1998. október 21., szerda

Tv műsor - 1998. október 21. - Szerda

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Európai Utas
10.30 Zöld posta
11.00 Zöldpont
(szabadidősportok magazinja)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/25.)
14.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.55 A mi huszadik századunk
(angol sorozat)
15.50 Csellengők
15.55 Családorvos
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/7.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Útmutató
Miért engedi Isten a rosszat?
17.30 Vissza a természethez (ismétlés)
17.50 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Túszdráma a vonaton
20.35 Telesport
Bayern München-FC Barcelona
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.45 Hírek
22.50 Aktuális
23.10 Kenó
23.15 Telesport
Összefoglaló a Bajnokok Ligája-mérkőzésekről

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1992, ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism. - 193/28-30.)
15.50 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 100.)
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 Útmutató
Miért engedi Isten a rosszat? (ismétlés)
19.05 UniCum Laude - muzsika hat férfihangra
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ism.)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Lyuk az életrajzon
(tévéjáték, 1973)
22.10 Utánanézünk
Gyilkosok büntetlenül
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Candy, Candy (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.30 Borostyán
(olasz sorozat - 3.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.50 Klip Klub (ismétlés)
12.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 4.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 3.
- Candy, Candy - 112.
- Varázslatos álmok - 44.
15.50 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 52.)
16.15 Az első csók
(francia sorozat - 166.)
16.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 176.)
18.10 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat - 48.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
19.55 Cobra 11
(német sorozat - 26.)
20.50 Új Frei-dosszié
21.50 Híradó - Időjárás
22.00 Kész átverés (ism.)
22.30 Dóra mozija
23.00 RTL Night Klub
- Erotikus fantáziák
(francia erotikus sorozat)
- Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
23.50 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 267.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.30 A tegnap csodái - A jövő titkai
(ismeretterjesztő magazin)
12.00 Mozivarázs
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 41.)
14.10 Mila szupersztár
(rajzfilm)
14.35 A kis boszorkányok
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 3.)
15.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
16.15 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.45 Kedves nővérkék
(német sorozat - 61.)
17.10 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 271.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 33.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Kepes
Kepes András műsora
20.45 A hegyi doktor
(német sorozat)
A sors útjai
21.35 Mindent vagy semmit!
(műveltségi vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat)
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Gazdakör (ismétlés)
9.45 Segítség, örököltem!
(magyar film, 1937)
11.00 Örvény
(amerikai sorozat - 13/3.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
13.15 Néptáncok
13.25 Nápolyiak Milánóban
(olasz film, 1953) FF
15.05 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci sorozat - 12/12.)
15.35 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 26/17.)
16.00 Katedra nélkül
Száz vasutat, ezeret - 4.
16.30 Magyar történelmi arcképcsarnok - Zsigmond
16.45 Találkozások Leszek Kolakowskival
(lengyel sorozat - 4.)
17.00 (kis) Mamaklub
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 Eldorádó
(magyar film, 1988)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A végzet számkivetettjei
(angol film, 1990)
23.25 A film évszázada - A japán film eső 100 éve
0.20 Híradó
0.35 Vers

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Csalimadarak
(amerikai vígjáték)
10.35 Jack
12.30 Apa csak egy van
(amerikai vígjáték)
14.15 Csapnivaló
(amerikai vígjáték)
15.45 Jégcsillag
17.15 A szerelem hullámhosszán
(amerikai vígjáték)
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 A titkos ügynök
(angol filmdráma)
21.35 Mary Shelley: Frankenstein
(amerikai horror)
23.40 Cigánytörvény
(magyar-bolgár-német film)
1.20 A gazdagság ára
(amerikai thriller)
2.55 A szikla
5.10 A zsaru családja 1.

TV3


11.25 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.25 Cinema
(filmmagazin)
15.55 Teledili
(amerikai vígjáték, 1992)
17.30 A klinika
(német sorozat - 29.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 28.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 109.)
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 6.)
Egy halott megpróbáltatásai
21.00 Rendőrakadémia 7. - Moszkvai küldetés
(amerikai vígjáték, 1994)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 A klinika
(német sorozat, ism.)
24.00 Cinema (ismétlés)

MSat


23.20 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.30 News-da (ismétlés)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, új ötletekkel, naponta más és más talányokkal
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
20.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 9.)
20.30 Mit les Mr. Beadle's
(angol sorozat - 40.)
21.25 Alak-Art (ismétlés)
21.55 Benny Hill
(angol sorozat - 10.)
22.35 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 9.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
7.00 Napraforgó
7.10 Zenei összeállítás
9.00 Testszépítés Bíró Icával
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Meditációs jóga
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Lazíts Cindy Crawforddal!
16.30 Van megoldás?
17.00 Gigabyte
17.30 Vahur (ismétlés)
18.00 City magazin (ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Mosómacik
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 96.)
21.00 Cabiria éjszakái
(olasz film)
22.40 Mágikus srác 2.

ATV


19.00 Műsorajánlat
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Klippercek
20.00 Jogban járás
20.30 NASA
(sorozat - 18.)
21.00 Csillagszem (ism.)
22.00 Ingatlankavalkád
22.30 Hálósipka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése