2000. április 30., vasárnap

Tv műsor - 2000. április 30. - Vasárnap

M1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
6.30 Naprakész - válogatás
7.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Mátészalka és térsége
9.00 Vasárnap-sziget
Benne: Zenegér; Zöldkalap; Namiez?; Pag macskameséje
Kofikó
(izraeli sorozat - 5.)
10.35 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
11.05 Zenebutik - Zenehíd
12.00 Déli harangszó
Utána: Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Szerencsepercek
13.00 Tv-klinika
Egészségügyi magazin
Téma: tavaszi fogyókúrák, tavaszi fáradtság
13.30 Fejtő Ferenc
(portréfilm - 2/2.)
14.30 Áprilisi „Rendőrmajális” 2000-ben
15.40 Örömhír
16.10 Púder
16.40 Bűvös hatos
17.10 TS - Lóverseny
Batthyány-Hunyady-díj
17.55 TS - Gól
PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 A Hét
Benne: Híradó - Időjárás
20.00 Slágertévé
21.00 Hovatovább!
22.00 IQ Casino
23.00 X-akták
(amerikai sorozat)
A kör bezárul
23.45 TS - Asztalitenisz Eb
Páros döntő
Közvetítés Brémából, felvételről

M2

7.40 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
8.05 Millenniumi készülődés
Múltunk a reményünk
8.25 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
8.30 Katolikus krónika
8.55 Segíts magadon...
9.20 Mai hitvallások
9.55 Magyar Ház
10.30 Zöldpont
11.25 Jövő-Menő
12.00 Déli harangszó
Utána: Helikoffer
Halász Judit műsora
12.30 Állati
13.00 Zenebutik - Zenehíd
13.55 Szószóló
14.25 Gaia
14.50 Nemzeti értékeink
Szentendre, a festők városa
15.05 Szentföldi szent helyek üzenete
15.30 TS
Dunaferr SE-San Anlonio Pamplona
Férfi kézilabda KEK-döntő visszavágd mérkőzés
17.15 Jani házhoz megy...
17.45 Szatelit
18.20 Uborka
18.40 Bűvös hatos
19.10 Diana, a nép hercegnője
(angol tévéfilm)
20.50 Van öt perce?
Liszt: Ha álmom mély
21.00 A Hét
21.45 Híradó - Időjárás-jelentés
22.00 Médiamix
22.30 TS
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
23.35 Főtér
1.10 Az örökzöld örökzöldek
2.00 TS
Dunaferr SE-San Antonio Pamplona
Férfi kézilabda KEK-döntő - visszavágó mérkőzés (ism.)
3.40 TS - Gól
A PNB labdarúgó-mérkőzések összefoglalója
4.40 TS (ism.)

RTL Klub

6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Rókalesők
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Maci Laci
10.10 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 23.)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 A mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 13.)
11.50 Mire gondolok?
11.55 Rejtett világok
A Billabong mentén - Nyílméreg békák
12.50 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Magas szőke férfi felemás cipőben
(francia vígjáték, 1972)
14.50 Pensacola - A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat - 10.)
A mumus
15.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 30.)
A végzet lándzsája
16.35 Hazárd megye lordjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 3.)
17.30 A bohóc
(német akciófilm-sorozat - 2.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Senora
(mexikói sorozat - 14.)
20.00 Halálos terápia
(amerikai thriller)
22.05 Düh
(amerikai film, 1972)
23.50 Híradó - Időjárás
0.05 Országház
0.35 Rejtett világok
(angol természetfilm, ism.)
1.30 Akták (ismétlés)
1.50 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Repülő ház
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Gólkirály
- Tabaluga
- Urmel
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Turpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.20 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
11.50 Leopárdkölyök
(angol természetfilm)
12.40 Sport2
13.00 Friderikusz - Osztálytalálkozó (ismétlés)
14.40 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.40 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.35 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.30 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
Anyai ösztön
18.30 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Benne: Tények
19.45 A vipera
(mexikói sorozat)
20.10 A 3 nindzsa nem hagyja magát
(amerikai vígjáték)
22.00 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Visszajátszás
23.20 Páratlan
23.50 Hanna háborúja
(amerikai film)
2.15 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek; Protestáns világ; Postabontás; Magyar világ; Periszkóp
7.15 Papírsárkány
8.25 A dzsungel könyve
(olasz-francia animációs film)
8.50 Gyerekek a nagyvilágból
9.05 A szibériai tigris
Vadász vagy vadászzsákmány
(ausztrál ismeretterjesztő film)
9.50 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.10 Magyar történelmi arcképcsarnok
Martinovics Ignác
10.20 A Nobel-díj száz éve (13/4.)
10.45 Rendhagyó történelemóra (7.)
11.25 Millenniumi Krónika
11.55 Vers
12.00 Híradó
12.10 Muzsika-szó
12.40 És múlnak az évek
13.15 Magdolna
(magyar film, 1941)
14.50 Emlékképek
15.20 Nefrit
(új-zélandi tévéfilmsorozat - 8/1.)
16.05 Élő Európa (8/4.)
17.00 Talpalatnyi zöld
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 A világörökség kincsei
(angol ismeretterjesztő sorozat)
19.30 Ahogy nevettünk
(olasz film, 1999)
21.35 Sportpercek
21.45 Kocsár Miklós: Mise a hangnemben
22.15 A cár gyilkosa
(angol-orosz film)
24.00 Vers (ism.)

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 A zsaru családja 2.
8.30 Fény felé
10.05 Babar - Mangótangó
10.30 Jó barátok
11.00 A magánnyomozó
12.55 Pénzes pasik, könnyű nők
14.30 Sabrina
16.40 Vasmadarak 4.
18.20 Ő az igazi
20.00 Halálos fegyver 4.
22.10 Lennox Lewis-Michael Grant
(profi bokszdöntő)
23.45 Tudom, mit tettél tavaly nyáron
1.30 Űrbörtön
3.15 A szerződés
4.45 A Vénusz sötét oldala

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
14.45 Mozi/Sztárbarangoló
16.20 Premier plan
18.15 Ebugatta-extra
19.00 Nap-nyugta
20.00 Film/Csillagszem
22.00 Nóta/Feró korcsmája
23.40 Galéria (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. április 29., szombat

Tv műsor - 2000. április 29. - Szombat

M1


5.45 Agrárvilág - válogatás
(gazdasági magazin)
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Evangélikus ifjúsági műsor
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor - mai témánk: diákszínjátszás
Benne: Fazonok
9.30 Jövő-menő
Gyermeksportműsor
10.00 Szombati mozaik
10.05 Hol-mi?
(szabadidős programajánló magazin)
10.30 Évgyűrűk
(nyugdíjasok műsora)
11.00 Ablak
(közéleti szolgáltató magazin)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Bravo TV
13.00 Fejtő Ferenc
(portréfilm - 2/1.)
14.00 Népzenei Magazin
14.30 Delta
Műsorvezető: Kudlik Júlia
15.00 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 14.
15.30 1100 év Európa közepén
(sorozat - 31.)
Erdély - Nagyszeben és környéke
16.00 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 17.
16.20 A tánc világnapja
Kortárs Táncfesztivál
16.50 TS
Zalahús Zalaegerszegi TE FC-Dunaferr SE
PNB labdarúgó-mérkőzés
19.00 Lottóshow
19.20 Alaphangok
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
20.00 Szatelit
(kabaré)
20.35 Uborka
(bábkabaré)
21.00 Gyilkosság lólépésben
(német-amerikai thriller)
22.50 Alaphangok
22.55 TS - Asztalitenisz Eb
Egyéni nyolcaddöntő
23.25 Éjszakai jövevények
(angol lélektani krimi)

M2

7.35 Agrárvilág - Válogatás
7.50 Derült égből egy család
(német sorozat)
Susa titka (ism.)
8.40 Nemzetiségi magazinok
11.10 Rondó
12.00 Déli harangszó
Humberto cirkusz (5.)
12.55 Komédiások (6.)
13.50 Lurkó Kupa
14.15 Baktatásaim, találkozásaim
14.50 Filmmúzeum
Algír
(amerikai bűnügyi film)
16.30 Három kívánság klub
17.00 Rögtön!
17.55 Showbálvány
18.45 IQ Casino
19.40 Esti mese
Süni és barátai: Mi leszek, ha nagy leszek?
20.00 Híradó este
20.20 Sportpercek
20.30 Tinédzserparti
21.00 TS - Westel világkupa
21.40 Az én olimpiáim (2.)
22.35 Századfordító magyarok - Babits Mihály
23.30 X-akták
(amerikai tévéfilmsorozat)
Az éltető rák
0.15 Bravó Tv
1.15 Hol-mi?
1.40 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
2.05 Ablak
3.05 Algír
(amerikai bűnügyi film)
4.50 TS (ism.)
5.30 TS - Zalahús Zalaegerszegi TE FC-Dunaferr SE
PNB-labdarúgómérkőzés (ism.)

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
- Tom és Jerry
- Bolondos dallamok
- A csodatrió
- A mágus
- Zorro
- Maci Laci
- Superman
10.50 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozat)
11.25 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 34.)
12.25 Autómánia (ismétlés)
12.50 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Kalandos nyár
(francia sorozat - 3.)
15.00 Babylon 5.
(amerikai sci-fi sorozat - 42.)
Nincs menedék
15.50 SeaQuest - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 51.)
Végállomás
16.45 Kung-fu
(amerikai kalandfilmsorozat - 12.)
A szent kehely
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 9.)
A Holló-szirt legendája
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
(magazin)
19.08 Üzenet
19.10 Senora
(mexikói sorozat - 13.)
20.00 Gálvölgyi-show
20.40 Heti Hetes
21.40 Élő fegyver
(amerikai akciófilm)
23.15 Maffiózók
(amerikai krimisorozat - 10.)
0.10 Híradó - Időjárás
0.25 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.50 Fókusz plusz (ism.)
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Gólkirály
- Tabaluga
- Urmel
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Turpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party Tv
Benne:
- Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
- Zoom
- Slágerlista
- Adrenalin
- Slágerlista
- Mozimánia
- Mesterkukta
12.30 Citrom
13.00 Tégla - Akcióban a kettős ügynök (ism.)
14.00 Maugli, a dzsungel fia
(amerikai kalandfilmsorozat)
14.30 Időzsaru
(amerikai sci-fi sorozat)
15.30 Egyről a kettőre
16.00 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.30 Szindbád kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
17.30 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Medea culpa
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Ki vagyok én?
Játékmester: Kosa L. Adolf
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 Kickboxer
(amerikai akciófilm, 1989)
21.50 Halálosztó harcos
(amerikai akciófilm)
23.25 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
0.15 Szex típusú találkozások
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Ha ketten vagy hárman...; Napóra; Hírek; Összkép
7.50 Papírsárkány
8.20 Mi magunk és egyéb állatfajták
8.45 Nyúl Péter és barátai
(angol animációs filmsorozat)
9.15 Ami igaz, az igaz
9.30 Szóról szóra magyarul (ismétlés)
9.55 Nyelvőrző (ismétlés)
10.10 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.25 Miénk a tér (ismétlés)
11.25 Színinövendékek (1.)
11.55 Vers
Füzesi Magda: Szerelemfia
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz
13.05 Felelet az életnek
13.40 Gyerekek a nagyvilágból
13.50 Életem, a tánc
16.10 A fehér hercegnők álmai
(finn-orosz dokumentumfilm - 2/1.)
17.00 Minoritates Mundi
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Tálentum - Szentkuthy Miklós
19.25 Esti kérdés
19.45 Szerelmes ellenfelek (2/1.)
21.20 Mozart: Figaro házassága - nyitány
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Szerelmes ellenfelek (2/2.)
23.30 Híradó
23.35 Vers (ism.)
23.45 Sharman
(angol bűnügyi film - 5/1.)

HBO

6.30 Csenő manók
8.00 Jó fiú
9.25 Babar
10.55 Twist Olivér
12.25 Mint hal a vízből
13.55 Casper - Szellemes kezdetek
15.30 Mr. Magoo
17.00 Armageddon
19.30 Jó barátok
20.00 Kuki
21.30 Bűnös szándék
23.25 Zabolátlan szeretők
1.05 Vérfagyasztó
2.30 Hollywoodi akcióhősök - Harrison Ford
3.00 Lennox Lewis-Michael Grant profi bokszdöntő

Magyar ATV

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
17.00 A TER TV műsora
18.30 Nótashow
19.00 Nap-nyugta
20.00 Lan-guszta
20.30 Miss Universe...
21.30 Valóságos csodák
22.00 Foci, foci, foci!
22.50 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. április 28., péntek

Tv műsor - 2000. április 28. - Péntek

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 A bestia (121.)
9.00 Csak ma!
9.20 Forró szél
(jugoszláv sorozat - 10/3.)
A vendégmunkás
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 129.)
12.00 Híradó délben
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Ez történt...
1990 - hónapról hónapra
Április
(dokumentumfilm)
14.55 Csatamező
(angol dokumentumfilm-sorozat - 7.)
A normandiai csata 1.
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Gaia
16.29 Boxutca
16.55 Körzeti híradók
17.05 TS
Haladás VFC-Milos-Debreceni VSC
PNB labdarúgó-mérkőzés
A szünetben: Híradó - Időjárás
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
20.00 Diana, a nép hercegnője
(angol tévéfilm)
21.45 Magyar világörökségek
Hollókő
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.35 Hölgyválasz
Dívák
Ernyey Béla műsora
23.05 Max Roach és The Brass Quintet
A Pori Jazz 1999 fesztiválon
Módos Péter műsora
23.45 Az utolsó kaland
(amerikai tévéfilm)
1.10 Vers

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 Millenniumi mesék
Aki keres, az talál! - Paczolay Gyula közmondáskutató
9.00 Magyar Szalon
9.25 Az MTV archívumából
11.05 „Irány Sydney!”
Olimpiai kvízműsor
11.30 Sikkes
(divatmagazin)
12.00 Paradicsom Szálló
13.00 Híradó délben
14.00 1100 év Európa közepén
Erdély - Marosvásárhely és a Maros mente
14.30 tREND
15.00 Nem jogerős
15.30 Magyar Ház
16.00 Iskola utca - Szabadegyetem
17.30 Rajongó
18.00 Önök kérték!
18.55 Kvartett
19.20 Klip plusz
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Századunk
(sorozat - 13.)
21.00 Magyarország 2000
21.35 Hideg napok
(magyar film)
23.10 Záróra
0.10 X-akták
(amerikai tévéfilmsorozat)
Soha többé!
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
1.00 Zöldpont
1.30 Aktuális
1.55 Popzenei válogatás (ism.)
2.10 Iskola utca - Szabadegyetem (ism.)
3.45 Ez történt...
1990 hónapról hónapra
Április (ism.)
4.40 Max Roach & The Brass Quintet
a Pori Jazz 1999 fesztiválon
5.20 TS
Haladás VFC-Milos-Debreceni VSC
PNB labdarúgó-mérkőzés (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
13.40 Celeste
(argentin sorozat - 88.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 31.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 167.)
15.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 61.)
16.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 54.)
17.30 Mire gondolok?
(mexikói sorozat - 12.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 661-662.)
19.55 Péntek Esti Vigadó
(szórakoztató show-műsor)
22.20 Este
(hírműsor)
22.40 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol vígjátéksorozat - 21.)
23.10 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 17.)
23.40 Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
0.05 Beavis és Butthead
0.30 Fókusz (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 A vipera
(mexikói sorozat, ismétlés)
8.55 Vad angyal
(argentin sorozat, ismétlés)
9.40 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.05 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
11.00 Közvetlen ajánlat
11.30 Zsebre megy
11.55 Szőrmentén
12.10 Állatklinika
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
13.25 Nem mindennapi szerelem
(német romantikus film)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat)
17.40 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 Dáridó - Lajcsival és vendégeivel
22.20 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sporthírek Kenósorsolás
23.05 Frankenstein háza
(amerikai horror - 2/2.)
0.40 Zsarublues
(amerikai krimisorozat)
1.30 Mozivarázs

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Napóra (ismétlés)
9.45 A játszma - 3. (ismétlés)
Színészsorsok - Budapest
10.15 Tele-enciklopédia
10.35 Hogy szaladnak a fák...
(magyar játékfilm)
11.55 Vers
Szabó Lőrinc: Valami örök
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Táncpercek
12.25 Duna-táj (ismétlés)
12.55 A világkultúra színterei
Firenze, és a reneszánsz szelleme
13.55 Hitchcock, Selznick és a hollywoodi hőskor alkonya
(amerikai dokumentumfilm)
15.25 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai ifjúsági sorozat)
15.50 Pop-sa-rock
16.20 Miénk a tér
Fiatalok egy órája
17.25 Gyerekek a nagyvilágból
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar világ
19.30 Esti kérdés
19.45 Őrangyalok 4.
(olasz játékfilm)
21.15 Pege Aladár: Ballada régi stílusban
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Sharman
(angol bűnügyi sorozat - 5/1.)
Pálfordulás
23.15 Híradó
23.20 Vers (ism.)
23.30 A hosszú nap véget ér
(angol játékfilm)

HBO

6.30 Billy, a macska
7.50 Őrült város
9.45 Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van
11.50 A vér szava
13.25 Született szerelmesek
15.10 Ezer hold
17.00 Babar - Botrány a rádiónál
17.30 Jó barátok
17.55 Rock and roll szamuráj
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Különösen veszélyes
21.40 Penge
23.40 Sikoly
1.35 D’Arcangelo
3.05 Kígyó a családban
4.45 Alaszka aranya

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
19.00 Nap-nyugta
20.00 Érdekességek...
20.20 „Közeledik az Úr...”
20.50 Nagyvizit
21.10 Természetfilm
22.35 HQ 2000
22.45 Rockkalapács
23.30 Színházi látcső

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. április 27., csütörtök

Tv műsor - 2000. április 27. - Csütörtök

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
(információs műsor)
Benne: Híradó; Sporthírek; Időjárás; Bank utca; Regionális hírek
6.30 A bestia
(brazil sorozat - 120.)
9.00 Csak ma!
(szórakoztató magazin)
9.20 Forró szél
(jugoszláv sorozat - 10/2.)
A taxis
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 128.)
12.00 Híradó délben
13.00 Rondó
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.30 Én, a főnök
(német tévéfilm)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Állati
16.30 Mai hitvallások
17.00 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
17.30 Szószóló
Balázs Géza és Grétsy László anyanyelvi műsora
18.00 Híradó hatkor
18.55 Alaphangok
19.00 Irány Sydney!
Olimpiai kvízműsor
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
20.00 Millenniumi mesék
Paczolay Gyula közmondáskutató
20.30 A gyanú hálójában
(német tévéfilm)
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Alaphangok
22.35 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
23.05 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 30/30.)
23.50 72 óra
Kulturális ajánlóműsor

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.35 Hivatása: orvos
Dr. Samu István
(dokumentumfilm)
9.10 Hon-lap
9.40 Az MTV archívumából
Benne:
9.40 Híres zenei gyűjtemények
A Kájoni-kódex
10.00 Házimuzsika
11.00 Telemázli (ismétlés)
11.30 Lendületben
12.00 Déli harangszó
Utána: Bor és hatalom (85.)
12.40 Klip plusz
13.00 Híradó délben
14.00 Főtér
Fedezzük fel együtt Magyarországot!
Mezőörs
15.35 Kettesben
16.10 Iskola utca - Tudóra
17.30 Pláne!
18.00 TS
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 Ez történt...
1990 - hónapról hónapra
Április
21.25 A Mikulás itt jár-kel a városban
(cseh tévéfilm)
22.50 Záróra
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
23.55 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
0.25 Aktuális
0.50 Az örökzöld örökzöldek
Válogatás Koós János, Korda György és Komár László felvételeiből (ism.)
1.45 Ferenczirkusz (ism.)
2.40 Iskola utca - Tudóra (ism )
4.00 TS (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt (ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási magazin)
- Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
13.40 Celeste
(argentin sorozat - 87.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 30.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 166.)
A nagy Gambini
15.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 60.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 53.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Senora
(mexikói sorozat - 11.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 659-660.)
19.55 Esti Showder Fábry Sándorral
21.15 Igaz történetek
Az én gyermekem
(amerikai film)
23.00 Este
(hírműsor)
23.20 Trinity - Érzelmek viharában
(amerikai sorozat - 1.)
A család
0.10 Fókusz (ismétlés)
0.35 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 A vipera (ismétlés)
8.55 Vad angyal (ismétlés)
9.40 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.05 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
11.00 Közvetlen ajánlat
11.30 Segíts magadon
11.55 Hurrá, utazunk!
12.10 Autószalon
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
13.25 Különös kastély
(angol romantikus film - 2/2.)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat)
17.40 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 Friderikusz - Osztálytalálkozó
(show-műsor)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sport; Kenósorsolás
22.45 Frankenstein háza
(amerikai horror - 2/1.)
0.20 Magyarország holnap
0.55 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.15 Maigret
Maigret és a csökönyös tanúk
(francia bűnügyi sorozat)
11.45 Európai kaleidoszkóp
11.55 Vers
Mécs László: Vadócba rózsát oltok
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Police (ismétlés)
13.05 Pusztai királykisasszony
(magyar film, 1938)
14.20 Tálentum
Vörös Győző egyiptológus (ismétlés)
14.50 Helikon (ismétlés)
15.10 Hungaria Litterata
15.40 Háború és béke
(szovjet film, 1966 - 4/2.)
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 A 20. század száz híres fotója
19.45 A maszk királya
(kínai film, 1996)
(Feliratos!)
21.15 Ravel: Pavane egy infásnő halálára
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Művészvilág
Szubjektív Színházi Kalauz
22.10 A játszma
Színészsorsok - Budapest
22.40 A boldogság ideje
(spanyol film, 1997)
0.20 Híradó - Vers (ism.)

HBO

6.30 Percy, a parkőr
7.00 Jó barátok
7.30 Angyali világ
9.10 Az új Robinson család
10.55 Nyílt kártyákkal
12.50 A végzet hollywoodi asszonyai
13.20 Star Trek - Nemzedékek
15.20 Csupasz pisztoly 33 1/3
16.45 Savanyú a szülő
18.20 Angyali világ
20.00 Harctéri harsonák
21.40 Hollywoodi csemegék
22.10 Az átverés törvénye
23.50 Gésák
0.45 Otthon, véres otthon
2.30 Letaszítva
4.35 A kísértés útján

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
17.30 Természetfilm
18.30 Popvilág
19.00 Napnyugta
20.10 Rendkívüli kiadás
20.45 Ingatlanpiac
21.15 Ormos-ság
22.40 Színházi látcső
23.05 Feró korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. április 26., szerda

Tv műsor - 2000. április 26. - Szerda

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
(információs műsor)
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 119.)
9.00 Csak ma!
9.20 Forró szél
(jugoszláv sorozat - 10/1.)
Ha nincs az ember a megfelelő helyen
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 127.)
12.00 Déli harangszó
12.01 Híradó délben
13.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
13.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Családunk szégyene
(magyar film, 1942)
15.25 A magyar film múltja és jövője
Házigazda: Szabó István Oscar-díjas filmrendező
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Einblicke
(középfokú németnyelvtanfolyam - 18/15.)
Kultúra mindenkinek
16.30 Segíts magadon...
Múltunk a reményünk
17.00 Az én olimpiáim...
Vitray Tamás műsora - 2.
1964 - Tokió
18.00 Híradó hatkor
18.55 Alaphangok
19.00 Sikkes
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
20.00 Nem jogerős
Jogi show-műsor
20.30 TS - Észak-Írország-Magyarország
Válogatott labdarúgómérkőzés
22.30 Híradó este - Időjárás
22.40 Aktuális
23.00 Alaphangok
23.05 Magyar Szalon
23.35 TS - Asztalitenisz Eb
Férfi csapatdöntők
Közvetítés Brémából, felvételről

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 Panoráma
9.00 Az MTV archívumából
Benne:
9.00 A budapesti antikváriumok világa
9.20 9 lány, 10 fiú, 9 év
(riportfilm)
10.20 Az eltűnt írók nyomában: Mikes György
(riport-dokumentumfilm)
11.05 Mosoly a javából
Csak semmi politika (ism.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Paradicsom Szálló (24.)
13.00 Híradó délben
14.00 Aranyfüst
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
18.00 TS
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 A Budapesti Csellóegyüttes hangversenye
21.25 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat)
Szerepcsere
22.10 A serfőző
(dán sorozat - 12/12.)
23.10 Záróra
Éjszakai választék
0.15 50 éves a Magyar Rádió énekkara (ism.)
1.05 Aktuális
1.30 Túl az Óperencián...
Részletek népszerű operettekből (ism.)
2.30 Iskola utca - Szó-köz (ism.)
4.00 TS (ism.)

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
13.40 Celeste
(argentin sorozat - 86.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 29.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 165.)
15.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 59.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 52.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Senora
(mexikói sorozat - 10.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 657-658.)
19.55 Harmadik műszak
(amerikai sorozat - 11.)
20.45 Legyen ön is milliomos!
(vetélkedő)
21.30 Az Overlord hadművelet
(amerikai háborús film)
23.15 Este
(hírműsor)
23.35 Pont hu
0.05 Antenna
0.35 Fókusz (ismétlés)
1.00 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 A vipera (ismétlés)
9.20 Vad angyal (ismétlés)
10.05 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
11.00 Közvetlen ajánlat
11.30 Magyarország holnap
12.10 Airport
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
13.25 Különös kastély
(angol romantikus film - 2/1.)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
16.45 Vad angyal
17.40 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.00 Tégla - Akcióban a kettős ügynök
20.55 Száguldó bűnözők - Szuperzsaruk akcióban
21.30 Forró nyomon
Megoldások magazinja
22.00 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sport; Kenósorsolás
22.45 Veszélyes küldetés
(amerikai krimisorozat)
23.40 Esküdt ellenségek
(amerikai krimisorozat)
0.40 Háló@Világ
1.15 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.10 Szablya a parancsnoktól
(lengyel játékfilm)
11.55 Vers
Arany János: Vörös Rébék
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.30 Pop-sa-rock (ism.)
13.00 Amiről a kövek mesélnek (ism.)
13.20 Forrásvidék (ism.)
13.50 Mozgó Kép (ism.)
14.25 A mormoták birodalmában (4/3.)
15.10 Expedíció hét kontinensen át (18/16.)
Mount Cook, csúcs a felhőkben
15.45 Hungaria Litterata
16.15 A civilizáció - ahogyan Kenneth Clark látja (13/2.)
17.05 Szóbazár
17.35 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Európai kaleidoszkóp
19.45 Irány a túlsó part (26/10.)
A botcsinálta aktivista
20.35 Tudósítás a Földről
A Fekete-tenger, halál vagy haladék
(angol ismeretterjesztő film)
20.45 Police
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 A világkultúrák színterei
23.00 A Föld világa (12/7.)
A cigányok császára keletre indul
23.50 Emil
(észt portréfilm)
0.20 Híradó - Vers (ism.)

HBO

6.30 A végzet hollywoodi asszonyai - Julia Roberts
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Bolondos szív
9.35 Sebzett vad
11.15 A kolónia
12.45 Gyerekek és banditák
14.25 A magánnyomozó
16.20 Bosszúállók
17.55 Bolondos szív
20.00 Nem én voltam!
21.35 Csenő manók
23.05 Végveszélyben
1.25 Hirtelen pokol
3.00 Halálos csend
4.40 Nem ér a nemem!

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
16.20 Vendég: a TV11
18.25 Légkörkép/Irányjelző
19.00 Nap-nyugta
20.00 Miss Universe...
21.00 Érted?!
21.30 Popkalapács
22.35 HQ 2000/Autósvilág
23.30 Színházi látcső

2000. április 25., kedd

Tv műsor - 2000. április 25. - Kedd

M1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 A bestia
(brazil sorozat - 118.)
9.00 Csak ma!
9.20 Menekülés az arany földjéről
(csehszlovák sorozat - 7/7.)
10.30 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 126.)
12.00 Híradó délben
13.00 Slovenski Utrinki
(szlovén nyelvű nemzetiségi magazin)
13.25 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
13.53 Hírek - Időjárás
13.55 Cigány magazin
14.20 A Guldenburgok öröksége
(NSZK sorozat - 6.)
Kelepce
15.05 TS - Bajnokok Ligája Magazin
15.59 Hírek - Időjárás
16.00 A nagy ho-ho-horgász
Kétoldali horgászláz
16.10 A békacsók
(mesejáték)
16.30 Zöldpont
17.00 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
17.30 Katolikus krónika
18.00 Híradó hatkor
18.55 Alaphangok
19.00 Lendületben
A működő gazdaság mindennapjai
19.30 Híradó este
19.50 Sporthírek - Időjárás
20.00 Komédiások
(magyar sorozat - 6.)
21.00 Panoráma
Benda Lászlóval
21.30 Európai arcok
22.00 Híradó este - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Alaphangok
22.35 Pláne!
Kalandozások a valóság határán
23.05 TS - Asztalitenisz Eb
Női csapatdöntők

M2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
8.30 MMM - Mi? Mennyi? Miért?
Taxi
9.00 Delta - A legenda újraéled
9.30 Úton - Európa-magazin
10.00 Az MTV archívumából
Benne: 10.00 Kaláka Fesztivál '97
10.25 A Pécsi Szimfonikusok hangversenye (ism.)
11.00 A jövő Magyarországa
11.30 Einblicke (14.)
12.00 Déli harangszó
12.05 Bor és hatalom (84.)
13.00 Híradó délben
14.00 Évgyűrűk
14.30 Ablak
15.30 Ugye, kicsit ismerős?
Törőcsik Mari műsora
...mesterségünk címere...
16.00 Iskola utca - Tanodú
17.30 Tánczenei koktél
18.00 TS
Angol labdarúgó-bajnokság
19.40 Esti mese
20.00 Híradó este
20.20 Sporthírek
20.30 A magyar kultúra Stockholmban
Jánosi Antal műsora
21.20 Beszéljünk a jövőnkről (16.)
21.35 Vasútrakelők
(német tévéfilm)
23.05 Záróra
ÉJSZAKAI VÁLASZTÉK
0.10 Hon-lap
Krónikás ének 2000-ből
0.40 Aktuális
1.00 A Lánchídtól a Korinthoszi-csatornáig
(dokumentumfilm, ism.)
1.30 Illem és jómodor a fő...
Népszerű operettrészletek (ism.)
2.30 Iskola utca - Tanodu (ism.)
4.00 TS - Angol labdarúgás

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Recept Klub
12.50 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.30 Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
13.35 Celeste
(argentin sorozat - 85.)
14.25 Helene és a fiúk
(francia tinisorozat - 28.)
14.50 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 164.)
Fekete tudor
15.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 58.)
16.35 Mire gondolok?
16.40 Tiltott szerelem
(venezuelai sorozat - 51.)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Senora
(mexikói sorozat - 9.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 655-656.)
19.55 Csíííz
20.55 Legyen ön is milliomos!
(vetélkedő)
21.40 Hidegvér
(amerikai akciófilm, 1986)
23.05 Autómánia
23.35 Este
(hírműsor)
23.55 Neve: Senki
(amerikai kalandfilmsorozat - 21.)
Sötét emlékek tükrében
0.45 Fókusz (ism.)
1.10 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 A vipera
(mexikói sorozat, ismétlés)
8.55 Vad angyal
(argentin sorozat, ismétlés)
9.40 Csupa-csupa élet
(német sorozat)
10.05 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
11.10 Közvetlen ajánlat
11.30 Háló@Világ
Kultúra az interneten
12.10 Baba Mama magazin
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
13.25 Bunyó húsvétig
(olasz western-vígjáték, ismétlés)
15.10 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
Sasok
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat)
17.40 Camila
(mexikói sorozat)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 A vipera
(mexikói sorozat)
20.20 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai akciófilm-sorozat)
21.15 Vitriol - Rosszat vagy semmit!
(kritikai show)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Sport; Kenósorsolás
22.45 Zsebre megy
23.15 Félénk emberek
(amerikai film, 1989)
1.20 Háló@Világ
Tudomány az interneten
2.05 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Millenniumi Krónika
9.40 Művészvilág (ism.)
10.15 Maigret és a Saint-Fiacre ügy
(francia játékfilm)
11.55 Vers
Csoóri Sándor: Vallomás a városhoz
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Tükör (ism.)
13.00 Krónika (ism.)
13.55 A Föld világa (12/6.)
Zanzibár
14.45 Ami igaz, az igaz (ism.)
15.05 Hungaria Litterata - Műelemzések
15.35 A civilizáció - ahogyan Kenneth Clark látja (13/1.)
16.25 Szóról szóra magyarul
16.50 Magyar történelmi arcképcsarnok
II. József (ism.)
17.10 Forrásvidék
17.35 Hippo, a víziló
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Gazdakör
19.30 A 20. század száz híres fotója
19.45 Három történet a romantikáról
20.00 Bohóc a falon
(magyar játékfilm)
21.15 Te
(magyar kisfilm)
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Nézz vissza haraggal!
(angol film)
23.55 Sportképek extra
Virtus
0.25 Beavatás
0.40 Híradó
0.45 Vers (ism.)
0.55 Mítosz a kultúrában

HBO

6.30 Hollywoodi akcióhősök - Kevin Costner
7.00 Babar - Botrány a rádiónál
7.30 Mr. Magoo
9.00 Mint hal a vízből
10.30 Richie Rich 2.
12.00 Bármit megteszek
13.55 Wanderers
15.50 Fürtöcske és a mackók
16.45 A grund
18.30 Mr. Magoo
20.00 Zabolátlan szeretők
21.40 Ő az igazi
23.20 Zsaruszerencse
1.10 Lángelmék
3.00 Kőbe zárt halál
4.30 Égimeszelés

Magyar ATV

5.50 Nap-kelte
17.00 A TER Tv műsora
18.25 Légkörkép/Nagyvizit
19.00 Nap-nyugta
20.00 Lan-guszta
20.45 Ingatlanpiac
21.00 Alex Tamás-show
22.40 Színházi látcső
23.05 Premier plan

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. április 24., hétfő

Tv műsor - 2000. április 24. - Hétfő

M1


8.00 Dörmögőék legújabb kalandjai
(bábfilmsorozat)
8.10 Pom-pom meséi
(rajzfilmsorozat)
8.15 Kofikó
(izraeli sorozat)
Hurrá, vége a szünidőnek!
8.30 Ganésa
(kanadai film)
10.15 Menekülés az arany földjéről
(csehszlovák sorozat - 6.)
11.15 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
11.45 Lurkó Kupa
12.00 Hírek - Időjárás-jelentés
12.05 TS
Budapest Open Teniszverseny
(összefoglaló)
13.55 Hamu és Pipőke
(angol musical)
16.10 Millenniumi készülődés
Múltunk és reményünk
16.30 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
16.40 Szentföldi szent helyek üzenete
A Szent Kereszt-kolostor - Jeruzsálem
17.05 Telemázli
17.35 Mikrokozmosz
(francia természetfilm)
18.50 Alaphangok
19.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás-jelentés
19.15 Szerelmi álmok
(magyar film - 1-2.)
22.15 Örökös tagság
Zenthe Ferenc
23.05 Alaphangok
23.15 TS
Asztalitenisz Eb
Női csapat elődöntők
0.15 Vers

M2


8.00 Haloványok
8.25 Ismeretlen férfi képmása
9.10 A Lánchídtól a Korinthoszi-csatomáig
9.50 A birtok
(amerikai tévéfilm)
11.30 Kapás van!
12.00 A dunai hajós
(tévéfilm - 2/1-2.)
14.00 Viráglátogatóban
14.20 Nekcsei Demeter Bibliája
14.50 Mosoly a javából
Randevú a Royalban - 1-2.
16.50 TS
18.30 Esti mese
19.15 Híradó - Sporthírek - Időjárás-jelentés
19.30 Játék az egész
21.00 Színész legyek
21.45 Désiré
(francia tévéfilm)
23.15 Záróra
0.20 Sógorok
0.50 Haloványok
1.15 Ismeretlen férfi képmása

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tom és Jerry
- Bolondos dallamok
- A csodatrió
- A mágus
- Zorro
- Maci Laci
- Superman
(rajzfilmsorozat)
10.50 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 Tom és Jerry a moziban
(amerikai rajzfilm)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 A kincses sziget
(amerikai kalandfilm)
15.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
15.40 Jackie Chan - Akcióban
(hongkongi filmösszeállítás)
17.30 Mire gondolok?
17.35 Senora
(mexikói sorozat - 8.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.30 Jackie Chan - Első csapás
(amerikai-hongkongi akcióvígjáték)
21.00 Batman visszatér
(amerikai fantáziafilm,  1992)
23.15 Este
23.35 Művészbejáró
Francesco
(olasz film)
1.45 Fókusz (ismétlés)
2.10 Divatklip

TV2


6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Turpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Beszélő kutyák csodacsontja
(német-amerikai rajzfilm)
12.20 Békakirályfi
(amerikai mesefilm)
13.50 Tengeri ördögök - A tizenöt éves kapitány
(angol kalandfilm)
15.15 Zorro jele
(francia-amerikai kalandfilm)
16.45 Vad angyal
(argentin sorozat)
17.40 Camilla
(mexikói sorozat)
18.30 Tények (hírműsor)
19.00 Nooormális???
A L'art pour l’art Társulat húsvéti kabaréja
19.40 Dáridó
Húsvét hétfői különkiadás Lajcsival és vendégeivel
Benne: Musical- és operettdallamok
21.30 Agyoncsapat
(amerikai vígjáték)
23.20 Michael Flatley show-műsora - „Lord of the dance”
0.25 Nyugat
1.10 Háló@Világ
Kultúra az interneten
1.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Reggeli muzsika
5.50 „Harmadnapra legyőzte a halált...”
6.40 Húsvéti szánhúzás Székelytamásfalván
6.55 Ovibolondságok
7.10 Patrick, a postás
7.25 A kis lovag
7.45 A dzsungel könyve (52/5.)
8.10 Nyúl Péter és barátai
8.40 A tó hercegnője
(szlovák mesefilm)
10.20 Pimpa kalandjai
10.30 A legyőzhetetlen íjász
11.55 Vers
12.00 Híradó
12.10 Feltámadott Krisztus e napon...
12.35 A Tenkes kapitánya (2/2.)
14.05 Zsoltárok - Új énekek az Ószövetségből
14.50 Az ezüst Brumby
(ausztrál kalandfilm, 1993)
16.25 Húsvéti jókívánságok határok nélkül
17.25 Madarász Iván: Mátyás király és a varga
(kamaraopera)
17.35 Paddigton kalandjai
18.00 Híradó
18.10 A Miatyánk földjén
18.50 Erdélyi novellafüzér
20.25 Reccs!
(animációs film)
20.40 Sportpercek
20.50 A Bounty
(angol film, 1984)
23.00 Maurice André 60. születésnapja - Roueni apátság
0.30 Vers

HBO


6.30 Armageddon
(amerikai katasztrófafilm)
9.00 Angyali világ
(amerikai thriller)
10.35 Rock and roll szamuráj
(amerikai fantasztikus kalandfilm)
12.10 Ezer hold
(amerikai filmdráma)
14.00 ABBA - 25 év
(zenés dokumentumfilm)
15.35 Otthon, véres otthon
(amerikai romantikus vígjáték)
17.25 Amikor a farok csóválja...
(amerikai filmszatíra)
19.05 Gésák
(angol dokumentumfilm)
20.00 Gattaca
(amerikai feliratos sci-fi)
21.50 Mozi! Mozi! Mozi!
22.20 Torrente, a törvény két balkeze
(spanyol akció-vígjáték)
0.00 A szerződés
(amerikai thriller)
1.30 Spermafióka
(amerikai fantasztikus vígjáték)
3.00 Az ördög ügyvédje
(amerikai thriller)
5.20 A pedofil karnagy
(kanadai dokumentumfilm)

Magyar ATV


5.50 Nap-kelte
18.30 Csillagszem
19.00 Nap-nyugta
20.00 Popkalapács/Mozi
21.00 V-MAX - a sebesség birodalma
22.35 HQ 2000 (sorozat)
23.00 Budapesti Tavaszi Fesztivál, összefoglaló

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2000. április 23., vasárnap

Tv műsor - 2000. április 23. - Vasárnap

M1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - válogatás
6.30 Naprakész - válogatás
7.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.30 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Mezőőrs
9.00 Vasárnap-sziget
Benne: Zenegér; Zöldkalap; Pag macska meséje; Micsoda Cirkusz!
10.00 Húsvétvasárnapi református istentisztelet
Közvetítés Cigándról
11.00 „Ezt cselekedjétek az én emlékezetemre”
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
12.35 A jövő Magyarországa
(országfejlesztő magazin)
13.05 Szerencsepercek
13.30 Nekem ne lenne hazám? - Babócsa
13.50 TS
Forma-1 Angol Nagydíj
16.05 Örömhír
16.35 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
17.05 Garfield kilenc élete
(amerikai rajzfilm)
17.55 TS - Gól
PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 A Hét
Benne: Híradó - Időjárás
20.00 Rögtön
Vámos Miklós műsora
21.00 Show-bálvány
1976-ot idézve - 2.
22.00 IQ Casino
23.00 Távol a tébolyult tömegtől
(angol film, 1967)

M2


6.00 Nemzetiségi magazinok
6.50 Együtt
7.40 Örömhír
8.05 „...amikor a keresztre tekintünk...”
8.30 Katolikus krónika
8.55 „Mily kedves a Te hajlékod...”
9.20 Keresztút
10.00 Magyar Ház
10.30 Zöldpont
11.30 Jövőmenő
12.00 Kapcsoljuk Rómát!
12.40 Ökovízió
13.05 Kisokos
13.35 Othello Gyulaházán
15.10 Szentföldi szent helyek üzenete
15.30 Háló
16.00 TS - Kézilabda KEK-mérkőzés
17.35 Bruhaha (ismétlés)
18.30 Bűvös hatos
18.55 Mai Krisztusok
19.25 Poncius Pilátus szerint
(olasz film)
21.10 A Hét - Híradó
22.05 TS
23.40 Éjszakai választék

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(angol ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Rókalesők
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Maci Laci
10.00 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 22.)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 A mágusok
(ausztrál-­lengyel sorozat - 13.)
11.55 Rejtett világok
(amerikai természetfilm)
A királyok antilopjai
Patagónia frakkos serege
12.50 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 A csodakutya
(amerikai kalandfilm)
14.55 Pensacola - A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat - 9.)
Múltbéli bűnök
15.50 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 29.)
A jóstehetség
16.40 Hazárd megye lordjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 2.)
17.35 A bohóc
(német akciófilm-sorozat - 1.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.10 Senora
(mexikói sorozat - 7.)
20.00 Szuperzsaru
(olasz vígjáték, 1980)
21.40 Heti hetes
Vezeti: Csiszár Jenő
22.40 Híradó - Időjárás
23.25 Rejtett világok (ismétlés)
0.20 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.40 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Repülő ház
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Gólkirály
- Tabaluga
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Turpi úrfi
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
11.00 Húsvéti szentmise
12.10 Sport2
12.45 A pókerkirály
(amerikai western, 1968)
14.40 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
A híres country-énekes
15.50 Nemo kapitány és a víz alatti város
(amerikai kalandfilm - 2/2.)
17.30 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
Sváby Andrással
Benne: Tények
19.45 A vipera
(mexikói sorozat - 70.)
20.10 Bunyó húsvétig
(olasz western vígjáték)
22.15 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Besegít a halál
23.35 A Pál utcai fiúk
(magyar-amerikai film, 1968)
1.30 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek, Élő egyház; Postabontás; Magyar világ
6.35 Periszkóp (ismétlés)
7.15 Papírsárkány
9.40 Beavatás
9.55 Millenniumi Krónika
10.30 Húsvéti ünnepi szentmise Urunk feltámadásának napján Rómából, a Szent Péter térről, melyet II. János Pál pápa pontifikál
(élő közvetítés)
12.00 Hírek
12.10 Húsvéti énekek
12.15 „És fölzeng a világ”
12.30 Ha ketten vagy hárman...
13.00 A Tenkes kapitánya (2/1.)
14.30 Emlékképek
14.55 Élő Európa (8/3.)
15.50 Cartier- A királyok ékszerésze
16.45 Helikon
Húsvéti meglepetés
17.00 Mozgó Kép
17.30 Mese
18.00 Napóra
19.15 A világörökség kincsei
19.30 Egy tiszta nő (2/2.)
21.05 Sportpercek
21.415 Tiziano
(angol ismeretterjesztő film)
22.15 Hullámtörés
(dán-svéd film, 1996)
0.50 Vers

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Bosszúállók
(amerikai akciófilm)
8.30 Savanyú a szülő
(amerikai vígjáték)
10.05 Babar
(kanadai rajzfilmsorozat)
10.30 Jó barátok
(amerikai sorozat)
11.00 Vasakarat
(amerikai kalandfilm)
12.50 Percy, a parkőr - Egy igen hasznos barát
(angol rajzfilmsorozat)
13.15 O. J. Simpson története
(amerikai életrajzi film)
14.50 Ámokfutók nyomában
(amerikai krimi)
16.20 Az ember, aki túl keveset tudott
(amerikai krimi-vígjáték)
17.55 Mrs. Doubtfire - Apa csak egy van
(amerikai vígjáték)
20.00 Csenő manók
(amerikai családi film)
21.30 Kígyó a családban
(amerikai thriller)
23.10 Pénz beszél
(amerikai akció-vígjáték)
0.50 Őrült város
(amerikai film)
2.50 Az ügyvéd ördöge
(amerikai krimi)
4.25 Screamers - Az elhagyott bolygó
(amerikai sci-fi)

Magyar ATV


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
14.45 Mozi/Nótacsokor
18.20 Premier plan
19.00 Nap-nyugta
20.00 Patika/Csillagszem
21.30 Nemzetközi mesterkurzus gálakoncert
22.55 Feró korcsmája

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek