1998. október 29., csütörtök

Tv műsor - 1998. október 29. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Zöldövezet
Bayer Ilona műsora (ism.)
10.35 Emlékezetes operettműsorok
Fényes Szabolcs: Örökzöld fehérben-feketében
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Derrick
(német sorozat)
14.00 Rondó
(nemzetiségi magazin)
15.00 Így is, úgy is
Uborka és Szatelit kabaré
15.55 Segítség!
Mentálhigiénéről mindenkinek
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/12.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 A reformáció jegyében
17.25 Lurkó Kupa
17.45 Peti és Din
(izraeli rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Zúgjatok, harangok!
Forradalmi rockfantázia ősbemutató
21.30 Győzelem - kétszer
(dokumentumfilm)
22.10 Hírek
22.15 Aktuális
22.40 Kenó
22.45 VilágKép
23.10 MM
23.20 Hej, ami szép cseh dalaink
(csehszlovák film)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Új Reflektor Magazin (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - távoktatás
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1992, ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
Két tűz között
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/34-36.)
15.55 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 105.)
18.30 Magyarország ma
Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
18.55 Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 1914-18
(angol sorozat - 7/4.)
Mészárlás
21.20 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 30/30.)
22.10 Mélyvíz
23.40 AKT
Aktuális, kultúra, tudomány (ismétlés)
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Dragon Ball Z (ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 8.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 10.)
14.20 Klip Klub
14.35 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 9.
- Dragon Ball Z - 2.
- Varázslatos álmok - 49.
15.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 57.)
16.05 Az első csók
(francia sorozat - 171.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 182.)
17.25 100-ból egy
(játék)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 6.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 7-8.)
20.00 25 millió fontos váltságdíj
(angol akciófilm)
21.45 Híradó - Időjárás
21.55 Megdöbbentő világ
22.55 Művészbejáró
Kutass és rombolj!
(amerikai film)
0.25 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 272.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
11.00 Segíts magadon!
11.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.00 A Duna krónikája
12.30 Közvetlen ajánlat
13.10 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat - 46.)
14.10 Mila szupersztár
(rajzfilm)
14.35 A kis boszorkányok
(spanyol rajzfilmsorozat)
15.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 9.)
15.45 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
16.15 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.45 Kedves nővérkék
(német sorozat - 67.)
17.10 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 277.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 39.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.45 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Szuper csapat
(amerikai sorozat)
23.55 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
0.30 Tények (ismétlés)

Duna TV



5.30 Virradóra
9.05 Régiók (ismétlés)
9.40 A Zene Arcai (ism.)
10.20 Larry, a hasonmás
Bobby az ópiumbarlangban
(amerikai burleszk)
10.50 Örvény
(amerikai sorozat - 13/8.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Szellem a kísértetvárosban
(amerikai burleszk)
12.40 Vihar kapitány
(olasz-francia film)
13.50 A Magyar Építészeti Múzeum (ismétlés)
14.10 Zakariás Attila építész
14.35 „A szépség illúziója” - Barcelona 1900
(francia kisfilm, ism.)
15.35 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 59.)
16.05 Katedra nélkül
Katolikus templomok Magyarországon
(kisfilm)
16.15 Csillagjel
16.45 A tudomány mérföldkövei
(német sorozat)
17.00 Európa hite - A jövőnk keresztény szemmel
17.40 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej-hej-helyesírás!
19.05 Az elzásziak, avagy a két Mathilde
(francia sorozat - 4/3.)
20.35 Nagymesterek kamarazenéje
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Mű-terem-tés
22.20 Dermedj meg, halj meg, támadj fel!
24.00 Híradó
0.15 Vers

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Drakula halott és élvezi
(amerikai vígjáték)
9.35 Kőkemény igazság
11.05 Jó étvágyat, televíziócska!
(cseh vígjáték)
12.40 Felejtsd el Párizst!
(amerikai vígjáték)
14.20 Gilbert Grape
16.20 Ezüstkerék
18.05 A mama vigyáz rá...
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 A holló
(amerikai film)
21.40 Sztárközelben: Joe Pesci
22.05 Melrose Place
23.05 Cigánytörvény
(magyar-bolgár-német film)
0.40 Az utolsó dobás
(amerikai erotikus film)
2.10 Véres virágok
3.40 A kis hamis
(amerikai thriller)
5.05 A titkos ügynök

TV3


11.00 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.00 72 óra
15.30 Dinasztia
(amerikai sorozat, ism.)
16.30 A felügyelőnő
(német sorozat, ism. - 7.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 35.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 34.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 115.)
Al Bundy, a cipőkopó
20.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 53.)
21.00 Facérok
(amerikai vígjáték, 1992)
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.15 72 óra
(ajánlóműsor, ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
16.30 Sztárok civilben
Vendég: Happy Gang együttes (ismétlés)
17.00 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor
17.30 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
18.00 Nickelodeon
Rocko
18.30 Nickelodeon
Clarissa
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat - 11.)
20.50 Waczak Szálló
(angol sorozat - 4.)
21.30 Alak-Art (ismétlés)
22.00 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 11.)
22.30 Kedves fészek
(angol sorozat - 5.)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.45 Music Box Classic
6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport (ism.)
17.00 Grimm legszebb meséi: Kékszakáll, A két testvérke (ismétlés)
18.00 Lesen
Sportmagazin (ismétlés)
19.00 107 (ism.)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 15.)
20.00 Szédülj el!
20.30 Sztárbár (ismétlés)
21.00 Zsákutca
(amerikai film)
22.35 Sportműsor

ATV


19.05 Klippercek
19.30 ATV-stúdió
20.00 Uni-verziók
21.00 A biztosítás kultúrtörténete
21.25 Klippercek
22.00 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése