2000. április 28., péntek

Tv műsor - 2000. április 28. - Péntek

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 A bestia (121.)
9.00 Csak ma!
9.20 Forró szél
(jugoszláv sorozat - 10/3.)
A vendégmunkás
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 129.)
12.00 Híradó délben
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Ez történt...
1990 - hónapról hónapra
Április
(dokumentumfilm)
14.55 Csatamező
(angol dokumentumfilm-sorozat - 7.)
A normandiai csata 1.
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Gaia
16.29 Boxutca
16.55 Körzeti híradók
17.05 TS
Haladás VFC-Milos-Debreceni VSC
PNB labdarúgó-mérkőzés
A szünetben: Híradó - Időjárás
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
20.00 Diana, a nép hercegnője
(angol tévéfilm)
21.45 Magyar világörökségek
Hollókő
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.35 Hölgyválasz
Dívák
Ernyey Béla műsora
23.05 Max Roach és The Brass Quintet
A Pori Jazz 1999 fesztiválon
Módos Péter műsora
23.45 Az utolsó kaland
(amerikai tévéfilm)
1.10 Vers

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 Millenniumi mesék
Aki keres, az talál! - Paczolay Gyula közmondáskutató
9.00 Magyar Szalon
9.25 Az MTV archívumából
11.05 „Irány Sydney!”
Olimpiai kvízműsor
11.30 Sikkes
(divatmagazin)
12.00 Paradicsom Szálló
13.00 Híradó délben
14.00 1100 év Európa közepén
Erdély - Marosvásárhely és a Maros mente
14.30 tREND
15.00 Nem jogerős
15.30 Magyar Ház
16.00 Iskola utca - Szabadegyetem
17.30 Rajongó
18.00 Önök kérték!
18.55 Kvartett
19.20 Klip plusz
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Századunk
(sorozat - 13.)
21.00 Magyarország 2000
21.35 Hideg napok
(magyar film)
23.10 Záróra
0.10 X-akták
(amerikai tévéfilmsorozat)
Soha többé!
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
1.00 Zöldpont
1.30 Aktuális
1.55 Popzenei válogatás (ism.)
2.10 Iskola utca - Szabadegyetem (ism.)
3.45 Ez történt...
1990 hónapról hónapra
Április (ism.)
4.40 Max Roach & The Brass Quintet
a Pori Jazz 1999 fesztiválon
5.20 TS
Haladás VFC-Milos-Debreceni VSC
PNB labdarúgó-mérkőzés (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
13.40 Celeste
(argentin sorozat - 88.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 31.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 167.)
15.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 61.)
16.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 54.)
17.30 Mire gondolok?
(mexikói sorozat - 12.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 661-662.)
19.55 Péntek Esti Vigadó
(szórakoztató show-műsor)
22.20 Este
(hírműsor)
22.40 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol vígjátéksorozat - 21.)
23.10 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 17.)
23.40 Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
0.05 Beavis és Butthead
0.30 Fókusz (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 A vipera
(mexikói sorozat, ismétlés)
8.55 Vad angyal
(argentin sorozat, ismétlés)
9.40 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.05 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
11.00 Közvetlen ajánlat
11.30 Zsebre megy
11.55 Szőrmentén
12.10 Állatklinika
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
13.25 Nem mindennapi szerelem
(német romantikus film)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat)
17.40 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 Dáridó - Lajcsival és vendégeivel
22.20 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sporthírek Kenósorsolás
23.05 Frankenstein háza
(amerikai horror - 2/2.)
0.40 Zsarublues
(amerikai krimisorozat)
1.30 Mozivarázs

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Napóra (ismétlés)
9.45 A játszma - 3. (ismétlés)
Színészsorsok - Budapest
10.15 Tele-enciklopédia
10.35 Hogy szaladnak a fák...
(magyar játékfilm)
11.55 Vers
Szabó Lőrinc: Valami örök
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Táncpercek
12.25 Duna-táj (ismétlés)
12.55 A világkultúra színterei
Firenze, és a reneszánsz szelleme
13.55 Hitchcock, Selznick és a hollywoodi hőskor alkonya
(amerikai dokumentumfilm)
15.25 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai ifjúsági sorozat)
15.50 Pop-sa-rock
16.20 Miénk a tér
Fiatalok egy órája
17.25 Gyerekek a nagyvilágból
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar világ
19.30 Esti kérdés
19.45 Őrangyalok 4.
(olasz játékfilm)
21.15 Pege Aladár: Ballada régi stílusban
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Sharman
(angol bűnügyi sorozat - 5/1.)
Pálfordulás
23.15 Híradó
23.20 Vers (ism.)
23.30 A hosszú nap véget ér
(angol játékfilm)

HBO

6.30 Billy, a macska
7.50 Őrült város
9.45 Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van
11.50 A vér szava
13.25 Született szerelmesek
15.10 Ezer hold
17.00 Babar - Botrány a rádiónál
17.30 Jó barátok
17.55 Rock and roll szamuráj
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Különösen veszélyes
21.40 Penge
23.40 Sikoly
1.35 D’Arcangelo
3.05 Kígyó a családban
4.45 Alaszka aranya

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
19.00 Nap-nyugta
20.00 Érdekességek...
20.20 „Közeledik az Úr...”
20.50 Nagyvizit
21.10 Természetfilm
22.35 HQ 2000
22.45 Rockkalapács
23.30 Színházi látcső

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése