2000. november 3., péntek

Tv műsor - 2000. november 3. - Péntek

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Ezredforduló
8.35 Csutak a mikrofon előtt
Ifjúsági tévéjáték (1977) - 2/2.
9.30 Naprakész magazin
Benne:
9.35 Tévétorna Norbival
10.10 Csodabogarak
10.14 Metszőolló
10.50 Civil hírmondó
11.35 Íz-lelő
11.45 A társaság
12.00 Híradó délben
12.57 Millennium: Körösi Csorna Sándor
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
14.30 Minden lében két kanál
Angol tévéfilmsorozat
Játszani tudni kell!
15.20 80 nap alatt a Föld körül - Michael Palinnel
Angol útifilmsorozat (alámondásos) - 7/4.
Borotvaélen
16.10 Hírek - Időjárás
16.15 Ezredforduló (ism.)
16.20 Extrém koktél
16.30 Nemzetközi Kerékpáros Iskolakupa
17.00 Körzeti híradók
17.10 TS - NB I-es labdarúgómérkőzés
A szünetben: Híradó - Időjárás-jelentés
19.15 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás-jelentés
19.56 Millennium: Körösi Csorna Sándor (ism.)
20.00 Nézői 12
Liliomfi
Magyar film (1954)
21.55 Híradó este - Időjárás-jelentés
22.05 Aktuális
22.25 Théma
22.45 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
23.15 Fenyő Miklós-koncert
0.10 Ez ám a buli!
Amerikai film
1.40 Ezredforduló (ism.)

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Zorba Isztambulban
9.10 Magyar Szalon
Heti kulturális magazin
9.40 Századfordító magyarok
Bay Zoltán (1900-1992) (ism.)
10.35 Mesélő cégtáblák
Hídépítők
Kultúrtörténeti dokumentumfilm
11.00 Úton
Európa-magazin
11.30 Lendületben
A működő gazdaság mindennapjai
12.00 Kémeri
Tévéfilmsorozat - 4.
Stella
13.05 Híradó délben
14.00 1100 év Európa közepén
Az MTV sorozata a magyar millennium tiszteletére
Felvidék - Odafent Szepes vármegyében
14.30 Púder
15.00 Kettesben
Esterházy Péter íróval
Szilágyi János műsora
15.35 Magyar Ház
Kézfogás - a határon túli gazdasági kapcsolatainkról és gazdasági viszonyokról
16.05 Iskola utca - Szabadegyetem
17.35 72 óra
Hétvégi kulturális ajánlóműsor
18.00 Táncvarázs
Savaria táncverseny
19.00 Aeromagazin
19.30 Tévétorna Norbival - nem csak duciknak
19.35 Esti mese
20.00 Híradó este
20.34 Sporthírek
20.40 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 40.
21.05 Magyarország 2000
Passió
21.35 Harc az igazságért
Amerikai tévéfilm
23.05 Záróra
0.05 Éjszakai csevegés
Fodor János műsora
1.35 Éjszakai választék
1.35 Aktuális
2.00 Musica Historica
Affetti Musicali
2.10 Iskola utca (ism.)
3.40 Operettről operettre
4.15 Századfordító magyarok
Bay Zoltán (1900-1992) (ism.)
5.10 Zöldpont
A szabadidősportok magazinja
5.35 TS - NB I-es labdarúgómérkőzés

RTL Klub


6.30 Reggeli
Benne: 8.10 Mire gondolok?
9.00 Receptklub
9.15 Szeretni bolondulásig
Mexikói sorozat
9.45 Julieta
Mexikói filmsorozat
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár
Vallási műsor
11.35, 12.05 Mire gondolok?
Utazási villámjáték
12.30 Receptklub
12.55 Joker
13.00 Híradó
Déli kiadás
13.20 Kavalkád
Nemzetiségi műsor
13.30 Kalandos nyár
Francia kalandfilmsorozat - 53.
14.20 Újabb csobbanás
Amerikai vígjáték (1988)
16.00 Julieta
Mexikói filmsorozat - 43.
16.50 Joker
Telefonos villámjáték
16.55 Szeretni bolondulásig
Mexikói sorozat - 102.
17.20 Joker
17.25 Hegylakó
Amerikai kalandfilmsorozat - 51.
A bárány
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Legyen ön is milliomos!
19.25 Fókusz
Közszolgálati magazin
19.50 Fókusz ráadás
19.55 Barátok közt
Magyar filmsorozat
20.25 Lavina
Amerikai akciófilm (1999)
22.25 Híradó
Késő esti kiadás
22.40 A csodadoktor
Amerikai vígjáték
0.50 Fókusz (ism.)
1.20 Divatklip

TV2


5.30 Reggeli kiadás
5.50 Jó reggelt, Magyarország!
8.35 Délelőtt a TV2-vel
Gazdagok és szépek
Amerikai tévéfilmsorozat
9.05 Csupa-csupa élet
Német sorozat
9.35 7-es csatorna
Magyar sorozat
10.05 Tengerszem
Irodalmi magazin
10.45 Közvetlen ajánlat
11.35 Szerencsepercek
12.05 Miért éppen Alaszka?
Amerikai sorozat
13.00 Időutazó
Amerikai sci-fi
14.45 Kastélyszálló
Osztrák családi sorozat
15.35 Mókás hekus
Amerikai krimisorozat
16.25 Sonadoras - Szerelmes álmodozók
Mexikói filmsorozat
17.10 Maria Isabel
Mexikói tévéfilmsorozat
17.40 Esperanza
Mexikói sorozat
18.30 Tények
19.00 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor napi eszmecseréje 6-7 évesekkel
19.30 Szerencsekerék
Benne: 19.45 Ötcsillagos történetek
20.00 Vad angyal
Argentin filmsorozat
20.30 Dáridó
Lajcsival és vendégeivel
23.00 Jó estét, Magyarország!
Utána: Kenósorsolás
23.50 Gyilkos űrhajó
Amerikai thriller
1.30 Divatshow
2.10 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz egy óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Műsorajánlat
9.15 Őszi matiné
Virágszirmocskák
9.20 Világhajó
Holland dokumentumfilm
10.00 Enrico és az indiánok
Olasz film
11.25 Művészvilág (ism.)
11.55 Vers
Áprily Lajos: Kérés az öregséghez
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Napóra (ism.)
12.50 Kedves (ism.)
13.20 Megidézett történelem
Kiugrási kísérlet 1944 (ism.)
14.20 Minoritates Mundi
Bizánc romjai
14.55 A kereszteslovagok titka
A láthatatlan felfedezése
Dán ismeretterjesztő film - 4/4.
15.25 Sportképek
Sportmagazin
15.55 Pop-sa-rock
16.25 Miénk a tér
Fiatalok egy órája
17.30 Mese
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar világ
Constancai magyarok
Riportfilm
19.30 Esti kérdés
19.45 A világörökség kincsei
Angol ismeretterjesztő sorozat
20.00 Labirintus
Holland sorozat - 3.
20.30 Edgar Allen Poe: Rejtélyes történetek
Francia sorozat - 6/3.
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Ezredforduló
22.05 Vasember
Lengyel játékfilm
0.30 Híradó
0.35 Vers
0.50 Az éjszaka filmje
Feketén fehéren
Német játékfilm

HBO


6.30 Minizsenik
Amerikai családi vígjáték
8.10 Halálbiztosítás
Amerikai feketekomédia
9.45 Mint-a-kép
Amerikai vígjáték
11.30 Nyílt kártyákkal
Amerikai játékfilm
13.25 Hazugságok labirintusa
Amerikai krimivígjáték
15.10 A Twister visszavág
Amerikai romantikus film
16.50 Jó barátok
Amerikai vígjátéksorozat
17.20 Édesek és mostohák
Amerikai filmdráma
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
Filmmagazin
20.00 Zorro álarca
Amerikai kalandfilm
22.20 Hollywoodi csemegék
Világvége a filmvásznon
22.50 8 mm
Amerikai akcióthriller
0.55 South Park
Amerikai rajzfilm
1.25 Rabszolgalelkek
Amerikai filmdráma
4.20 Minizsenik
Amerikai családi vígjáték
5.55 Hollywoodi csemegék
A nagy öregek

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
Információs magazin
9.05 Közvetlen ajánlat
9.40 Fitneszmánia
10.00 Ebugatta
10.50 Popvilág
11.20 Rendkívüli kiadás
Beszélgetés közérdekű kérdésekről
11.50 Színházi látcső
12.20 A Harrington-ház rejtélye
A megoldásban segédkeznek: Eddie Adams és Roscoe Lee Brown
13.20 Budapesti Őszi Fesztivál
Összefoglaló
13.50 Művészet az iskolában, iskola a művészetben
14.25 Irányjelző
15.00 Top-shop
15.30 Érdekességek a nagyvilágból
16.00 Vendég: A tv-11
17.00 Ébredés Kárpátalján
17.30 Gyorsulás
Összefoglaló Mogyoródról
18.000 Napnyugta
19.00 Híradó
19.30 Olyanok, mint mi
Esti film
20.30 Bűntény
21.30 Tempó
22.00 Híradó - Lapszemle
22.35 HQ 2000
Innovációs sorozat
22.45 Kulturális kalauz
23.05 Színházi látcső
23.30 Popkalapács
24.00 Himnusz

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése