2000. június 29., csütörtök

Tv műsor - 2000. június 29. - Csütörtök

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 A bestia
Brazil sorozat - 164. (ism.)
9.00-12.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
9.30 A templomos lovagok kincse
Francia-magyar ifjúsági filmsorozat - 2.
Rókák és farkasok
11.30 Mindent a szerelemért
Brazil sorozat - 171.
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Rondó
Kisebbségi magazin bolgárokkal, görögökkel, lengyelekkel, örményekkel, ruszinokkal és ukránokkal
14.00 Halálfejes pillangó
Angol film (1951)
15.25 Dallamról dallamra
Meseautóban...
Régi slágerek a Bergendy együttes tolmácsolásában
15.50 Ezredforduló (ism.)
Gyerekeknek!
16.00 Kisokos
16.30 Gaia
Ökológiai filmújság
Pandakaland
16.55 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
17.20 Alaphangok
17.30 TS
Benne: 18.00 Labdarúgó Eb
Elődöntő
A szünetben: Híradó hatkor
19.50 Sporthírek
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek - Időjárás
20.30 Millenniumi mesék
21.00 Családi kör
Őszinte beszélgetés a családról
Kilakoltatás
Kisjátékfilm
22.00 Híradó este - Időjárás-jelentés
22.10 Aktuális
22.30 Alaphangok (ism.)
22.35 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
23.05 Az emberi test
Angol ismeretterjesztő sorozat
Így készült Az emberi test című filmsorozat
23.55 72 óra
Hétvégi kulturális ajánlóműsor
0.20 Ezredforduló (ism.)

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
A hírek - és ami mögöttük van...
(Azonos az m1 műsorával)
8.30 112
Bűnügyi magazin
9.00 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
9.30 Tudóra
11.00 Telemázli
11.30 Lendületben
A működő gazdaság mindennapjai
12.00 Déli harangszó
12.05 Kaliforniai álom
Amerikai sorozat
Sly a bíróság előtt; Maradj hűséges!
12.45 Nemzeti értékeink
Vác - 4.
13.00 Híradó délben
14.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Fonyód és környéke
15.30 Kettesben
Reviczky Gábor színművésszel
Szilágyi János műsora
16.05 TS - Labdarúgó EB
Középdöntő
Összefoglaló
17.40 Pláne!
Kalandozások a valóság határán
18.10 Iskola utca - Tudóra
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 A tiltott gyümölcs
Angol természetfilm
21.25 Millenniumi könyvtár
A királylány zsámolya
Magyar film
22.50 Záróra
Éjszakai választék
23.55 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
0.20 Aktuális
0.45 Csak ma!
2.15 Perényi Miklós gordonkázik
Bach: Esz-dúr szvit szóló gordonkára
2.40 Iskola utca - Tudóra (ism.)
4.10 TS - Labdarúgó EB
Középdöntő
Összefoglaló (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Ismétlések
Receptklub
9.10 Szeretni bolondulásig
Mexikói sorozat
9.40 Esmeralda
Mexikói sorozat - 104.
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
11.30 Ünnepnaptár
Vallási műsor
12.30 Receptklub
12.50 Mire gondolok?
Utazási játék
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
Nemzetiségi műsor
13.30 Celeste
Argentin sorozat - 130.
14.25 Helene és a fiúk
Francia sorozat - 72.
14.50 A farm, ahol élünk
Amerikai sorozat - 209.
A végső búcsúzás 1.
15.45 Senora
Mexikói sorozat - 59.
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
Venezuelai sorozat - 96.
17.30 Mire gondolok?
17.35 Renegade - A fejvadász
Amerikai sorozat - 52.
Mint a villám
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.20 Üzenet
19.25 Szeretni bolondulásig
Mexikói sorozat - 9.
19.55 Koóstoló
Koós János-show
20.50 Szupermozi
Maverick
Amerikai kalandfilm (1994)
23.10 Este
Hírműsor
23.30 Célpont: a Föld
Angol sci-fi sorozat - 1.
Az első jelek
0.30 Fókusz (ism.)
1.00 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 TV2 Matiné
- Igazi szellemirtók
- Mila szupersztár
- Madison
9.40 Egy titokzatos hölgy
Olasz sorozat
10.30 Csupa-csupa élet
Német filmsorozat
10.55 Divatshow
11.20 Ablak Európára
11.45 Közvetlen ajánlat
12.10 Riviéra
Európai koprodukciós sorozat
12.35 Gazdagok és szépek
Amerikai sorozat
13.00 Mozidélután
Herkules, a világ ura
Amerikai kalandfilm (1983)
14.45 Xena
Amerikai fantasyfilm-sorozat
15.30 A klinika
Német filmsorozat
16.25 Sunset Beach
Amerikai filmsorozat
17.10 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
Mexikói sorozat
18.00 Camilla
Mexikói filmsorozat
18.30 Tények
Hírműsor
19.00 Szerencsekerék
19.30 Vad angyal
Argentin filmsorozat
20.00 Rex felügyelő
Német-osztrák krimisorozat
Halálos futam
20.55 Gigafilmek, meg(a)sztárok
Civil a seregben
Amerikai film
22.35 Jó estét Magyarország!
Utána: Kenósorsolás
23.20 Patricia titka
Német film
1.05 Autószalon
1.45 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz egy óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Műsorajánlat
Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.15 Nyári matiné
Az időgép
Lengyel ifjúsági sorozat - 12/4.
9.40 A titkos küldetés
Francia-ausztrál ifjúsági sorozat - 9.
10.10 Régiók
Tudósítók stúdiója (ism.)
10.40 Amidei felügyelő
Tettes nélkül
Olasz bűnügyi sorozat - 10/6.
11.40 Európai kaleidoszkóp (ism.)
11.50 Vers
Arany János: Fülemüle
12.05 Lapozó - Híradó
12.20 Napóra
12.50 Fórum (ism.)
A kommunizmus fekete könyve
13.30 Állami áruház
Magyar filmvígjáték
15.10 Tálentum (ism.)
Freund Tamás
Portréfilm
15.45 „Si Momentum Queris Circumspice”
avagy alkotásban látod az alkotót
Magyar portréfilm
16.35 A kereszteslovagok titka
A Grál őrzői
Dán ismeretterjesztő sorozat - 4/2.
17.00 Minty
Angol-ausztrál ifjúsági sorozat - 13/8.
17.25 Nyelvőrző
Visszapillantó
17.40 Mese
18.00 Napóra
Benne: Híradó
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
Kulturális híradó
19.30 A 20. század 100 híres fotója
19.45 Kezek a város felett
Olasz játékfilm (1963) FF
21.20 Tudósítás a Földről
Kolumbia, koka az erdők helyén
Angol ismeretterjesztő film
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Ezredforduló
Újjáéledő kulturális örökségünk
22.05 Művészvilág
Katedrális
Dokumentumfilm
22.35 Építészmesterek
23.00 Groteszk
Angol játékfilm (1995)
0.35 Híradó - Vers (ism.)

HBO

6.30 A végzet hollywoodi asszonyai
Glenn Close
7.00 Jó barátok
Amerikai sorozat
7.30 Nyomorultak
Amerikai film
9.45 A cég
Amerikai thriller
12.20 A suttogó
Amerikai film
15.05 Hét év Tibetben
Amerikai film
17.20 A randevú
Dán rövidfilm
17.45 Nyomorultak
Amerikai film
20.00 Élet a farmon
Amerikai film
21.35 Forrest Gump
Amerikai film
24.00 RobbanóFejek
Amerikai akcióvígjáték
1.35 Veszélyben a testőr
Amerikai thriller
3.05 A rettenthetetlen
Amerikai kalandfilm
6.00 A választás napja
Dán rövidfilm

Magyar ATV

0.10 Képes magazin
5.50 Nap-kelte
9.05 Top-shop
9.35 Magyar Hét
10.30 Miss Universe
11.30 Érdekességek a nagyvilágból (ism.)
12.00 Autósvilág (ism.)
12.30 Okavango
13.30 Képes magazin
14.15 Nagy-Britannia belülről
14.55 Top-shop
15.15 Fitneszmánia
15.45 Ebugatta
16.30 Popvilág
17.00 Internet a jövő
17.30 Torna
17.35 Mese
17.40 ATV Híradó
18.00 Nap-nyugta
Közéleti magazin
19.00 Pártatlan páros
20.15 Rendkívüli kiadás
20.45 Ingatlanpiaci körkép
21.15 Természetgyógyász-magazin
22.00 ATV Híradó
22.30 Lapszemle
22.45 Színházi látcső
23.10 Feró korcsmája
24.00 Himnusz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése