2018. június 13., szerda

Tv műsor - 1988. április 10. - Vasárnap

MTV 1


8.55 Tévétorna
9.00 Óvodások filmműsora
1. Matej válogat
Csehszlovák kisfilm (ism.)
2. A színpad
NDK gyurmafilm
3. A királynő születésnapja
Angol bábfilm (ism.)
9.20 Képújság
9.25 Miki és Donald
Amerikai rajzfilmsorozat
XIII/10. rész
Medve-szuszék
Alva szálló-pelikán
Csacsipapucs (ism.)
9.50 Orrom krumpli, hajam kóc
Kezem, lábam muzsikál
10.00 Szupernagyi
Angol filmsorozat
XIII/1. rész: Szupenagyi és a bűvös sugár
10.20 Vidám fiúk
Szovjet könnyűzene
10.45 Kalandozások Héraklésszel
NSZK rajzfilmsorozat
VI/5. rész: Az alvilágban (ism.)
11.00 Kalandozások Héraklésszel
NSZK rajzfilmsorozat
VI/6. rész: Fel, a csillagokhoz! (ism.)
11.20 Hírek
14.35 Képújság
14.40 Nótázzunk!
A Televízió nyilvános felvétele az Angyalföldi József Attila Művelődési Központból
15.10 MTV Közönségszolgálat
15.15 A cirkusz pillanatai
Francia film
16.10 Szó, zene, kép
Vetélkedő
VI/2. rész
17.05 Betűreklám
17.10 Delta
Tudományos híradó
17.35 Reklám
17.45 Nézzük együtt - Czippán Györggyel
18.15 Reklám
18.10 Családi torna
18.25 Meséről mesére
1. A golfpályán
Csehszlovák rajzfilm
(Kenguru a lakásban című sorozat)
2. Macskacicó
Magyar rajzfilmsorozat
(Magyar népmesék című sorozat)
3. A szomorú szamovár
Magyar rajzfilm
(Pom-pom meséi című sorozat)
18.55 Reklám
19.00 A HÉT
20.00 Híradó
20.10 A bölcsesség elnyerése
Ausztrál film
21.45 XX. századi portrék
Vasarely
Finn-svéd-magyar koprodukció
(Vasarely születésének 80. évfordulója)
22.30 Hírek

MTV 2


9.00 Kutyából nem lesz szalonna
Svájci film (ism.)
10.25 Varázslat a színpadon
Osztrák rövidfilmsorozat
VI/1. rész
10.55-11.45 Tévéegyetem
Természettudományi tagozat
Az együttműködés abc-je
16.40 Képújság
16.45 Tükörkép
Válogatás a Magyar Televízió műsorából
(1988. március 24-től április 6-ig)
18.15 Gondolkodó
Arcképcsarnok
Kisfaludy Lajos
19.00 Változatok egy témára
Bach, Händel, Scarlatti
IV/4. rész: A hagyaték
19.35 Nemzetközi férfi tőrverseny döntők a Törley Kupáért
Közvetítés a Nemzeti Sportcsarnokból, felvételről
20.20 Képújság
20.25 A zongoránál: Szakcsi Lakatos Béla (ism.)
20.55 Periszkóp
Katonapolitikai műsor
21.45 Telesport
Taekwondo Világbajnokság, döntők
Közvetítés a Budapest Sportcsarnokból, felvételről
23.15 Képújság

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése