1998. október 15., csütörtök

Tv műsor - 1998. október 15. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 A kaland bűvöletében
(amerikai sorozat - 5/5.)
11.10 A rovarvilág csodái
(japán sorozat)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Derrick
(német sorozat)
14.05 Együtt
Velünk élő kisebbségek
14.55 Cirkuszhercegnő fesztivál
(francia film, ism.)
15.55 Sorstársak
(rehabilitációs magazin)
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/4.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
17.25 Jövő-menő
Ifjúsági sportmagazin
17.45 Peti és Din
(izraeli rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Hajrá walesiek!
(walesi tévéfilm)
21.30 Tinédzserparty
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Világkép
23.00 MM
23.05 Epilógus
(spanyol tévéfilm)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Taljánok Csizmaországban (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - távoktatás
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1992, ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
16.00 Műsorismertetés
16.05 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 97.)
18.30 Magyarország ma
Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
18.55 Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 1914-18
(angol sorozat - 7/2.)
Patthelyzet
21.20 A rovarvilág csodái
(japán sorozat - 5/4.)
A pók: a selyemvár építőmestere
21.35 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 30/27.)
22.25 Mélyvíz
23.40 AKT
Aktuális, kultúra, tudomány
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 100-ból egy (ism.)
10.30 Rajzfilm Klub
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 159-160.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Helló, Sandybell! - 46.
- Candy, Candy - 108.
- Varázslatos álmok - 40.
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 48.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 162.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 172.)
17.35 100-ból egy
(játék)
18.05 Meri vagy nem meri?
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 44.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 A bohóc
(német akciófilm)
21.40 Híradó - Időjárás
21.50 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
22.50 Művészbejáró
Csillagok szerelmese
(francia film)
0.30 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 263.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Im-pulzus
(egészségügyi magazin)
11.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.00 A Duna krónikája
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 Déli kaleidoszkóp
13.40 Shingalana, a kis vadász
(természetfilm sorozat)
14.35 Kedves nővérkék
(német sorozat - 57.)
15.00 Kakuk!
(talkshow)
15.30 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
15.55 A kis boszorkányok
(spanyol rajzfilmsorozat)
16.20 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
16.45 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 37.)
17.10 Édes hármasban
(francia sorozat - 29.)
17.40 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 267.)
18.10 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 29.)
18.55 Mindent tudni akarok!
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.45 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
23.55 Magyarország holnap
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Felelet az életnek (ism.)
9.45 Régiók (ismétlés)
10.20 Svájc - A boldogságsziget
(kisfilm)
10.50 Föld és vér
(francia sorozat - 4/4.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
16.00 Műsorajánlat
16.05 Katedra nélkül
Katolikus templomok Magyarországon
(kisfilm)
16.15 Kalliopé dalnokai
Játékos módszerek versmondóknak
16.50 Filmetűdök klasszikus zenére
17.00 Figyelj!!!
Fiatalok műsora
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
(gazdasági magazin)
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 Az elzásziak, avagy a két Mathilde
(francia sorozat - 4/1.)
20.35 Handel: Passacaglia
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Al manach
22.30 A negatív ember
Beszélgetés Heinz Sobotával
23.10 Emlékezés az emberre
(magyar kisfilm, 1989)
23.40 Híradó
23.55 Vers

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Drágám, add az életed!
(amerikai vígjáték)
9.30 Minden gyanú felett
11.20 Gulliver utazásai
12.10 Az ember, aki elfogta Eichmannt
(amerikai film)
13.50 Sztárközelben: Daniel Stern
14.20 Szerencsés fickók
15.55 Space Jam - Zűr az űrben
(amerikai fantasztikus vígjáték)
17.25 Dallas: Jockey visszatér
(amerikai film)
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Kék ördög
(amerikai thriller)
21.40 Sztárközelben: Mel Brooks
22.05 Melrose Place
22.50 Pénzvonat
(amerikai akciófilm)
0.40 Álmodozásaink kora
2.15 Szemtől szembe
5.00 Kis tüzek
(amerikai film)

TV3


11.00 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.00 72 óra
15.30 A felügyelőnő
(német sorozat, ism. - 5.)
16.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 25.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 24.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 105.)
Babára várva 2/1.
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 51.)
Egy „átlagos” nap
21.00 Acélmagnóliák
(amerikai vígjáték, 1989)
23.05 Hir3 (ismétlés)
23.35 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.35 72 óra (ismétlés)

MSat


24.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 Sztárok civilben
A műsor vendége: Emberek együttes (ism.)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, új ötletekkel, naponta más és más talányokkal
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Célpont a múltban
(amerikai film, ism.)
21.35 Alak-Art (ismétlés)
22.05 Gyilkos lény
(amerikai film, ism.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Príma torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
15.15 Tv-shop CI
16.00 Terhestorna
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 MOHOSZ 1. (ismétlés)
18.00 Sportmagazin
19.00 107 (ismétlés)
19.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Szédülj el!
20.30 Sztárbár (ismétlés)
21.00 Zsarugyilkosságok
(amerikai film)
22.40 Lovasok a viharban
(amerikai western, ism.)

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.05 Klippercek
20.00 Bevezetés egy új sorozatba
21.00 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése