1998. június 1., hétfő

Tv műsor - 1998. június 1. - Hétfő

MTV 1


8.00 Ficánkoló (ismétlés)
8.05 Janó és Bibice
(belga rajzfilmsorozat, ism.)
Janó serege
8.30 Életrevaló - Túlélőnap
9.00 Zenegér
9.25 Fékezz ügyesen!
Gyermekotthonok közlekedési vetélkedője
11.00 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre!”
Pünkösdi szentmise közvetítése felvételről a Magyar Szentek Templomából
12.00 Déli harangszó - Időjárás
12.10 Kedves csirkefogók
(amerikai film, 1942)
14.00 A matmatai berberek
(német dokumentumfilm, ism.)
14.45 ...ez is Magyarország!
„Az Ötlukú” Zádor híd (ismétlés)
15.00 Mózes
(német-olasz-amerikai film - 2/2.)
16.35 Minden, ami zene
Filmrendezők zenei filmetűdjei
16.40 Gyurmaország
(lengyel sorozat)
A csodagomba
16.45 „Engedjétek hozzám!”
A hitről gyerekeknek
16.55 Ádáz küzdelem
(angol tévéfilm)
18.35 A pampák királya
(brazil sorozat - 130/124.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Elfújta a szél
(amerikai film - 2/2.)
22.10 Ötszemközt
Dr. Bitó Lászlóval
Vitray Tamás műsora
22.55 A tanítványok
(magyar film, 1985)

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
9.00 Tanoda
10.00 Szomszédok (ism.)
10.30 12 hónap az erdőn
Június (ismétlés)
11.00 Ágacska
Csukás István zenés mesejátéka két részben (ismétlés)
12.30 Országos Ütőhangszeres Találkozó (ismétlés)
13.00 Történelmi képeskönyvünk
Fejezetek Svájcból (ismétlés)
14.00 Senki nem tér vissza
(olasz-francia-magyar sorozat, ism. - 4/1.)
15.35 Repeta - Matek
17.20 Bevégezetlen ragozás
(tévéfilm, ism.)
18.30 Magyarország ma
18.55 Mesetár
19.20 Magyarok cselekedetei (ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.00 Thalassa, a tenger magazinja
(francia sorozat, ism.)
21.00 Omega, Omega
(magyar zenés film)
22.15 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 Az erdő kapitánya
(magyar rajzfilm)
10.25 Sivatagi show
(amerikai film)
12.05 Kung-fu
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Horgonyt fel!
(amerikai musical, 1945)
15.50 A Jetson család
(amerikai rajzfilm)
17.25 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 16.)
Téves útirány
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 A három testőr
(amerikai film, 1993)
21.55 Titanic új utakon
(amerikai dokumentumfilm)
22.55 Hírek - Időjárás
23.10 RTL Sport Klub
0.10 Dóra mozija (ism.)
0.40 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Hét x hét
(kulturális magazin)
6.25 Jelkép-kalendárium
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
6.39 Faluvilág
7.07 Középpont
7.15 Pénzvilág
7.37 Sport
8.31 TV2 doktor
9.00 Délelőtt a TV2-vel
(életmódmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
9.25 Organikus narancs
(ausztrál ifjúsági sorozat)
9.50 Szerencsekerék (ism.)
10.15 Kakuk
(talkshow)
10.45 Satöbbi
(magazinműsor)
11.15 Magnum
(amerikai sorozat - 61.)
A kolléga
12.00 Nótaszó
12.30 Jubileum
13.00 Hétköznapok tudománya
13.45 Kakuk (ismétlés)
14.15 Satöbbi (ismétlés)
14.55 Igazi szellemirtók
(rajzfilm)
15.25 80 nap alatt a Föld körül Willy Fogg-gal
(spanyol rajzfilm sorozat)
15.50 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai sorozat - 72/46.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 46.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 165.)
17.30 Baywatch
(amerikai sorozat)
Amikor a régi barátok újra összejönnek
18.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 169.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Camilla
(angol film, 1994)
21.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 3.)
22.00 Columbo
(amerikai sorozat, 1973)
A gyönyörű gyilkos
23.15 Cagney és Lacey
(amerikai sorozat)
24.00 Stádium
0.15 Hajnaltól napestig
0.40 Tények
(rövid ismétlés)
1.05 Közvetlen ajánlat

Duna TV


6.40 Virrasztás
7.00 M. S. mester
7.40 Mesék a felkelő nap országából
(rajzfilm)
7.50 Reggeli muzsika
7.55 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
8.25 Ami igaz, az igaz (ism.)
8.40 Zengő ábécé (ism.)
8.55 Szimba - 36.
9.20 Tarkabarka (ism.)
10.20 A csillagszemű
(magyar film)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Nótacsokor
12.50 Billy, a macskakölyök
13.15 A párizsi Musee D'Orsay
(francia sorozat - 3.)
14.15 Polányi passió
A Názáreti Jézus története Márk evangélista által
15.15 A házibuli
(francia film)
17.00 Kalotaszeg nagyasszonya
(dokumentumfilm)
17.20 A Galamb ünnepe
Irodalmi összeállítás
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Sportképek - Gól-Leső
19.20 Esti kérdés
19.35 Királylány a feleségem
(francia film, 1951)
21.15 A bostoniak
(angol film, 1984)
23.10 Beavatás
23.30 Híradó
23.45 Vers

HBO


7.00 Lois és Clark
8.05 Egyedül az erdőben
(amerikai családi film)
9.40 Kettőn áll a vásár
11.25 Fater - Élve vagy halva
(amerikai vígjáték)
13.00 Sztárközelben: Keanu Reeves
13.25 Idétlen időkig
(amerikai vígjáték)
15.05 Sorsjegyesek
(amerikai vígjáték)
16.45 Bérgyilkosok
(amerikai akciófilm)
19.00 Lois és Clark
20.00 Alaszka
21.45 Így készült: A csodabogár
22.10 Nyomorultak
(feliratos francia film)
1.05 Groteszk
(amerikai thriller)
2.45 Maurice
(amerikai film)
5.00 Kitörés
(angol film)

TV3


10.25 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
10.55 Agyafúrt professzor
(angol rajzfilmsorozat)
11.25 A bűnbak (ismétlés)
13.15 National Geographic
(amerikai sorozat - 21.)
14.15 Sherlock Holmes
(angol sorozat, ismétlés)
15.15 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
15.45 NBA-döntő
17.45 Hegylakó
(sorozat - 16.)
Szörny a föld alatt
18.45 Hír3
19.15 Dinasztia
(sorozat - 69.)
20.15 Szárnyak
(sorozat - 18.)
Búcsú George-tól
20.40 Filmpárbaj
Telefonos játék
20.50 A mazsola
(amerikai fim, 1988)
22.30 Filmpárbaj
22.40 Hír3 (ismétlés)
23.10 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)

MSat


24.00 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
Interaktív kívánságműsor
13.45 A hekus
(német sorozat, ism.)
14.45 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, sok új ötlettel, naponta más-más talánnyal
15.30 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
16.00 P. J. és az elnök fia
(amerikai film)
17.00 Hintaszéklázadás
(amerikai film)
18.00 Dilizsaruk
(angol sorozat, ismétlés)
18.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
19.00 A hekus
(német sorozat - 17.)
20.00 Drakula
(sorozat, ismétlés)
20.30 A bosszú dühe
(amerikai film)
22.15 Alak-Art (ismétlés)
22.45 MSAT Klub
23.15 A3-ik vonal
0.15 The Octagon
(amerikai film, ismétlés)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Testszépítés Bíró Icával
16.30 Szent korona titka
17.00 Lesen - Sportmagazin
18.00 Konyhashow (ism.)
18.30 107
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző
19.30 Én pici pónim
(rajzfilmsorozat)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 55.)
21.00 A bilincs szorításában
(amerikai film)
22.50 Ölni a múltért
(amerikai film, ismétlés)

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
20.00 Kis Valentino
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.30 Klippercek
23.00 ATV stúdióbeszélgetés

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése