy kórház magánélete
(amerikai sorozat, ism.)
13.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
13.55 Cápali és Cápeti
(francia sorozat)
14.25 Nekem nyolc!
Bolondos műsor kamaszoknak
14.55 Csipsz
(ifjúsági magazin)
15.50 Frankie
(német sorozat - 10.)
16.15 Magnum
(amerikai sorozat - 14.)
17.05 Marienhof
(német sorozat - 117.)
17.30 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 118.)
17.55 Az Acapulco-öböl
(mexikói sorozat - 120.)
18.25 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 122.)
19.55 Forró nyomon
(a megoldások magazinja)
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat - 13.)
Bécs utcái alatt
21.40 Mindent vagy semmit!
(műveltségi vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Szemtanú; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat - 23.)
23.45 Hajnaltól napestig
0.10 Tények
(rövid ismétlés)
0.35 Közvetlen ajánlat

Duna TV


9.05 Képes krónika
10.50 (kis)Mamaklub (ism.)
11.20 Régiók (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.25 Esti kérdés (ismétlés)
12.40 Kapcsok (ismétlés)
13.15 A szűz és a gödölye
(magyar film, 1941) FF
14.45 Csatamezők
(angol sorozat, ism.)
15.45 A tudomány mérföldkövei
(német film)
16.00 Figyelj!
16.35 Tájak, fortélyok, asszonyok
16.50 Kertgazda
17.10 Billy, a macskakölyök
(angol rajzfilmsorozat)
17.35 Rupert maci kalandjai
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Itáliai utazás
(olasz film, 1953) FF
19.45 Beavatás
Televíziós esszé
20.05 Váltó
20.40 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.30 Mozgó Kép (ismétlés)
22.05 Véletlen
(lengyel film, 1989)
24.00 Híradó

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
8.05 Koldus és királyfi
(amerikai rajzfilm)
9.00 Mondj igent Giorgió- nak!
(amerikai vígjáték)
10.50 Káosz Tv
(amerikai vígjáték)
12.30 A Zenebirodalom visszavág
(amerikai vígjáték)
14.00 A három nindzsa visszarúg
(amerikai vígjáték)
15.35 Gombháború
17.10 Oscar
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
(amerikai sorozat)
20.00 Tiszta románc
22.00 Melrose Place
22.50 Mulholland - Gyilkos negyed
(amerikai thriller)
0.40 Fritz kilenc élete
2.00 A hercegnő és az örömlányok 2.
3.15 Meztelen tangó
4.50 Az utolsó esély

TV3


15.15 Behálózva
(amerikai film, 1987)
17.15 72 óra
17.45 Trükkös halál
(amerikai sorozat - 5.)
Maximális kockázat
18.45 Hír3
19.15 Vagyonlesők
(francia vígjáték, 1992)
20.45 MASH
(amerikai sorozat - 16.)
A díszpéldány
21.25 Miss Pszichozsaru
(amerikai sorozat - 21.)
Mérgek - 2/1.
22.15 Hójelentés
22.20 Hír3 (ismétlés)
22.50 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)
23.45 72 óra (ismétlés)

MSat


0.25 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
13.45 A hekus
(német sorozat, ismétlés)
14.45 Játszd újra...
15.30 Disco Top Ten
(kívánságműsor)
16.00 Bulivonal (ismétlés)
16.30 News-da
17.00 Szelep
(spotműsor)
18.00 Benny Hill
(sorozat - 34.)
18.30 A hekus
(német sorozat - 63.)
19.30 Drakula
(sorozat - 8.)
20.00 Amerikai szív
(amerikai film)
22.05 Nyomul a 8. dimenzió
(amerikai sci-fi, ismétlés)

Szív TV


10.00 Színház-tűznéző
11.00 Jó utat!
11.30 Autósport
12.30 Tabuk nélkül
13.00 Teenager party
13.30 Egészségmagazin
14.30 Különjárat
15.30 Konyhashow
16.00 Nyugat-Európa kolostorai
(sorozat - 11.)
16.30 Sztárbár
17.30 A természet világa
(sorozat - 24.)
A hatalmas alaszkai medvék
19.00 City kulturális magazin
19.15 Kapásjelző
19.30 G. I. Joe
(sorozat, ism.)
20.00 Pénzvilág
20.30 Szédülj el!
21.00 A veszett és a kickboxer
(amerikai film)
23.00 Sztárbár

ATV


19.05 Klippercek
20.00 Power kapitány 3.
(amerikai film)
21.30 Klippercek
22.00 Tér-Hatás
22.25 ATV-stúdió
23.00 Nikodémusok órája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése