1998. november 15., vasárnap

Tv műsor - 1998. november 15. - Vasárnap

MTV 1


7.20 Gazdaképző
7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/11.)
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
9.00 A varázscipő
(izlandi kisfilm)
9.15 Zenegér
9.30 É. V. A.
(életmódmagazin)
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.00 A komolyzenéről könnyedén
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Délidő
13.05 Telesport
14.30 Családi napló
15.05 Tranzit
(közép-európai magazin)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin: Dzsini vadászat
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto, a közlegény
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.00 Helló, világ!
17.45 Nevetett ma már?
Slawomir Mrozek: A színész
18.00 Önök kérték!
18.50 Versek a városról
Tóth Árpád: Körúti hajnal
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Nico
(amerikai film)
21.40 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat - 26/1.)
22.05 Reflektorfényben: Zámbó Jimmy
22.40 Telesport
23.10 Remekművek
Paganini: Huszonnégy caprice

MTV 2

5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
(sorozat, ism.)
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.25 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
- Zenegér
(játékos műsor, ism.)
8.00 Tudóra - válogatás
10.05 Tökjó - Ernyő
10.30 Zenélő gyermekkezek
10.40 Emberkék
11.05 Telesport
13.05 Dallamról dallamra
Kedvenc nótáiból válogat Bojtor Imre
13.30 Unokáink sem fogják látni (ismétlés)
14.25 Pódium
Cserhalmi György és Cseh Tamás műsora
15.05 Dorottya
vagyis A dámák diadalma a fársángon
Furcsa vitézi versezet
16.25 Jövő heti műsorajánlat
16.40 Reflektorfényben
Kárászy Szilvia
17.15 Árnyékfogó
(fotográfiai magazin)
17.45 Egy nejlonszatyor kiborul
Horgas Béla költő portréja
18.20 Telesport
19.00 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/6.)
20.00 Irgalom
(tévéfilm - 6/6.)
21.10 Bohémélet
22.00 A szólista - Vati Tamás
22.30 MM
22.40 Egy magyar sztár Izraelben
23.35 Universitas
0.05 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Antenna (ismétlés)
6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat - 2.)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
11.10 Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 8.)
Bízz a dinóban!
11.35 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 24.)
Folyami kalandok
12.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 7.)
A főorvos halála
13.00 Hírek
13.10 A növények magánélete
(angol sorozat)
14.05 Dóra mozija (ismétlés)
14.35 Knight Rider
(amerikai sorozat - 14.)
A tolvaj
15.30 Nyomul a csatársor
17.30 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat - 7.)
Szép új világ
18.20 ZenÉsz
18.45 Híradó
19.05 Akták
19.30 Csíííz!
20.00 Pensacola - A név kötelez
(amerikai sorozat - 7.)
20.50 Bűnvadászok
(amerikai sorozat - 7.)
Szerető férjem
21.40 Igaz történetek
Nyári álmok: A Beach Boys története
23.15 Híradó - Időjárás
23.30 Országház
24.00 A növények magánélete
(angol sorozat, ism.)
0.50 Akták (ismétlés)

TV2



6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
- Tabaluga
(rajzfilm)
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Kobra
(amerikai sorozat)
10.30 A csoda
(amerikai western)
12.15 Nótaszó
12.45 Hűséges az Isten
13.15 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
13.45 A vadonban
(angol természetfilm)
Christopher Reeve és a szürke bálna
14.45 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
Amit még a szív elvisel
15.35 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Közkívánatra!
1. Krokodilfarm
(francia film)
2. Rosamunda Piclher: Tengerparti ház
(német film)
3. Ki jön az én ágyamba?
(német vígjáték)
22.00 Gól!! Gól!! Gól!!
A Professzionális Nemzeti Bajnokság gólösszefoglaló műsora
23.00 Színkép
(kulturális magazin)
23.30 Herkulesfürdői emlék
(magyar film)
1.00 Napló (ismétlés)

Duna TV



6.30 Hírek
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat - 13/9.)
7.25 A varázsvödör (5.)
7.45 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.15 Pop-sa-rock (ismétlés)
8.45 Miénk a tér (ismétlés)
10.20 Kalliopé dalnokai (ism.)
10.55 Kapcsok
11.30 Mi lesz holnap?
11.55 Vers
12.00 Hírek - Lóverseny
12.30 A varázsló
(magyar film)
13.55 Az ókor csodái
(olasz kisfilm, 1996)
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Csajkovszkij: Keringő
17.00 Kedves
17.40 Moha és Páfrány
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Egy estém Reisenbüchler Sándor Kossuth-díjas rendezővel
19.30 A földre pottyant férfi
(angol sci-fi)
21.50 Beszélgetés
22.00 Holdmese
22.15 Beszélgetés Takácsy Gizella otthonában
22.25 Wight-sziget, 1970, a szeretet fesztiválja
22.45 Beszélgetés
22.55 Részlet Francois Truffaut Fahrenheit 451 című filmjéből
23.05 Isten veled, kis sziget
23.20 Frédéric Back-portré
23.50 Reccs!
(animációs film)
0.05 Részlet Francois Truffaut Fahrenheit 451 című filmjéből
0.10 Zárszó, búcsúzás
0.15 Vers

HBO



7.00 Így készült
7.30 A rút kiskacsa karácsonya
8.45 Jumanji
(amerikai kalandfilm)
10.30 National Geographic
(amerikai sorozat)
11.25 Mindent a győzelemért!
13.20 Dzsungel Jack
(amerikai rajzfilm)
14.40 Bogaras Joe
(amerikai vígjáték)
16.00 Nixon
19.10 Melrose Place
20.00 Tina
(amerikai életrajzi film)
22.00 Zsarolók városa
(amerikai krimi)
23.55 A kéz, amely a bölcsőt ringatja
(amerikai thriller)
1.45 Szerelmes lányok
(amerikai vígjáték)
3.00 Robbanófejek
(amerikai akciófilm)
5.00 Kitörés
(angol film)

TV3



7.35 VH1
(könnyűzenei klipek)
9.35 Music Time (ismétlés)
10.25 Cinema (ismétlés)
10.55 A dumagép
(amerikai sorozat - 44.)
Szoba kilátással
11.25 Jövőnéző
11.55 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 9.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat - 87.)
13.55 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 8.)
14.55 Árnyékok és köd
(amerikai vígjáték,  1992)
16.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 62-63.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 18.)
20.00 Vad nők 2.
(amerikai minisorozat)
21.45 Millennium
(amerikai thrillersorozat)
Nyitott kapu
22.45 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 41.)
A kívánság

MSat



23.30 Music Box
15.30 Címlapsztori
(élő politikai vitaműsor)
16.30 Szelep (ismétlés)
A legaktuálisabb témákkal foglalkozó háttérműsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
AAAh, a szörnyek!
18.30 Nickelodeon
Pete és kis Pete
19.00 MSAT Klub
19.30 Waczak Szálló
(angol sorozat - 12.)
20.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 16.)
Kockázati tényező
21.00 Címlapsztori (ism.)
22.00 Benny Hill
(angol sorozat - 24.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat, ism. - 3.)
23.30 Music Box

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.45 Testszépítés Bíró Icával - Príma torna
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 28.)
17.00 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 29.)
17.30 Autósport
18.00 Zenei hírzárlat (ism.)
18.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 32.)
19.00 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 33.)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 31.)
20.00 Aljas indokból
21.30 Egy páholyban Benkő Dániellel
21.45 Sportműsor (ism.)

ATV


18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 Filmmúzeum
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-különjárat
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése