1998. március 28., szombat

Tv műsor - 1998. március 28. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
- Maci Laci
- Tom és Jerry
- Turpi úrfi
- Dexter laboratóriuma
9.05 Ficánkoló (ismétlés)
9.15 Emberkék...
9.40 Csalogató
10.20 Utazás ’98
11.05 Szenvedélyek
11.55 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/2.)
12.45 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
12.55 Energiaábécé
Kert
13.00 Híradó - Időjárás
13.10 Népzenei magazin
13.35 A kölcsönkapott Föld
13.55 Nepál
14.10 Mágnás Miska
(magyar film, 1949) FF
15.40 Körtánc - körkép
Villanások a hazai kisebbségek életéből
15.50 Manőver
Katonai magazin
16.20 Zóna
(riportmagazin)
16.45 Minden, ami zene
16.55 Forma-1 Brazil Nagydíj
Időmérő edzés
18.10 Önök kérték!
Kívánságműsor
19.05 Lottóshow
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Uborka
Politikai saláta
20.20 A pap, a kurtizán és a magányos hős
(amerikai western, 1970)
(Feliratozva is!)
22.25 Szombati sztáro(c)k
0.05 A játék neve: Beverly Hills
(amerikai film, 1989)

MTV 2

5.50 Műsorismertetés
6.00 Híradó
6.10 Időjárás- és hójelentés
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó
7.10 Időjárás- és hójelentés
7.15 Hol-mi?
7.45 Határtól határig
8.00 Izom-láz (ismétlés)
8.30 A Rába völgye
(sorozat, ismétlés)
9.00 Háttértudomány (ism.)
9.30 Nemzetiségi magazinok
12.00 Rondó (ismétlés)
12.50 Európa Ablak
14.50 Ulzana portyája
(amerikai western, 1972)
16.30 Telesport
18.30 A Lánchídtól a Korinthoszi csatornáig
19.05 Mesetár
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Família Kft.
20.30 Szálka, hal nélkül (ism.)
21.10 Kórház a város szélén
(csehszlovák sorozat - 10.)
Az új főorvos
22.05 Bors
(sorozat, ism. - 15/10.)
A papagáj-akció
23.05 Időjárás és környezeti hírek
23.10 Mélyvíz

RTL Klub

7.00 Kölyökklub
Varázslatos álmok; Spirou és Fantasio; Icipici pók; Zatour, a csodacsacsi; Rumli, a bajkeverő; Kimba
(rajzfilmsorozatok)
Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 17.)
11.05 Lassie
(amerikai sorozat - 43.)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 7.)
12.00 A tengerpart urai
(angol dokumentumfilm)
13.00 Híradó
13.10 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
15.00 Gyilkos sorok
(angol sorozat, ism.)
15.45 A címzett ismeretlen
(magyar film, 1935)
17.10 Dokumentumfilm
17.45 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 12.)
18.30 Kész átverés
(kandi kamera)
19.00 Híradó
19.30 RTL Sport Klub
20.00 Őrangyalok
(olasz sorozat - 2.)
21.35 Gyilkos viszony
(amerikai krimi, 1992)
23.10 Superman
(amerikai sci-fi, ism.)

TV2

6.45 Teo
(spanyol rajzfilmsorozat)
- Tip és Tap
(belga rajzfilmsorozat)
7.00 Pufóka
(belga rajzfilmsorozat)
7.30 Egérfogó
Komputertanfolyam
8.00 Nekem nyolc!
Bolondos reggel kamaszoknak
9.00 Kölyökszínpad
10.00 Klik
10.30 A-Z
(tudományos magazin)
11.00 Apacsok
(német indiánfilm, ism.)
12.30 Top 10
13.00 Hét x hét
(kulturális magazin)
13.25 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés - 119-123.)
15.15 A tizedes meg a többiek
(magyar vígjáték)
17.00  Titokzatos természet
(angol természetfilm)
Az erdő fantomjai
17.30 A hegyi doktor
(német sorozat - 27.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
19.55 A rettegés foka
(amerikai film, 1991)
22.10 Mozivarázs
A jövő hírnöke
22.40 Psycho 3.
(amerikai thriller)
0.15 Pamela titkai 2.
(amerikai erotikus film)
1.55 Közvetlen ajánlat

Duna TV

8.35 Szimba, az oroszlánkirály - 22.
9.00 Bert, a kamaszok kamasza
(svéd sorozat - 12.)
9.30 Nyelvőrző
10.00 Tarkabarka
11.00 A betlehemi csillag
(angol film, 1995)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó
Műsorismertetés - Lapozó - Hírek
12.20 Néptáncok
12.40 A vadon szava
(angol film, 1973)
14.20 Elő egyház
14.35 Dunakorzó
16.05 Pop-sa-rock
16.30 Beszélő ritmusok
(német kisfilm)
17.10 A mosodában
Chaplin, a tűzoltó
(amerikai burleszk) FF
17.40 Susogó vadon
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Napló helyett
18.50 Közép-európai magazin
19.25 Állatfarm
(angol rajzfilm)
20.35 Tony Lakatos quartet
20.50 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Metró
(francia film, 1985)
23.15 Híradó
23.50 Custer, a Nyugat hőse
(amerikai film, 1967)

HBO

7.00 Sztárközelben: Madeleine Stowe
7.30 Idétlen időkig
(amerikai vígjáték)
9.15 Víg özvegyek
11.00 Melrose Place
11.50 Aludj csak, én álmodom
(amerikai vígjáték)
13.30 Csillagkapu
(amerikai sci-fi)
15.30 Bundesliga-forduló 28.
17.35 Notre Damen toronyőr
18.30 Tiszta Hollywood 9.
19.05 National Geographic
20.00 III. Richard
21.45 Sztárközelben: Annette Benning
22.15 A holló
24.00 Látogatók
1.30 Szirének
(angol vígjáték)
3.00 Profi bokszdöntő
5.35 A sátán kutyája
(amerikai rajzfilm)

TV3

11.00 Zöldpont (ismétlés)
11.30 Maxi Max
A bűvös sapka
11.55 A hóbortos Twist család
(ausztrál sorozat - 22.)
Jégleány
12.20 Lassie
(angol sorozat - 22.)
Timmy eltűnik 2/1.
12.50 Alf
(sorozat)
13.25 Az Angyal
(angol sorozat - 22.)
A hamispénzes grófnő
14.20 Star Trek
(amerikai sci-fi sorozat - 22.)
A múlt fogságában
15.15 NBA kosárlabda-mérkőzés (ismétlés)
17.15 Profitvadász
17.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 26.)
Anya csak egy van
18.45 Hír3
19.15 NBA All Star Weekend
20.15 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 57.)
Szoba belátással
20.45 A nap birodalma
(amerikai film, 1987)
23.40 Melrose Place
(amerikai sorozat, ismétlés)
0.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat

1.30 Music Box
11.00 Mosó macik
12.00 Sztárok civilben
12.30 Rocktükör
13.00 Vulkánok útja
(sorozat, ismétlés)
14.00 Falmászó 1.
(svéd vígjáték, ismétlés)
15.10 Szelep
(spotműsor)
16.10 Sátánkeringő Bécsben
(amerikai film, ismétlés)
18.00 Mit les, Mr. Beadle’s?
(angol sorozat - 6.)
18.30 Tolvajirtók
(angol sorozat - 3.)
19.30 Vallomások: a gonosz két arca
(amerikai film)
21.25 Minden lében két kanál
(angol sorozat, ism.)
22.15 Amerikai szív
(amerikai film, ismétlés)
0.20 Electric Blue (16.)

Szív TV

11.00 NASA (ism.)
11.30 Gigabyte
12.00 Autósport
12.30 Egészségmagazin
13.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
14.00 Különjárat
14.30 A természet világa
(sorozat, ismétlés)
16.00 A természet világa
(sorozat - 26.)
17.00 Sztárbár
18.00 Konyhashow
18.30 Csapda 2.
19.30 G. I. Joe
(sorozat, ism.)
20.00 „Nem boszorkányság”
20.30 Hívd Andreát!
21.30 Hadijátékok
(amerikai film)
23.30 Sztárbár
24.00 Pokoli körforgás
(amerikai akciófilm)

ATV

19.15 Digitális Video Disc
19.50 László atya műsora
20.00 Ismeretlen dimenziók
20.30 Lan-guszta (ismétlés)
21.00 Autók-motorok
22.00 ATV-stúdió
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése