1999. szeptember 20., hétfő

Tv műsor - 1999. szeptember 20. - Hétfő

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00-12.30 Csak most!
Szórakoztató délelőtti magazin, játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 54.)
10.05 A pampák királya
(brazil sorozat - 100.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 11.)
Rettegés Ricáért
12.00 Hírek - Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.00 Cigány Magazin
13.25 Domovina
(szlovák nyelvű magazin)
14.05 Specht tanár úr
(német sorozat - 11.)
A család becsülete
14.50 MC (Magyarok Cselekedetei)
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 101.)
15.30 A Tenkes kapitánya
(kalandfilmsorozat - 13/11.) FF
Fogságban
16.00 Thalassa - A tenger magazinja
Mint jég a napon
16.35 Pearl
(amerikai sorozat - 11.)
17.00 Mézga család
Luxuria
17.30 Találkozó
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Európa Tanács (15/1.)
18.25 Popzenei válogatás
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 3., ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A látogató
(amerikai tévésorozat - 13/1.)
20.45 Telepódium
Nóti Károly: Az óvatos ember; A képviselő úr
21.55 Kenó
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 VilágKép
23.00 TS - Bajnokok Ligája
Összefoglaló

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
Reggeli információs műsor
9.00 Vendégek Itáliából
Válogatás olasz slágerekből
10.00 Évmilliók emlékei (4.)
A vörösmárvány, a lábasfejűek temetője
10.25 Hol fedezte fel Kolumbusz Amerikát? (6.)
Hintőpor az öbölben
10.55 Mao elnök - Az utolsó császár
(angol dokumentumfilm)
12.00 Vágyak földje
(francia tévéfilmsorozat - 9.)
13.00 Thalassa - A tenger magazinja (15.)
Algagyűjtők
13.30 Hírmagazin
13.55 Ábel Amerikában
(tévéfilm - 2/1.)
15.00 Parlamenti Napló
16.00 Iskola utca - Heted7fő
17.30 Úton
Európa magazin
18.00 TS - FTC jubileumi tornaverseny
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 A halálig
Ratkó Józsefre emlékezve
21.05 Játékosok
(német film)
22.50 Záróra

RTL Klub

6.00 Országház (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat)
Nagyfeszültség
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 35.)
Marie születésnapja
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 77.)
Barátnőt keresünk
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 28.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk (11.)
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina (70.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt (351-352.)
Benne: 19.32 Nagy Szám lesz!
20.00 Cobra 11 (3.)
20.55 Helyszíni szemle
21.45 Este
(hírmagazin)
22.15 Brooklyn South (16.)
23.05 A mi huszadik századunk (13/3.)
0.05 Pont hu
0.35 Fókusz (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2

5.30 Faluvilág
5.40 Reggeli kiadás
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Friderikusz Szubjektív (ismétlés)
10.20 Autószalon 2000
(autósmagazin)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 6.)
11.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 11.)
13.00 Délidő
(amerikai western)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 501.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciósorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 263.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 132.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 64.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 132.)
20.00 Észak és Dél
(amerikai kalandfilm-sorozat - 10.)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás
22.30 Kettesben
Szilágyi János műsora
Vendég: Czeizel Endre
23.15 Színkép
24.00 Háló@Világ
Tudomány az interneten
0.45 Vers éjfél után

Duna TV

4.15 1 óra Virradóra
(ismétlő válogatás péntekről)
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.10 Közép-európai magazin (ismétlés)
9.40 Heti hírmondó
10.30 Emlékképek - régi híradók (ismétlés)
10.50 Egy fiú a vadonban
(ausztrál sorozat - 4/2.)
Az ünneplés
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Szabó Lőrinc: Lóci óriás lesz
12.00 Hírműsor - Lapozó
12.20 Tálentum (ismétlés)
12.50 Talpalatnyi zöld
13.20 Magyar ünnepek és hétköznapok Ausztráliában
(magyar ismeretterjesztő film)
14.10 Krasznahorka vára
(magyar filmetűd)
14.25 Ami igaz, az igaz
14.40 Tarkabarka (ismétlés)
15.40 Űrhajónk, a Föld (37.)
15.50 Tele-enciklopédia (66.)
Mit kell tudni a mezőgazdaságról?
16.05 Magyar történelmi arcképcsarnok
Fráter György
16.25 Virtus
17.00 A titkos küldetés (41.)
17.25 Szimba
18.00 Híradó
18.20 Tükör
(dokumentumfilm)
18.55 Az elveszett testvérek (2.)
19.50 Különleges múzeumok
(német kisfilm)
20.05 Hej, hej, helyes beszéd!
20.10 Héthatár
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fórum
22.20 Kép: Bodal János
(portréfilm)
23.15 Híradó
23.20 Vers (ism.)

HBO

6.30 A végzet hollywoodi asszonyai
Kim Basinger
7.00 Hollywoodi csemegék
Álompárok
7.30 Sztárközelben: Anthony Hopkins
8.00 Áldatlan állapotbán
9.45 Szupermanus
11.20 Bűnben égve
13.05 Hová tűnt Kevin Johnson?
14.50 Jelenetek egy áruházból
16.20 Feleségemnek, 37. születésnapjára
17.55 Mozi! Mozi! Mozi!
18.25 Otthon, édes...
20.00 Államérdek
22.00 Emma
24.00 Az áruló csókja
1.35 A parazita
3.20 Karácsonyi lidércnyomás
4.35 Fű alatt

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 109.)
11.35 Közvetlen ajánlat
12.05 Sherlock Holmes
(angol krimisorozat, ismétlés)
13.00 Melrose Place (ismétlés)
14.40 Waikiki páros (ismétlés)
15.30 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.00 Beverly Hills 90210 (109-110.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (20.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (136-137.)
20.00 Túl a palánkon
(amerikai kalandfilm, 1994)
21.50 Matlock (29.)
A milliárdos
22.45 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat - 16.)
Nem a ruha teszi a csalót
23.15 Hír3 (ismétlés)

MSat

1.30 Music Box
6.50 Tipp-top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
20.05 Nem kapsz el 2.
21.55 A zsoldos törvénye
23.25 Hír-M
23.55 Szúróláng
0.25 Tipp-top
1.05 Music Box

Szív TV

0.35 Music Box Classic
Interaktív kívánságműsor
7.00 Tipp-top (ismétlés)
7.10 Music Box
8.00 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
8.24 Príma torna hölgyeknek
8.45 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
8.50 Music Box
19.00 Lesen
20.00 Lappangó tűz (ismétlés)
21.45 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
21.50 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése