1986. november 2., vasárnap

Tv műsor - 1986. november 2. - Vasárnap

MTV 1


8.23 Műsorismertetés
8.25 Óvodások filmműsora
1. Anti és apu
Nem, nem, nem Anti
Svéd rajzfilm
2. Speibl és Hurvinek
Szellemjárás Hurvinekéknél
Csehszlovák bábfilm (ism.)
8.50 Hüvelyk Panna
Japán rajzfilm Andersen meséje nyomán
9.55 Hírek
10.00 A repülő fiú
Csehszlovák sci-fi sorozat
VI/3. rész: A zseniális család
10.45-11.10 Boomer, a csodakutya
Amerikai kisjátékfilm-sorozat
IX/4. rész: Boomer a kutyakiállításon
14.42 Műsorismertetés
14.45 Képújság
14.50 A Közönségszolgálat tájékoztatója
14.55 Reklám
15.00 Könyvek, emberek
Kívánságműsor
16.30 Reklám
16.35 Nézzük együtt - Baranyi Ferenccel
17.00 Betűreklám
17.05 Legyen szerencsénk
Rózsa György műsora
A műsor vendége: Nagy Bandó András
17.55 Hírek
18.00 Delta
Tudományos híradó
Műsorvezető: Kudlik Júlia
18.25 Reklám
18.35 Tévétorna
18.40 Esti mese
Jankó, a fazekas - A betyárok
Csehszlovák rajzfilm
18.50 Reklám
19.00 A HÉT
20.05 Tetthely
NSZK bűnügyi tévéfilmsorozat
Születésnapi üdvözlet
21.35 Áruházak ajánlata
Reklám
21.40 A TV galériája
Kotsis Nagy Margit
Szerkesztő-műsorvezető: D. Fehér Zsuzsa
22.15 Hírek
22.20 Himnusz

MTV 2


18.08 Műsorismertetés
18.10 Képújság
18.15 Esti Kornél énekel
Kosztolányi Dezsőre emlékezünk
19.00 Bán Frigyes-sorozat
Úri muri
Magyar film (1949 - FF)
20.35 Francis Bacon
Festmények 1944-1962-ig
Angol rövidfilm
20.45 A HÉT (ism.)
21.50 Telesport
Labdarúgó összefoglaló az NB I. mérkőzéseiről
Műsorvezető: Knézy Jenő
23.00 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

1986. november 1., szombat

Tv műsor - 1986. november 1. - Szombat

MTV 1


8.28 Műsorismertetés
8.30 Tévétorna
8.35 Ecranul Nostru
A Szegedi Körzeti Stúdió román nyelvű nemzetiségi műsora (ism.)
8.55 Foxi Maxi kalandjai
Amerikai rajzfilmsorozat
9.15 Kuckó (ism.)
Műsorvezető: Kalocsay Miklós
9.45 Fiatalok pályaközelben
A mozdonyvezető (ism.)
10.05 Reklám
10.15 Rabszolgasors
Brazil tévéfilmsorozat
XV/9. rész (ism.)
11.20 Reklám
11.25 Nemcsak nőknek! (ism.)
11.40 Képújság
14.17 Műsorismertetés
14.20 Képújság
14.25 Reklám
14.30 Lányok, fiúk
15.10 Minden lében két kanál
Angol tévéfilmsorozat
„Kissé kockázatos”
16.00 Betűreklám
16.05 Élet a Földön
David Attenborough filmje
XIII/9. rész: Színrelépnek az emlősök
17.00 Híradó
17.15 Mafilm-magazin
17.25 Lírai riport Ladányi Mihállyal
17.50 Reklám
18.00 20 a csúcson
A Magyar Televízió slágerlistája
Műsorvezető: B. Tóth László
18.30 Tájak, városok, emberek
Rotterdam - Európa kapuja
18.55 Reklám
19.05 Tévétorna
19.10 Esti mese
Leo és Fred - Szúnyogcsípés
Magyar rajzfilm
19.20 Reklám
19.30 Híradó 1.
20.00 Vers mindenkinek
Szilágyi Domokos: Héjjasfalva felé
Elmondja: Kertész Péter
20.05 Telefere
Vitray Tamás műsora
21.15 „Hol sírjaink domborulnak...”
Ráday Mihály műsora
21.55 A hét műtárgya
Komód a XVIII. századból
(Iparművészeti Múzeum)
22.00 Ostromállapot
Francia film (1973)
(16 éven felülieknek!)
23.55 Híradó 2.
0.05 Himnusz

MTV 2


18.03 Műsorismertetés
18.05 Képújság
18.10 A HÉT különkiadása
Jobb környezetünkért (ism.)
18.55 Gömböc
Tévéjáték (ism. - FF)
20.00 Brahms: Német Requiem
21.15 Új-Zéland madártávlatból
Új-zélandi ismeretterjesztő film
22.05 Képújság

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek