2016. január 27., szerda

Tv műsor - 1982. július 6. - Kedd

MTV 1


16.45 Hírek
16.50 Kertünk - udvarunk
Riportműsor
17.10 Sakk-matt
17.35 Reklám
17.40 Miértek és hogyanok
Óvodások műsora 1.
18.05 Domahidy László énekel (ism.)
18.30 Dél-alföldi krónika
A Szegedi Körzeti Stúdió műsora
19.00 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna
19.15 Esti mese
Michaela a szánkóversenyen
Román rajzfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Férfiszépség
Magyarul beszélő szovjet tévéfilm 2/1. rész
21.10 Élő népdal
Béres legény...
21.15 „Mielőtt elmegyek”
Emlékezés Komlós Aladárra
21.40 Felkínálom - népgazdasági hasznosításra
22.20 Tv-híradó 3.

MTV 2


20.01 Kedvünkre
20.30 Toszkána - a vörös tartomány
NSZK dokumentumfilm
21.00 Tv-híradó 2.
21.20 Reklám
21.25 Telesport
Labdarúgó világbajnokság, összefoglaló
22.25 Reklám

Tv műsor - 1982. július 5. - Hétfő

MTV 1


16.30 Hírek
16.35 Algériai változások
Egy ország ünnepére
17.05 Labdarúgó-világbajnokság
Brazília-Olaszország
Közvetítés Barcelonából
A szünetben: Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna
19.15 Esti mese
A róka, a medve, és az oldalkocsis motor
19.30 Hírek
19.35 Fejér István-Kállai István: Irány Caracas!
Komédia
20.50 Labdarúgó-világbajnokság
Spanyolország-Anglia
Közvetítés Madridból
A szünetben: Reklám

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1982. július 4. - Vasárnap

MTV 1


8.00 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna (ism.)
8.05 Óvodások filmműsora
Kisfilm-összeállítás
1. Mackó Misi kalandjai
Lengyel bábfilmsorozat (ism.)
11. rész: Mackó Misi az Északi-sarkon
2. Dasenka
Csehszlovák kisfilmsorozat
5. rész: Ismerkedés a világgal
8.30 Játsszunk bábszínházát!
Az V. fesztivál adásaiból
XIII/13. rész: Karnevál (ism.)
9.05 Három vidám pionírtörténet
Magyarul beszélő szovjet filmsorozat
III/3. rész: Fenimor titka
10.10 Hírek
10.15 XVIII. úttörő-olimpia 1982
Győr. 2. rész
11.15 Szokolay Sándor: Csalóka Péter
Meseopera Weöres Sándor szövegére (ism.)
14.35 Névtelen vár
Jókai Mór regényének tévéfilmváltozata
VI/5. rész: Katalin vagy Thémire
15.35 Reklám
15.40 Pántlikás kalapom
Összeállítás Urbán Katalin és Bojtor Imre nagylemezéről
16.00 Reklám
16.10 Műsorainkat ajánljuk!
16.35 Két óceán között
Riportfilm
16.50 A közönségszolgálat tájékoztatója
16.55 Reklám
17.05 Labdarúgó-világbajnokság
Észak Írország-Franciaország
Közvetítés Madridból
A szünetben: Idősebbek is elkezdhetik
- Tévétorna
- Esti mese
19.00 A HÉT
20.00 Hírek
20.05 Charlie angyalai
Magyarul beszélő amerikai bűnügyi filmsorozat
Asszonygyilkos
20.50 Telesport
Labdarúgó-világbajnokság
Lengyelország-Szovjetunió
Közvetítés Barcelonából
A szünetben: sporthírek, totóeredmények
23.00 Hírek

MTV 2


20.00 Hírek
20.05 Schiller: Haramiák
Tragédia két részben
A Pécsi Nemzeti Színház előadása felvételről

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1982. július 3. - Szombat

MTV 1


8.30 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna (ism.)
8.35 Unser bildschirm
A mi képernyőnk
A pécsi körzeti stúdió műsora
8.55 Teniszsuli
V/5. rész (ism.)
9.10 XVIII. úttörő-olimpia 1982.
Győr. 1. rész
10.10 Csodálatos vagy, Júlia
Magyarul beszélő osztrák-francia film (ism.)
11.45 A fele sem igaz!
Vetélkedőműsor (ism.)
12.15 Haydn szimfóniái
Dr. Bartha Dénes előadása
VI/6. rész (ism.)
14.20 Tomi és kutyája
Magyarul beszélő lengyel kisjátékfilm-sorozat
13. rész: Kirándulás (ism.)
14.30 Bélyegvilág
14.40 Zene-bona
Az elektronikus zenéről
15.20 Reklám
15.25 A svédcsavar
Tévéfilmsorozat gyerekeknek (ism.)
III/3. rész
16.00 Transvaal minden aranya
Magyarul beszélő francia kalandfilmsorozat
VI/1. rész
16.55 Hírek
17.00 Reklám
17.10 Vállaljuk a vendéget
Dokumentumműsor
18.05 Teleráma
18.45 Új egymillió fontos hangjegy
A televízió könnyűzenei sorozata
19.00 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna
19.15 Esti mese
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers - mindenkinek
József Attila: Gyermekké tettél
20.05 Szerelmem segíts!
Magyarul beszélő olasz filmvígjáték
22.00 Vasárnap Budapesten
A Magyar Televízió és az Antenne 2. közös produkciója a budapesti Sportcsarnokban
23.00 Tv-híradó 3.

MTV 2


17.20 Gyerekeink
Három kis riport
Vitray Tamás műsora (ism.)
18.05 Megújuló városnegyedek
NDK rövidfilm
18.25 Unokáink sem fogják látni
Avagy városvédő Pallasz Athéné kezéből időnként ellopják a lándzsát
Ráday Mihály városvédő műsora
18.55 Hétköznapok anatómiája
X/3. rész: A csoport (ism.)
19.30 Tv-híradó
20.00 Vers - mindenkinek
József Attila: Gyermekké tettél
20.05 Shirley Bassey műsora
Angol zenés film
20.50 Tv-híradó 2.
21.10 Túl a Tejúton
Angol ismeretterjesztő film
22.00 Telepódium: Tiszta idegbaj!
Klinikai kabaré (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1982. július 2. - Péntek

MTV 1


16.25 Hírek
16.30 Tádzsikisztán természetvédelmi területein
Szovjet rövidfilm
16.50 Öt perc meteorológia
16.55 Reklám
17.05 Labdarúgó-világbajnokság
Brazília-Argentína
Közvetítés Barcelonából
A szünetben: Reklám
19.00 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna
19.15 Esti mese
Füles elutazik
Lengyel bábfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Delta
Tudományos híradó
20.20 A fele sem igaz!
Vetélkedőműsor
20.50 Labdarúgó-világbajnokság
NSZK-Spanyolország
Közvetítés Madridból
A szünetben: Reklám
22.45 Reklám
22.50 Tv-híradó 3.

MTV 2


20.00 Black and white
Feketék és fehérek
Riportfilm Zimbabwéről
20.50 Öt perc meteorológia (ism.)
20.55 Tv-híradó 2.
21.15 Állhatatos férj
Magyarul beszélő francia bűnügyi vígjáték

Tv műsor - 1982. július 1. - Csütörtök

MTV 1


16.00 Hírek
16.05 Tévébörze
16.15 Csak gyerekeknek!
Kisfilm-összeállítás
1. Így élnek a lappok
Norvég dokumentumfilm
2. Puff és Muff sportol
Csehszlovák rajzfilm
16.55 Reklám
17.05 Labdarúgó-világbajnokság
Ausztria-Észak Írország
Közvetítés Madridból
A szünetben: Reklám
19.00 Reklám
19.10 Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna
19.15 Esti mese
A kiselefánt
Rajzfilm
19.30 Tv-híradó
20.00 Aleksander Scibor-Rylski: Kényszerzubbony
Tévéjáték
21.10 A hét műtárgya
Szentpéteri József: Pórus király fogságba esése
Budavári Történeti Múzeum
21.15 Hírháttér
Nézetek, vélemények, közérdekű kérdésekről
22.05 Tv-híradó 2.

MTV 2


18.05 Munkaértekezlet
Pedagógusok ifjúsági parlamentje Egerben
18.45 Sorstársak
A pécsi körzeti stúdió rehabilitációs fóruma (ism.)
19.05 Unser bildschirm
A mi képernyőnk
A pécsi körzeti stúdió német nyelvű nemzetiségi műsora
19.30 Tv-híradó
20.00 Glen Campbell műsora
Angol zenés film
20.40 Reklám
20.50 Labdarúgó-világbajnokság
Belgium-Szovjetunió
Közvetítés Barcelonából
A szünetben: Reklám

2016. január 23., szombat

Tv műsor - 1970. január 11. - Vasárnap

9.13: Orosz nyelvtanfolyam haladóknak
Grisa Andrej, Mása és a  kereskedelem (ism.)
9.40: Sakk-matt
Sakk feladványok gyerekeknek
10.00: Kis emberek - nagy emberek
Az Intervizió műsora Berlinből
11.00: Játsszunk Bábszínházát!
Gyermekbábosok II. Országos TV-fesztiválja IV. rész
15.10: A képzőművészet története
13.: Barokk művészet Európában (ism.)
15.40: Iskola-tévé
Francia nyelvtanfolyam haladóknak
16.10: Képes kalendárium
16.40: Reklámműsor
16.45: Telesport
Az „Év ifjúsági sportolója" vándordíj átadás.
17.15: Krupp és Krause
Magyarul beszélő NDK-film
2.: Álarcosbál
18.40: Nótaszó
Kozák Gábor József muzsikál
19.00: Esti mese
19.15: A világ térképe előtt
Heti külpolitikai összefoglaló
19.30: Üzenet a jövőből
1.: Távszerviz
Magyar rajzfilm, a Mézga család különös kalandjairól
20.00: Tv-híradó
20.20: Elindult szeptemberben
Darvas József szerzői estje
21.35: Művészportré:
Czanik Zsófia operaénekesről
22.05: Tv-híradó - 2. kiadás

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1970. január 10. - Szombat

9.00: Szünidei matiné
1. A vadon csodái
Természetfilm-sorozat
9.: Sziklaszirt madarai, a szulák
2. Pápaszem úr az őserdőben
Lengyel bábfilm
3. Eltáncolt cipő
Csehszlovák rajzfilm
4. Barátaink az állatok
Francia természetfilm-sorozat
Szarvasok és dámvadak
5. Bors
Tévéjáték
A futár (ism.)
11.00: A kockázat
Magyarul beszélő lengyel filmsorozat
14.: Bekerítve. (ism.)
11.55: Ebédszünet
Balogh Mária riportműsora (ism.)
17.13: Nézőink kedvére
Lavina
Tévéfilm (ism.)
18.20: Ismerkedés a szobrászattal
4.: A szobrászat anyagai, technikái
18.40: A Tv-jelenti...
Aktuális riportműsor
19.25: Cicavízió
Mazsola és Tádé
Hol kicsi, hol nagy
19.35: „Emelem poharam"
Húsz perc Poór Péterrel
20.00: Tv-híradó
20.20: Köztünk maradjon!
Tahi László ötperce
20.25: Gyilkosság a paplakban
Bűnügyi komédia két részben
A József Attila Színház előadása, felvételről
(14 éven felülieknek!)
23.10: Tv-híradó - 2. kiadás

Tv műsor - 1970. január 9. - Péntek

9.30: Szünidei matiné
1. Barátaink az állatok
Francia természetfilm-sorozat
2. Festjük a mi világunkat
NDK kisfilm
3. Hókristályok
A Magyar TV kisfilmje
4. Bors
Tévéjáték
Halló, központi (ism.)
17.58: Hírek
18.05: Két nap Bakuban
A Televízió kisfilmje
18.30: Bolondok Részvénytársasága
Magyarul beszélő angol film
19.00: Reklámműsor
19.05: Esti mese
19.15: Gazdaságpolitikai kérdésekről
A Tv politikai tanfolyama
19.45: Felszabadult melódiák
Szabó Ferenc
20.00: Tv-híradó
20.20: Fekete, fehér - Igen, nem?
Budapesti kerületek vetélkedője
I. középdöntő: Az I. és IX. kerület vetélkedője
Kb. 22.00: Vezényel: Karl Böhm
Koncertfilm
22.30: Tv-híradó - 2. kiadás

Tv műsor - 1970. január 8. - Csütörtök

10.00: Szünidei matiné
1. Egy ismeretlen ismerős
Kisfilm Verne Gyula életéről
2. Gépesítés 2000-ben
NDK rajzfilm
3. A macska, amely egyedül járt sétálni
Szovjet rajzfilm
4. Bors
Tévéjáték
Vesztegzár a határon (ism.)
18.00: Hírek
18.05: A Káspi-tótól az Altájig
Szovjet kisfilm
18.30: Rejtvényiskola
18.45: Udo Jürgens énekel
19.25: Esti mese
19.35: Az ismeretlen Anglia
Boldizsár Iván útijegyzete
20.00: Tv-híradó
20.20: A kockázat
Magyarul beszélő lengyel filmsorozat
14.: Bekerítve
21.15: Parabola
21.35: Integrál
22.15: Tv-híradó - 2. kiadás

Tv műsor - 1970. január 7. - Szerda

9.00: Szünidei matiné
1. Felhők felett
Lengyel kisfilm
2. Bors
Tévéjáték
Szent Dimitrij éjszakája (ism.)
10.00: Delta
Tudományos híradó (ism.)
10.30: Maigret felügyelő
A betörő felesége
Magyarul beszélő angol bűnügyi film (ism.)
17.58: Hírek
18.05: Kisfilm
18.25: Írók, könyvek, kritikusok
18.35: Nótaszó
18.55: Esti mese
19.05: Ebédszünet
Balogh Mária riportműsora
19.25: Kompozíció
Közvetítés a Műcsarnokból
20.00: Tv-híradó
20.20: Történelmi lecke
„Lesz magyar újjászületés"
21.15: Klasszikusok tévéfilmen
A sors embere
Shaw történelmi játékának magyarul beszélő tévéfilm változata
22.35: Tv-híradó - 2. kiadás

Tv műsor - 1970. január 6. - Kedd

8.50: Iskola-tévé
Történelem  - (ált. isk. 5 oszt.)
Az athéni demokrácia
9.25: Mindennap háború
A Tv politikai tanfolyamának adása a honvédség részére
9.50: Szünidei matiné
1. Anti, a muzsikus
NDK rajzfilm
2. Francis a nagyvadak országában
Francia természetfilm-sorozat
A madarak pocsolyája
3. Bors
Tévéjáték
Szervezzünk anarchiát (ism.)
17.58: Hírek
18.05: Rejtvényiskola
18.20: Szerkesztik a nézők...
18.50: Reklámműsor
18.55: Esti mese
19.10: Család és társadalom
2.: Gondolatok egy hétvége ürügyén
19.40: Tv-híradó
20.00: Rossini: A sevillai borbély
Operafilm
22.25: Tv-híradó - 2. kiadás

Tv műsor - 1970. január 4. - Vasárnap

10.00 Hétmérföldes kamera
Úttörőhíradó
10.15 Rejtvényiskola IV.
10.30 Lányok, figyelem!...
10.50 Csak gyerekeknek!
1. Oroszlánkölykökkel kezdődött
Norvég kisfilm)
2. Leg... leg... leg..
Szovjet rajzfilm (ism.)
11.30 A képzőművészet története
XIII.: Barokk művészet
16.43 Reklámműsor
16.50 Nyitott könyv
Illés Endre: Szakadékok
17.50 Delta
Tudományos híradó
18.15 A világ térképe előtt
Heti külpolitikai összefoglaló
18.25 Esti mese
18.40 „Röpülj páva..."
Felszabadulási népdalverseny - 8. elődöntő
Közvetítés a Székesfehérvári Vörösmarty Színházból
20.00 Tv-híradó
20.20 Maigret felügyelő
A betörő felesége
Magyarul beszélő angol bűnügyi film
21.20 Művészportré
Faragó András operaénekesről
22.00 Tv-híradó - 2. kiadás

Tv műsor - 1970. január 3. - Szombat

9.43 Szünidei matiné
1. Francis a nagyvadak országában
Francia természetfilm-sorozat: Egy kráter tó körül
2. Időalagút
Magyarul beszélő amerikai film: 6.: Az Ördögsziget foglyai (ism.)
10.45 Mese, tudomány, fantázia
Zenés szórakoztató műsor, gyermekeknek - Leningrádból
11.30 A kockázat
Magyarul beszélő lengyel filmsorozat (ism.)
13.: Edit
15.20 Nézőink kedvére
Kristóf, a magánzó
Tévéfilm (ism.)
16.50 Krupp és Krause
NDK tévéfilmsorozat
1.: Miért olyan szép a Rajna mentén?
18.10 Reklámműsor
18.15 Hírek
18.20 Tv-operakalauz
Rossini: A sevillai borbély
18.40 A Tv-jelenti...
Aktuális riportműsor
19.25 Cicavízió
Mazsola és Tádé
Tádé orra
19.35 Költészet
Az élet csodái
20.00 Tv-híradó
20.20 Vízszintes - függőleges
A zenés keresztrejtvény különkiadása
21.50 A múzsák neveletlen gyermeke
3.: Tánc, dal, fesztivál aZ ókorból napjainkig
22.40 Tv-híradó - 2. kiadás

Tv műsor - 1970. január 2. - Péntek

9.00 Szünidei matiné
1. A megtépett veréb
Szovjet rajzfilm
2. Vissza az őskorba
Lengyel rajzfilm
3. Menetirány - változatlan
NDK kisfilm
4. Rendkívüli mérkőzés
Szovjet rajzfilm
5. Időalagút
Magyarul beszélő amerikai film
Kalózok között (ism.)
17.58 Hírek
18.05 Rejtvényiskola III. rész
18.20 Felfedező úton a képzőművészet birodalmában. XI. rész
18 40 Esti mese
18.50 Az ismerős Anglia
Boldizsár Iván útinaplójából
19.10 Család és társadalom
I.: Kétmillió...
20.00 Tv-híradó
20.20 A közönség kívánságára
Folytassa cowboy!
Magyarul beszélő angol filmvígjáték
22.00 Tv-híradó - 2. kiadás

Tv műsor - 1970. január 1. - Csütörtök

9.58 Gyere velünk, csináld velünk...
Az Intervízíó műsora Berlinből
11.00 Bangalai fiúk
Magyarul beszélő angol film
12.00 Újévi köszöntő
Elmondja: Losonczi Pál, az Elnöki Tanács elnöke
12.15 Strauss-koncert
Az Eurovízió műsora Bécsből
16.23 Dante világa
17.20 A rajzfilmek kedvelőinek
1. Kaland
Bolgár rajzfilm
2. Csúnyácska
Lengyel rajzfilm
3. Szerenád
NDK bábfilm
17.50 Petőfi: A helység kalapácsa
Vígeposz (ism.)
18.50 A Kubai Köztársaság nemzeti ünnepén
19.10 Esti mese
19.25 Jose Iturbi zongorázik
A spanyol tv kisfilmje
20.00 Tv-híradó
20.20 A kockázat
Magyarul beszélő lengyel filmsorozat
13.: Edit
21.15 Gilbert Bécaud műsora
22.15 Tv-híradó - 2. kiadás

Tv műsor - 1969. decmeber 31. - Szerda

9.00 A kockázat
Magyarul beszélő lengyel filmsorozat
12. Utasítás nélkül (ism.)
9.55 Bacher Mihály zongorázik (ism.)
10.25 Teleimpex
Külkereskedelmi és világgazdasági híradó (ism.)
14.33 Reklámműsor
14.40 Délutáni turmix
1. A Flinstone család
Egy lakásban - egy rakásban
2. Én is jövök
Zenés olasz film
3. Gusztáv ismét jelentkezik
Gusztáv a szalmaözvegy
Gusztáv módosít
Gusztáv Karácsonykor
16.10 Angyal kalandjai: Brenda arcképe
Magyarul beszélő angol film
17.10 Fiatalok a porondon
Cirkuszfilm-összeállítás a legkiválóbb fiatal szovjet artisták produkcióiból
17.30 Sammy Davis - a párizsi Olympia színházban
18.25 Esti mese
18.40 Tv-híradó
19.00 Irány 1970!
Zenés kabaré - akadályokkal
0.02 Táncoljunk!

Tv műsor - 1969. decmeber 30. - Kedd

9.00 Szünidei matiné
17.58 Hírek
18.05 Rejtvényiskola II. rész
18.20 Teleimpex
19.00 Esti mese
19.15 Dersi Tamás színházi jegyzete
19.20 Németh László: Nagy család
Társadalmi dráma három felvonásban
20.00 Tv-híradó
22.25 Tv-híradó

2016. január 22., péntek

Tv műsor - 1980. február 3. - Vasárnap

MTV 1


8.35: Tévétorna (ism.) (Színes)
8.40: Hogyan tanuljunk a Mindenki iskolájában? (ism.)
9.15: Óvodások filmműsora
9.35: Zsebtévé (ism.) (Színes)
10.05: A templomos lovagok kincse
Lengyel filmsorozat gyerekeknek
1. rész: Kalandok elé
10.40: Csak gyerekeknek!
Kisfilm-összeállítás
11.15: Hírek
11.20: Versengő hangszerek
Közvetítés a Zeneakadémia nagyterméből, felvételről
12.20-12.40: Nótaszó (ism.) (Színes)
13.45: Pedagógusok fóruma
14.20: Tengerre!
NDK tévéfilmsorozat
IX/5. rész: Halló, Rügen! (Színes)
15.25: A Közönségszolgálat tájékoztatója
15.30: Reklám
15.35: Telesport
- Tenisz Király Kupa
Közvetítés Debrecenből (Színes)
- „Európa 12"
Nemzetközi Asztalitenisz Verseny
Közvetítés Münchenből (Színes)
18.10: Műsorainkat ajánljuk (Színes)
18.35: Reklám
18.40: A Közönségszolgálat tájékoztatója
18.45: Tévétorna (Színes)
18.50: Esti mese (Színes)
19.00: A HÉT (Színes)
20.00: Hírek
20.05: Catherina
Angol tévéfilm (Színes)
20.55: Kapcsoltam...
Társasjáték (Színes)
21.25: Telesport
1. Sporthírek
2. Tenisz Király Kupa (Színes)
Közvetítés Debrecenből, felvételről
3. „Európa 12"
Nemzetközi Asztalitenisz Verseny
Közvetítés  Münchenből, felvételről (Színes)
22.35: Hírek

Tv műsor - 1980. február 2. - Szombat

MTV 1


9.15: Tévétorna (ism.) (Színes)
9.20-10.20: Iskolatévé
9.20: Világnézet
Technika és társadalom
10.00: Orosz nyelv
10.20: Nyitott boríték (ism.)
10.50: Reklám (Színes)
10.55: Forró hegyek
Amerikai film (1956) (ism.) (Színes)
12.25-12.50: Játék a betűkkel (ism.)
14.55: Gyémántok
Olasz dokumentum film II. rész
15.25: Hangoskodó
Zenei kérdés - zenei felelet (Színes)
15.55: Kedvünkre
16.30: Hírek
16.35: Főzőcske, de okosan
Változatok konzervekből
17.00: Reklám
17.05: „Pedig földrengésnek kellett volna lenni..."
Riportfilm
17.50: Századunk lírája
Nicolas Guillén versei
18.15: „Játszani is engedd..."
V. tétel - Gyermekbirodalom
18.45: Reklám (Színes)
18.50: Egymillió fontos hangjegy
Korda György műsora
19.10: Idősebbek is elkezdhetik
Tévétorna (Színes)
19.15: Esti mese (Színes)
19.30: TV-Híradó 1. (Színes)
20.00: Vers - mindenkinek
Petőfi Sándor: A puszta télen
Elmondja: Hegedűs D. Géza
20.05: San Francisco utcáin
Amerikai bűnügyi tévéfilmsorozat
Az emberáradat (Színes)
20.50: Halló, Helsinki! Halló, Budapest!
A finn Mainos Televízió és a Magyar Televízió közös szórakoztató műsora (Színes)
21.45: Sepityko-sorozat
Te és én
Szovjet film (1972) (Színes)
23.15: TV-Híradó 3. (Színes)

MTV 2


16.55: Tatabányai Bányász-Dukla Praha férfi kézilabda BEK-mérkőzés
Közvetítés Tatabányáról
18.15: Prága első átépítése
Csehszlovák rövidfilm
18.30: Zimre Péter: Kaptam-csaptam
Tévéfilm (ism.)
19.30: TV-Híradó 1. (Színes)
20.00: Piroska és a farkas
Amerikai rajzfilm
20.05: Sikátor
Magyar film (1966)
(16 éven felülieknek!)
21.25: TV-Híradó 2. (Színes)
21.45: „Európa 12"
Nemzetközi Asztalitenisz Verseny

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1980. február 1. - Péntek

MTV 1


8.05: Tévétorna (ism.) (Színes)
8.10-12.40: Iskolatévé
Fizika (ált. isk. 6. oszt.)
Energiamegmaradás
8.40: Fizikai kísérletek
5. A termodinamika II. főtétele
9.05: Környezetismeret (ált. isk. 2. oszt.)
Az idő (Színes)
10.05: Pedagógus továbbképzés
8. osztályos fizika
Rezgések, hullámok
10.35-11.55: Tízen Túliak Társasága (ism.)
12.05: Világnézet (középisk. IV. oszt.)
Szabadság
14.50-16.25: Iskolatévé
14.50: Fizika (ism.)
15.20: Környezetismeret (ism.) (Színes)
15.50: Világnézet (ism.)
16.30: Hírek
16.35: Gyémántok
Olasz dokumentumfilm I. rész (Színes)
17.20: Játék a betűkkel
17.45: Mindenki közlekedik
Közlekedési műsor
18.00: Dél-alföldi krónika
A szegedi körzeti stúdió műsora
18.30: Reklám
18.35: Öt perc meteorológia
Időjárás-előrejelzés (Színes)
18.40: Akik bátrak kezdeményezni
A herceghalmiak
19.05: Reklám
19.10: Tévétorna (Színes)
19.15: Esti mese
19.30: TV-Híradó 1. (Színes)
20.00: Delta
Tudományos híradó
20.20: Pénzt Marijának
Tévéjáték Valentyin Raszputyin színművéből (Színes)
21.40: Mese és valóság
Szilágyi János riportfilmje
22.20: TV-Híradó 3. (Színes)
22.30: Reklám

MTV 2


19.10: Mindenki közlekedik
Közlekedési műsor (ism.)
19.30: TV-Híradó 1. (Színes)
20.00: Vörös és fekete
Szovjet filmsorozat V/5. rész (Színes)
21.00: Öt perc meteorológia (ism.) (Színes)
21.05: TV-Híradó 2. (Színes)
21.25: „Európa 12"
Nemzetközi Asztalitenisz Verseny
Közvetítés  Münchenből (Színes)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1980. január 31. - Csütörtök

MTV 1


8.00: Tévétorna (ism.) (Színes)
8.05-11.50: Iskolatévé
Földrajz (ált. isk. 8. oszt.)
Vegyiparunk
9.45: Francia nyelv (középisk. IV. oszt)
En Francais. C'est en forgeant
10.05: Élővilág (ált. isk. 6 oszt)
A halastó élete
10.20-10.40: A kéz öt ujja
Belga filmsorozat gyerekeknek 4. rész (ism.)
11.05: Rajz (ált. isk. 1-4. oszt)
Táborozás a múzeumban
Folt hátán folt (színes)
11.20-11.50: Kuckó (ism.) (színes)
15.20-16.25: Iskolatévé
15.20: Élővilág (ism.)
15.40: Rajz (ism.) (színes)
16.00: Földrajz (ism.)
16.35: Hírek
16.40: Látogatóban Kányádi Sándornál
17.00: Tízen Túliak Társasága
17.40: Tévébörze
17.50: Telesport
18.15: Reklám
18.20: Falujárás
Riportműsor
19.00: Reklám
19.05: Tévétorna (színes)
19.10: Esti mese
Frakk, a macskák réme
A művelt eb
19.30: TV-Híradó (színes)
20.00: Szilveszterkor láttuk...
20.00: A hónap
A Televízió szatirikus folyóirata (színes)
20.45: Próbafelvétel
Broadwayi melódiák (színes)
21.10: Micsoda szilveszter (színes)
21.40: Családi kör
Szülők, nevelők magazinja
22.30: TV-Híradó 3. (színes)

MTV 2


18.50: Plusz egy fő (színes)
19.30: TV-Híradó 1. (színes)
20.00-22.45: Csehov: Ivanov
A Kaposvári Csiky Gergely Színház előadása, felvételről, négy felvonásban (16 éven felülieknek!)
Közben: Kb. 21.15: TV-Híradó 2. (színes)

2016. január 15., péntek

Tv műsor - 2001. május 4. - Péntek

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
Benne:
6.30; 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Tévétorna Norbival
8.40 Forró szél
Jugoszláv sorozat - 10/3.
9.40 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
12.00 Híradó délben
Benne:
12.10 Körzeti híradók
13.00 Körzeti magazinok
13.55 A mi kis családunk
Német sorozat - 39/38.
14.50 Utazás a világ nagy vasútjain
Angol útifilmsorozat
Kalkuttától Rajasztánig
15.50 Ezredforduló
16.00 Kapás van!
Horgászmagazin
16.30 Ezredvégi Magyarország
Veszprém megye
17.25 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
18.20 Ablak
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
Sporthírek. Időjárás
20.05 Szemben a Lánchíd oroszlánja
A Békeffi-sztori - 2/2.
21.35 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
22.05 Híradó este. Időjárás
22.15 Aktuális
22.35 Théma
22.50 Conan kapitány
Francia film (1996)
1.00 Ezredforduló

M2


9.00 Kína, kínai szemmel
9.30 Gaia
9.55 „Az élet átmenet..."
10.30 Családi krónikák
11.05 Úton
11.30 Lendületben
12.00 Glóbusz (5/2.)
13.00 Híradó délben
14.00 1100 év Európa közepén
14.25 Púder
14.55 Kettesben
15.30 Magyar Ház
16.00 Iskola utca
17.30 TS - Férfi röplabda
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este. Sport
20.45 Századunk (66.)
21.10 Magyarország 2001
21.40 Szenvedély
Magyar film (1998)
23.45 Záróra
0.45 Éjszakai csevegés

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Mire gondolok?
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Tiltott szerelem
Venezuelai sorozat - 44.
9.45 Titkok és szerelmek
Mexikói sorozat - 84.
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár
Vallási műsor
Joker
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó. Déli kiadás
13.20 Kavalkád
13.40 Második csók
Francia tinisorozat - 75.
Herceg fekete lovon
14.05 Helene és a fiúk
Francia tinisorozat - 194
14.35 Trinity - Érzelmek viharában
Amerikai sorozat - 7.
15.25 Paula és Paulina
Mexikói sorozat - 76.
16.10 Csak egy szavadba kerül
16.15 Terra Nostra (brazil sorozat - 85.
16.40 Csak egy szavadba kerül
16.45  Híresek és gazdagok
Argentin sorozat - 93-94.
17.40 Maria
Mexikói sorozat - 78.
18.30 Híradó. Esti kiadás
18.55 Fókusz
19.20 Legyen ön is milliomos!
19.55 Barátok közt
Magyar sorozat
20.25 Dühödt harcos
Amerikai akciófilm (1995)
22.05 Igaz történetek: Váltságdíj egy gyermekért
Amerikai film (1995)
23.35 Híradó
23.50 Norm-show
Amerikai vígjátéksorozat - 17.
0.15 Fókusz (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
9.00 Az ígéret földje
Amerikai sorozat - 11 .
9.55 Színkép
10.20 Közvetlen ajánlat
11.20 Reggeli gondolatok
11.35 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.30 Titokzatos természet
11.55 Csupa-csupa élet
Német sorozat
12.30 Bajnokakadémia
Angol ifjúsági sorozat
12.55 Valami kis szerelem
Amerikai romantikus film (1987)
14.45 Columbo
Amerikai krimisorozat
15.55 Marimar
Mexikói sorozat - 11.
16.15 Milady
Argentin sorozat - 41.
16.45 Sebzett szívek
Mexikói sorozat - 35.
17.15 Acapulco szépe
Mexikói sorozat - 65.
17.40 Fiorella
Perui sorozat - 57.
18.30 Tények
Hírműsor
19.00 Világsztárok Friderikusszal
Vendég: Sandra Bullock
20.00 Vad angyal
Argentin sorozat
20.30 Dáridó Lajcsival és vendégeivel
Közben: Kenósorsolás
22.00 Gesztiméter
Vetélkedő
23.10 Jó estét, Magyarország!
23.30 Csiszár.hu
Internetes talk-show
0.30 Temptations
Amerikai zenés film - 2/2.
2.25 Vers éjfél után

Duna


5.30 Indul a nap
8.40 Mai kézművesek
Francia ismeretterjesztő sorozat
8.55 „Megidézett történelem (ismétlés)
9.55 Csoda a farkasokkal
Francia kalandfilm (1961)
11.50 Híradó
12.00 Váltó
12.20 Határok fölött (ism.)
12.50 Talpalatnyi zöld
13.15 A szellem órája (ism.)
14.00 Beavatás - A távolság, mint üveggolyó (ism.)
14.15 Teleenciklopédia
Spanyol sorozat
14.30 A milliárdos
Magyar dokumentumfilm
16.00 Kalendárium
17.50 Ezredforduló
17.55 Hej, hej, helyes beszéd!
18.00 Híradó. Sport
18.30 Mesefilmek
19.00 A Pendragon-legenda
Magyar film (1974)
20.35 Podolin - Podolinec
Ismeretterjesztő film
21.00 Híradó. Sport
21.35 Özönvíz
Lengyel film - 2/1. (1973)
0.10 Ezredforduló (ism.)
0.15 Híradó. Vers
0.35 Dögkeselyű
Magyar film (1982)

HBO


6.30 A szomszéd
8.30 Meghasadt dallamok
Angol-amerikai film
10.05 Vágyaim netovábbja
Amerikai romantikus vígjáték
12.00 Kulcsjátékos
(amerikai vígjáték)
13.50 13. emelet
15.35 Muppet Kincses Sziget
Amerikai családi kalandfilm
17.15 Jó barátok (155.)
17.40 Három a nagylány
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Nyomorultak
Amerikai romantikus film
22.15 Acélváros
Amerikai thriller
23.55 South Park
0.20 Kámaszútra
0.55 A szomszéd

ATV


5.50 Nap-kelte
12.45 Magazinműsor
15.15 Közvetlen ajánlat
15.30 Vendég: TV11
16.30 Csúcs!
17.20 Ralitévé
17.40 Észnél légy!
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
19.30 Aranygyapjú
20.00 Díva
20.30 Legyen a vendégem!
21.00 BűnTény
21.30 Tempó
22.00 ATV-híradó
22.50 Kulturális kalauz
23.10 Színházi látcső
23.35 Rockkalapács
0.10 Képes magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2001. május 3. - Csütörtök

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
Benne:
6.30, 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Tévétorna Norbival
8.40 Forró szél
Jugoszláv sorozat - 10/2.
9.40 Naprakész magazin
Mindenkinek minden
12.00 Híradó délben
Benne: Körzeti híradók
13.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
13.25 Rondó
Kisebbségi magazin
13.55 Unser Bildschirm
Német nemzetiségi magazin
14.20 Jelképtár - A tojás
14.30 Őrjárat az égen
Tévéfilmsorozat - 4/3.
15.35 Nekem ne lenne hazám...?
15.50 Ezredforduló
16.00 Kisokos
16.30 Évezredek sodrában: az egyház
Beszélgetés Török Józseffel
17.00 Séták a Balaton-felvidéki Nemzeti Parkban
17.25 Szószóló
17.50 „Ha majd...”
18.00 Híradó hatkor
Benne: Körzeti híradók
18.15 Glóbusz (5/4.)
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek
20.05 A koldus menyasszony
Angol sorozat -3/2.
21.00 Találkozás Záray Mártával
21.30 Lendületben
22.00 Híradó este
22.10 Aktuális
22.30 Théma
22.45 Tízparancsolat
Lengyel sorozat - 10/8.
23.40 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 112
9.20 Beethoven: G-dúr zongoraverseny
9.55 Tudósklub
11.00 Családi krónikák
11.30 Sikkes
Divatmagazin
12.00 Glóbusz (5/1.)
13.00 Híradó délben
14.00 Főtér
15.30 Nem jogerős
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.20 Jelképtár
17.30 Pesty Fekete Doboz
18.00 TS
19.40 Tévétorna Norbival
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek
20.45 „Ha majd...”
20.50 Ezredvégi Magyarország
21.40 Mikrokozmosz (4/2.)
Férjem: Bartók Béla
22.20 Hazám a zene...
23.00 Záróra
0.00 Az álom én vagyok
1.35 Éjszakai választék

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Joker
9.05 Recept Klub
9.20 Tiltott szerelem
Venezuelai sorozat - 43.
9.45 Titkok és szerelmek
Mexikói sorozat - 83.
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
12.30 Recept Klub
12.55 Joker
13.00 Híradó. Déli kiadás
13.20 Kavalkád
Nemzetiségi műsor
13.40 Második csók
Francia tinisorozat
Barátnőt keresünk!
14.05 Heléne és a fiúk
Francia tinisorozat - 193.
14.35 Trinity - Érzelmek viharában
Amerikai sorozat - 6.
15.25 Paula és Paulina
Mexikói sorozat - 75.
16.10 Csak egy szavadba kerül!
16.15 Terra Nostra
Brazil sorozat - 84.
16.40 Csak egy szavadba kerül!
16.45 Híresek és gazdagok
Argentin sorozat - 91-92.
17.40 Maria
Mexikói sorozat - 77.
18.30 Híradó
Esti kiadás
18.55 Fókusz
19.20 Legyen Ön is milliomos!
19.55 Barátok közt
Magyar sorozat
20.25 Made in America
Amerikai vígjáték (1993)
22.25 Az igazságosztó
Amerikai akciófilm-sorozat - 14.
Piszkos trükk
23.15 Híradó. Késő esti kiadás
23.30 Antenna
0.00 Norm-show
Amerikai vígjátéksorozat - 16.
0.25 Fókusz (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
9.00 Az ígéret földje
Amerikai sorozat - 10.
9.55 Magyar borok - magyar borvidékek
10.25 Közvetlen ajánlat
11.25 Reggeli gondolatok
11.30 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.35 Kapolcs Kamarazene a Művészetek Völgyéből
12.00 Csupa-csupa élet
Német sorozat
12.25 Bajnokakadémia
Angol ifjúsági sorozat
12.50 Feketelistán
Amerikai film (1991)
14.45 Columbo
Amerikai krimisorozat
A szuperintelligens gyilkos
15.55 Marimar
Mexikói sorozat - 10.
16.15 Milady
Argentin sorozat - 40.
16.45 Sebzett szívek
Mexikói sorozat - 34.
17.15 Acapulco szépe
Mexikói sorozat - 64.
17.40 Fiorella
Perui sorozat - 56.
18.20 Most vagy soha! - A nap kérdése
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Most vagy soha - Multimilliomos
Benne:
19.20 Gyerekszáj
20.00 Vad angyal
Argentin sorozat
20.30 Rex felügyelő
21.30 Év hangja
Közben: Kenósorsolás
22.40 Jó estét,
Magyarország!
23.30 Korridor Love
Kánya Kata műsora
0.25 Temptations
Amerikai zenés film (1998) - 2/1.
2.10 Vers éjfél után

Duna


5.30 Indul a nap
8.40 Isten kezében (ism.)
9.40 Táncház (ism.)
10.10 Makra
Magyar film (1972) FF
11.50 Híradó
12.00 Váltó
12.15 Vers
12.20 A szellem órája (ism.)
13.20 Erdélyi kastély
Magyar film - FF
14.35 Mai kézművesek
Francia ismeretterjesztő sorozat
14.50 Hungária litterata
Sorozat (ismétlés)
15.30 Szininövendékek
Izraeli-francia sorozat - 5.
16.00 Kalendárium
17.50 Ezredforduló
18.00 Híradó, sport
18.30 Mese
18.55 Hej, hej helyes beszéd!
19.00 Határok fölött
19.30 Egy század emlékezetes pillanatai
Angol sorozat - 52/16.
A Déli-sark felfedezése
20.00 Széllovagok
Német sorozat - 13/1.
Kemény ellenfelek
21.00 Híradó. Sport
21.35 A szellem órája
22.20 Beavatás - A távolság, mint üveggolyó
22.35 Könnyített szolgálat
Olasz tévéfilm (1998)
0.10 Ezredforduló (ism.)
0.15 Híradó. Vers

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék
Kasszasikerek
7.00 Jó barátok (155.)
7.30 Dr. Dolittle
Amerikai családi vígjáték
8.55 Isten kezében
Amerikai akciófilm
10.30 Houdini - A halál cimborája
12.05 Savage Garden
13.10 Julie de Marco
14.50 Marvin szobája
16.25 Lottózsonglőrök
18.00 Szürke Bagoly
20.00 A púpos
22.10 Amerikai pite
23.50 Kámaszutra (3.)
0.20 Noriega
Amerikai filmdráma
2.15 Gengszter
4.20 Hazudós Jakab

Viasat3


8.50 Ismétlések
13.55 Perla
14.40 Gyerekeknek!
15.55 Clarissa
16.25 Hazai pályán
16.50 Szerelmek Miamiban
17.45 Sztármagazin
18.00 Űrszekerek
18.50 A kikötő
19.45 Sztármagazin
20.00 Túlélő
20.55 A szex és Mrs. X
22.35 Űrszekerek
23.25 Sztármagazin
23.35 Édes vágyak
0.05 Túlélő

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
8.10 Mit szól hozzá?
8.55 Hírtükör
9.05 Celeste
10.00 Zajlik az élet
11.15 Hang-fal
12.00 Génjeink titkai
13.00 Nap mint nap
13.45 Stílusok
14.40 Hírtükör
14.45 Fizessen, nagysád!
15.55 Hírtükör
16.00 Cirque de Soleil - Saltimbanco
17.05 Celeste
17.55 Hírtükör
18.00 Zajlik az élet
19.10 Túl az Óperencián
19.15 Gokartsport, 2001
20.00 Esti mérleg
20.20 Vers
20.25 A bűvös arkánum
22.00 Mit szól hozzá?
22.45 Hírtükör
22.55 Pagoda
23.35 Alexina titka
1.00 Esti mérleg
1.20 Stílusok
2.15 Nap mint nap

ATV


5.50 Nap-kelte
12.20 Új mezőgazdasági magazin
12.50 Emberközelben
13.50 Kulturális kalauz
14.20 Színházi látcső
14.50 Magazinműsor
16.15 Közvetlen ajánlat
16.30 Popvilág/Ormosság
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
19.40 Észnél légy!
20.00 Rendkívüli kiadás
20.30 Ingatlanpiaci körkép
21.00 Turmix
22.00 ATV-híradó
22.40 Színházi látcső
23.05 Feró Korcsmája
23.40 Képes magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2001. május 2. - Szerda

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
Benne:
6.30, 8.00 Körzeti híradók
8.30 Ezredforduló
8.35 Tévétorna Norbival
8.40 Forró szél
Jugoszláv sorozat - 10/1.
9.35 Naprakész magazin
12.00 Híradó délben
Benne:
12.10 Körzeti híradók
13.00 Hrvatska krónika
Horvát nemzetiségi magazin
13.25 Ecranul nostru
Román nemzetiségi magazin
13.55 Srpski ekran
Szerb nemzetiségi magazin
14.25 Tánczenei koktél
14.45 Billy Wilder - Hogy csináltad, Billy?
Német portréfilmsorozat - 3/3.
15.50 Ezredforduló
16.00 Magyar táncz (3/2.)
16.30 Mai hitvallások
17.00 Séták a Balaton-felvidéki Nemzeti Parkban (2/1.)
17.25 Alternatív Magyarország
17.50 „Ha majd...”
18.00 Híradó hatkor
Benne:
Körzeti híradók
18.15 Glóbusz
Sorozat - 5/3.
19.15 Világhíradó
19.30 Híradó este
19.53 Sporthírek
20.05 Nem jogerős
20.35 TS - Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.40 Híradó este
22.50 Aktuális
23.10 Théma
23.25 Panoráma
23.55 TS - Bajnokok Ligája
A napi mérkőzések összefoglalója
0.45 Ezredforduló

M2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Ma reggel
8.30 Millenniumi mesék
9.00 Az MTV archívumából
11.00 Dzsessz 2000
12.05 Vivát, Benyovszky!
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst
15.30 Európai arcok
16.00 Iskola utca
17.30 Sorstársak
18.00 TS - Férfi kézilabda
19.40 Tévétorna Norbival
19.45 Esti mese
20.00 Világhíradó
20.15 Híradó este
20.35 Sporthírek
20.45 ..Ha majd...”
20.50 Századfordító magyarok
21.45 Istent játszva
Amerikai film
23.15 Záróra
0.15 Nikodémusok órái
1.50 Éjszakai választék

RTL Klub


6.30 Reggeli
8.55 Joker
9.05 Recept klub (ism.)
9.20 Tiltott szerelem
Venezuelai sorozat - 42.
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne: Ünnepnaptár
Joker
12.30 Recept klub
12.55 Joker
13.00 Híradó. Déli kiadás
13.20 Kavalkád
Nemzetiségi műsor
13.40 Második csók
Francia tinisorozat - 73.
14.05 Helene és a fiúk
Francia tinisorozat - 192.
14.35 Trinity - Érzelmek viharában
Amerikai sorozat - 5.
15.25 Paula és Paulina
Mexikói sorozat - 74.
16.10 Csak egy szavadba kerül!
16.45 Híresek és gazdagok
Argentin sorozat - 89-90.
17.40 Maria
Mexikói sorozat - 76.
18.30 Híradó
18.55 Fókusz
19.20 Legyen ön is milliomos!
19.55 Barátok közt
20.25 Első generáció
Magyar akciófilm-sorozat - 4.
21.10 Copland
Amerikai thriller (1997)
23.05 Maffiózók
Amerikai krimisorozat - 9.
0.05 Híradó. Késő esti kiadás
0.20 Pont hu
0.50 Fókusz (ismétlés)
1.20 Divatklip

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
Színes hírmagazin
9.00 Az ígéret földje
Amerikai sorozat - 9.
9.55 Segíts magadon!
10.25 Közvetlen ajánlat
11.25 Reggeli gondolatok
11.30 Magyar történelmi arcképcsarnok
11.35 Magyarország, holnap
11.45 Páratlan
Stahl Judit műsora
12.15 Csupa-csupa élet
Német sorozat
12.40 Hotel Plaza
Amerikai vígjáték (1971)
14.45 Columbo
Amerikai krimisorozat
Holt tárgyak
15.55 Marimar
Mexikói sorozat - 9.
16.15 Milady
Argentin sorozat - 39.
16.45 Sebzett szívek
Mexikói sorozat - 33.
17.15 Acapulco szépe
Mexikói sorozat - 63.
17.40 Fiorella
Perui sorozat - 55.
18.20 Most vagy soha! - A nap kérdése
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Most vagy soha! - Multimilliomos
19.20 Gyerekszáj
Friderikusz Sándor műsora
20.00 Vad angyal
Argentin sorozat
20.30 Poénbomba
Usztics Mátyás műsora
21.35 Banya csak egy van
Amerikai vígjáték (1993)
23.15 Jó estét, Magyarország!
0.05 Végtelen határok
0.55 Esküdt ellenségek
1.45 Háló@Világ
2.45 Vers éjfél után

Duna


5.30 Indul a nap
8.40 Gazdakör (ism.)
9.05 Halld, Izrael! (ism.)
9.35 A levendula
Ismeretterjesztő film
9.55 Millenniumi krónika
10.25 Muzsika-szó (ism.)
10.55 Frankenstein nagynénje
11.50 Híradó
12.00 Váltó
12.15 Vers
12.20 Heuréka! Megtaláltam! (ism.)
12.50 Heuréka diákkör
13.20 Minoritates Mundi
13.50 Gyerekek a nagyvilágból
14.00 Nyelvőrző (ism.)
14.15 Lyukasóra (ism.)
15.05 Isten hozta szigetünkön!
Sorozat (ism.)
15.30 Színinövendékek (4.)
16.00 Kalendárium
17.50 Ezredforduló
18.00 Híradó, sport
18.30 Mese
18.50 Hej, hej, helyes beszéd!
19.05 Donovan Quick
Angol film (1999)
20.50 A 20. század 100 híres fotója
21.00 Híradó, sport
21.35 A szellem órája
Történetek a Kárpát-medencéből
22.35 Lopott szépség
Olasz film (1996)
0.30 Ezredforduló (ism.)
0.35 Híradó. Vers

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 A felhők színe
9.25 Idegenek voltunk
11.00 Gloria
13.05 Légörvény 2 - Halálfélelem
14.50 Tíz elveszett év
16.40 Ne sírjatok, fiúk!
18.20 Állj vagy jövök!
20.00 A bamba banda
21.30 Bigyó felügyelő
22.50 South Park
Amerikai rajzfilmsorozat
23.20 Tétova lelkek
Amerikai filmdráma
0.50 Ne légy barom! 3
2.40 Elfojtott viszonyok
4.15 Velejéig gonosz
5.55 A randevú

Viasat3


8.50 Ismétlések
13.50 Perla
14.40 Gyerekeknek!
15.55 Clarissa
16.25 Hazai pályán
16.50 Szerelmek Miamiban
17.45 Sztármagazin
18.00 Űrszekerek
18.50 A kikötő
18.45 Sztármagazin
20.00 Fraser és a farkasok
20.50 Candy Club
21.50 Valódi szex
22.45 Sztármagazin
23.00 Űrszekerek
23.50 Candy Club
0.45 Valódi szex

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
8.10 Mit szól hozzá?
8.55 Hírtükör
9.05 Celeste
10.00 Zajlik az élet
11.15 Csúcs 15 slágerlista
12.10 Nap mint nap
14.15 Stílusok
15.10 Hírtükör
15.15 Háromszázezer pengő uccán
16.30 Hírtükör
16.40 Körhinta
17.10 Celeste
17.55 Hírtükör
18.00 Zajlik az élet
19.05 Hírtükör
19.10 Túl az Óperencián
19.30 Csapó
20.00 Esti mérleg
20.20 Vers
20.25 A nagy gyémántrablás
22.00 Mit szól hozzá?
22.50 Hírtükör
22.55 Gigabyte
23.25 A Kobra-akció
1.05 Esti mérleg
1.25 Stílusok
2.20 Nap mint nap

ATV


5.50 Nap-kelte
15.15 Vendég: TV11
16.45 Ügetőfutam
16.50 Rozetta
17.20 Ügetőfutam
17.25 Új mezőgazdasági magazin
17.55 Ügetőfutam
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
19.25 Ügetőfutam
19.30 Ma este - Sajtóklub extra
21.00 Emberközelben
22.00 ATV-híradó
22.40 Autósvilág
23.10 Kulturális kalauz
23.40 Színházi látcső
0.15 Képes magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2001. május 1. - Kedd

M1


6.50 Hajnali gondolatok
6.55 Csupafül
7.10 Frakk, a macskák réme
7.15 Benedek Elek meséi
7.30 Gryllus Vilmos daloskönyve
7.35 Sebaj Tóbiás
7.45 Minden egér szereti a sajtot
Bábfilm (1981)
8.45 Mindent a szerelemért
Brazil sorozat - 239-240.
9.50 Naprakész magazin
11.25 „Barna utak..." (2/2.)
Dr. Szirtes Zoltán portréja
12.05 Tánc - Világ-Fesztivál
12.35 „Marslakók számára”
13.05 Csutak a mikrofon előtt
Tévéjáték - 2/2.
14.00 Pocok, az ördögmotoros
Tévéfilmsorozat - 4/4.
14.35 Gazdag szegények
Jókai Mór népdrámájának televíziós változata
16.00 A XII. Nemzetközi Cirkuszfesztivál Rómában
Francia film
17.00 Hon-lap
17.25 Katolikus krónika
17.50 „Ha majd...”
18.00 Híradó hatkor
18.10 Párizs és tavasz
Sanzon-összeállítás
18.30 Glóbusz (5/2.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.05 Kisváros
Magyar krimisorozat
21.05 Volt egyszer...
Vitray Tamás műsora - 13.
22.00 Híradó este
22.15 Old Boys-koncert
23.10 TS - Bajnokok Ligája
A napi mérkőzések összefoglalója

M2


6.50 Hajnali gondolatok
6.55 Mesélő cégtáblák
7.25 Városi szafari
9.00 Az MTV archívumából
11.00 Táncvarázs
12.00 Vivát, Benyovszky! (12.)
13.00 Karády Katalinra emlékezünk
14.00 Évgyűrűk
14.20 Ablak
15.15 Zeneiskolások muzsikálnak
15.30 Iskola utca - Tanodú
17.00 Fogadóóra
17.30 Húszéves a Mandel Quartett
18.00 TS - Salakmotor-vb
19.40 Esti mese
20.05 Híradó este
20.25 Sporthírek
20.35 „Ha majd...”
Sorozat az Európai Unióról
20.40 Unokáink sem fogják látni
Városvédő műsor
21.30 Konvoj
Amerikai film
23.20 Az álom én vagyok
0.55 Éjszakai választék

RTL Klub


6.30 Flipper és barátai
7.00 Kölyökklub
10.35 A varázsgyöngy
Amerikai rajzfilm
11.45 Joker
11.50 Receptklub
12.00 Bikini, a tiltott paradicsom
Amerikai dokumentumfilm
12.55 Joker
13.00 Híradó
13.10 Csodálatos állattörténetek
Amerikai film
13.55 Pandakaland Kínában
Amerikai kalandfilm (1995)
15.30 Vörös nap
Francia-olasz western (1971)
17.40 Maria
Mexikói sorozat - 75.
18.30 Híradó
18.55 Fókusz
19.20 Legyen Ön is milliomos!
19.55 Barátok közt
20.25 A smaragd románca
Amerikai kalandfilm (1984)
22.20 A holló
Amerikai akciófilm (1994)
0.15 Híradó
0.30 Akcióban a rendőrség
Amerikai sorozat - 5.
1.20 Fókusz (ismétlés)
1.50 Divatklip

TV2


6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 tv2-Matiné
Krokodili; A kis Elvis; Hármas járőr; Oscar zenekara; Fakopács Frici
9.00 Cartoon Network
Pöttöm kalandok; Beszélő kutyák; Scooby Doo; Süsü keselyű; Maszk)Herkules,
11.00 Herkules, a legyőzhetetlen
Olasz kalandfilm (1963)
12.40 Ellopták Jupiter fenekét
Francia vígjáték (1980)
14.35 Sissi
Német-osztrák minisorozat, 3/3.
Sorsdöntő évek
16.40 Csizmadombi fenegyerek
Olasz westernvígjáték (1969)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
20.00 Mission: Impossible
Amerikai akciófilm (1996)
22.05 Columbo
Amerikai krimisorozat
23.45 Páratlan
Stahl Judit műsora
Vendég: Sub Bass Monster
0.15 Színkép
1.15 Vers éjfél után

Duna


6.00 Hírek
6.05 Máramaros körzet
7.05 Papírsárkány
7.50 2001: Tiniodisszea
8.20 Kicsi Virgil és a Békanyelő
9.40 Mesélő szállodák
10.30 A mi kis falunk Skóciában
Angol sorozat
11.20 Vidéki kertek Angliában
Angol sorozat
11.50 Híradó. Vers
12.10 Töredékek (ism.)
12.30 A szellem órája (ism.)
13.30 Gyerekek a nagyvilágból
Francia sorozat
13.40 Ami igaz, az igaz
13.55 Dzsungeldili (26/14.)
14.20 A fekete kalóz
Olasz-spanyol kalandfilm
16.00 Hogarth
Angol film
16.50 Az operettbál gálakoncertje az árvízkárosultakért
17.50 Ezredforduló
18.00 Híradó, sport
18.30 Mese
19.00 A szenvedély vihara
Francia sorozat - 10/4.
19.45 A Föld története
Angol sorozat - 8/4.
20.30 A beltéri kastély
Ismeretterjesztő film
21.00 Híradó, sport
21.35 Szerb Antal: VII. Olivér
23.15 Tony Lakatos-Szakcsi-Card oso-Sides-koncert (2/2.)
0.10 Ezredforduló (ism.)
0.15 Híradó. Vers

HBO


6.30 Az érzékek borzadalma
8.05 Minizsenik
9.40 Gésák
10.30 Aki másnak sírt ás
12.20 Életem szerelme
14.00 Dilisek vacsorája
15.20 A kis kerítőnő
16.50 Madárfészek
Amerikai vígjáték
18.50 Savage Garden
Koncertfilm
20.00 Az aranypolgár születése
Amerikai életrajzi dráma
21.30 Existenz - Az élet játék
23.10 Sápadt szentek
Kanadai-amerikai fekete komédia
0.40 Alien 4 - Feltámad a halál
Amerikai sci-fi
2.30 Indiszkrét
4.10 Hollywoodi csemegék
4.40 Korpa között

Viasat3


9.00 Ismétlések
14.05 Perla
14.55 Gyerekeknek!
16.10 Clarissa
16.40 Hazai pályán
17.10 Szerelmek Miamiban
18.00 Sztármagazin
18.05 Űrszekerek
19.00 A kikötő
19.45 Sztármagazin
20.00 Láz
20.55 Baráti viszonyok
21.40 A gyönyör szigete
22.15 Sztármagazin
22.30 Forró percek
23.05 Űrszekerek
23.50 Baráti viszonyok
0.40 A gyönyör szigete

Satelit


5.55 Hírtükör
6.00 Nap mint nap
7.05 Mit szól hozzá?
7.55 Hírtükör
8.00 Zajlik az élet
9.05 Celeste
10.05 Divatkoktél
10.35 Fogjuk a hasunkat!
11.10 Sparky csodazongorája
12.00 Hírtükör
12.05 Stílusok
13.05 Hírtükör
13.10 Szelek szárnyán
15.15 Hírtükör
15.20 Áll a bál
17.10 Celeste
17.55 Hírtükör
18.00 Zajlik az élet
19.05 Hírtükör
19.10 Túl az Óperencián
19.15 Hang-fal
20.00 Esti mérleg
20.25 Lázadás az űrben
22.00 Mit szól hozzá?
22.45 Hírtükör
22.50 Internetet mindenkinek
23.40 Áradás
1.20 Esti mérleg
1.40 Stílusok
2.35 Nap mint nap

ATV


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
12.20 Rockkalapács
12.50 Magazinműsor
14.05 Közvetlen ajánlat
14.20 Táncpanoráma
14.40 Alexebbek
15.40 Csak természetesen!
16.40 Nagyvizit
17.00 Ingatlanpiaci körkép
18.00 Nap-nyugta
19.00 ATV-híradó
19.30 Ma este - Magánbeszélgetés
21.30 Látók, szóljatok!
22.00 ATV-híradó
22.40 Színházi látcső
23.10 Premier Plan
23.55 Képes magazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek