1998. szeptember 3., csütörtök

Tv műsor - 1998. szeptember 3. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Iskolaháború
(amerikai tévéfilm)
10.30 Ismétlések az MTV2 műsorából
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat - 4.)
12.00 Déli harangszó
Híróra: Hírek; Időjárás
12.10 AKT
12.25 Gazdasági híradó
12.35 Összeállítás a Nap-kelte reggeli műsorából
12.45 Lezáratlan akták
12.50 No comment
13.00 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/4.)
Apák és fiúk
13.50 Örökségünk
A csónakkészítés
14.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
14.50 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
15.15 Emlékezetes operettműsorok
Vincze Ottó zenés játékaiból
16.10 Sztárkereső
16.30 Indaba
(francia sorozat - 25/8.)
Kígyós Sam
17.00 Segítség!
17.10 Csellengők
17.15 Kerge város
(amerikai sorozat - 22/13.)
17.40 Euro-percek
17.45 Körzeti híradók
18.00 Egy harang születése
(dokumentumfilm)
18.20 A kockásfülű nyúl
(rajzfilmsorozat)
18.30 A KAKASDOMBI ZSARU
(jugoszláv sorozat)
Szerelem első látásra
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
19.55 Kajak-kenu vb Szegedről
(összefoglaló)
20.10 EGY FELEJTHETETLEN HÉTVÉGE VELENCÉBEN
(német-osztrák film)
21.45 Stúdió ’98
22.15 Hírek
22.20 Aktuális
22.45 Kenó
22.50 VilágKép
23.20 RICKY
(francia-svájci film)
0.55 Képújság

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei, nem csak a régiókban élőknek
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Szabad verseny
(gazdasági magazin)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - távoktatás
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1991, ism.)
9.30 Kincsestár (ismétlés)
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
Ez, az, amaz
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat ismétlés - 130/101-102.)
16.10 Repeta
17.20 Magyarország ma
Közelkép
17.40 Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
18.05 Kajak-kenu vb
(összefoglaló)
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.25 Kajak-kenu vb
20.40 Vakáció
(dokumentumfilm - 2/2.)
21.35 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 30/17.)
22.20 Mélyvíz
23.40 AKT
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Jó reggelt!
9.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
9.55 Rajzfilm Klub (ism.)
11.10 Klip Klub (ismétlés)
11.30 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
12.05 Acapulco akciócsoport
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 MEGVESZEM EZT A NŐT! (129-130.)
14.25 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Helló, Sandybell!
- Candy, Candy
- Varázslatos álmok
16.10 Az első csók
(francia sorozat - 132.)
16.35 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 142.)
17.25 100-ból egy
(játék)
18.00 Meri vagy nem meri?
18.05 ACAPULCO AKCIÓCSOPORT
(amerikai sorozat - 14.)
18.55 Meri vagy nem meri?
19.00 Híradó
19.30 Fókusz
20.00 Extralarge
(olasz sorozat - 11.)
21.35 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol sorozat - 11.)
22.10 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.10 Híradó - Időjárás
23.25 MMM (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
9.00 Délelőtt a Tv2-vel
(életmódmagazin)
9.00 Káposztafalva lakói
9.25 Aki bújt, aki nem
(amerikai sorozat - 65/60-61.)
10.15 Magnum
(amerikai sorozat - 129.)
A kollégák visszatérnek
11.05 Szerencsekerék (ismétlés)
11.35 Satöbbi
A hasznos tanácsok, érdekes személyek, információk és pletykák magazinműsora
12.00 Segíts magadon!
13.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat, ism.)
14.00 Stádium
14.10 A festészet titkai
Mondrian
14.40 Satöbbi
15.40 A tegnap csodái
15.50 Szemtanú
(angol sorozat - 40/30.)
16.15 A következő áldozat
(brazil sorozat - 112.)
17.05 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 232.)
17.30 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
(amerikai sorozat - 237.)
18.00 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
18.05 Kobra
(amerikai sorozat - 14.)
19.00 Tények - Időjárás
19.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja
Máté Krisztinával
20.55 REX FELÜGYELŐ
(német-osztrák sorozat
Hipnózis alatt
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Magnum
(amerikai sorozat)
24.00 Stádium
0.15 Satöbbi
0.40 Tények

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Műsorismertetés
9.05 Régiók (ismétlés)
9.40 „Hasított évgyűrűk”
(dokumentumfilm)
9.55 Komolyzenei körkép (ismétlés)
10.35 Bolondos ládafiák
(amerikai burleszk, 1914)
10.50 Trópusi hőség
(kanadai sorozat, ism.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 A Laár
Portréfilm Laár Andrásról
13.25 Mozart: Requiem - Lacrimosa
13.30 Észak Golgotája
14.30 Ló és ember
(skót sorozat - 6/6.)
15.20 Kalandok Kythera szigetén
(sorozat - 13/13.)
15.50 Vers
16.00 Hej, hej, helyesírás!
16.05 Katedra nélkül
16.25 Csillagjel
17.00 Protestáns műsor
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
19.00 MAIGRET
(francia sorozat)
20.30 Moszkva 850
(magyar dokumentumfilm)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 „Egy kiállítás képei”
(képzőművészeti magazin)
22.20 BENVENUTO CELLINI ÉLETE
(olasz film - 3/3.)
23.40 Híradó
23.55 Vers
24.00 EGYMÁSRA NÉZVE
(magyar film, 1982)

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Ügynök kölyök
(amerikai vígjáték)
9.25 Kettőn áll a vásár
(amerikai vígjáték)
11.05 Üldözöttek
12.35 Mindent a győzelemért!
(amerikai film)
14.25 Kisasszonyok
16.20 Zöld kártya
(amerikai vígjáték)
18.05 Mozivarázs 2.
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 MARILYN MOSOLYA
(amerikai film)
21.30 Sztárközelben
22.00 Melrose Place
22.45 Menekülés Absolomból
0.40 A Galaxis királynője
(amerikai erotikus film)
2.20 Blue Ice
4.05 A megszállott
5.40 Mozimánia: Erotika a filmvásznon

TV3


15.30 72 óra
16.00 TITKOS IMÁDÓ
(amerikai vígjáték, ism.)
17.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 63.)
Halálos bűnök
18.45 Hír3
19.15 Fejvadász
(amerikai sorozat - 22.)
Erőszakra kiképezve 2/2.
20.15 MASH
(amerikai sorozat - 62.)
Szesztestvérek
20.45 TÖRÖK MÓDRA
(francia vígjáték, ism.)
22.30 Hír3 (ismétlés)
23.00 Hegylakó
(amerikai sorozat, ismétlés)
24.00 72 óra (ismétlés)

MSat


2.10 Music Box
6.30 Vekker - Rádió a tévében!
8.30 Music Box
14.00 Bulivonal (ismétlés)
14.30 A hekus
(német sorozat, ism.)
15.30 Játszd újra...
16.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
16.30 Nickelodeon
Rocko
17.00 Nickelodeon
Clarissa
17.30 Music Box Top Ten
18.00 News-da
18.30 Szelep
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Benny Hill (ismétlés)
20.30 A hekus
(német sorozat - 81.)
21.30 A HALÁL SZÍNEI
(amerikai akciófilm)
23.15 Alak-Art (ismétlés)
23.45 Drakula
(sorozat - 10.)
0.15 A Broadway határán
(amerikai film, ism.)

Szív TV


0.45 Zenei összeállítás
5.45 Információs magazin
6.00 Zenei összeállítás
9.00 Príma torna
9.30 Zenei összeállítás
12.00 Torna
12.30 Zenei összeállítás
15.00 Információs magazin
16.00 Terhestorna
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Kedvenc horgászvizeink 1. (ism.)
18.00 Lesen - Sportmagazin (ismétlés)
19.00 107
19.30 Én pici pónim
(amerikai rajzfilmsorozat)
20.00 Földgömb
20.30 Sztárbár
21.00 HALHATATLAN
22.40 Arizonai farkasvér
(amerikai thriller, ism.)

ATV


13.00 Casa Italia
18.50 ATV-stúdió
18.58 Agráresték
19.20 Klippercek
20.00 Fegyveres ellenállás
21.30 Kllppercek
22.00 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése